The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 24.12.2011, 20:42. Wigilijne prezenty czyli co od jutra na allegro ;)
Z tego co pamiętam taki temat pojawiał się rok rocznie.
Otóż Szanowni Koledzy i Koleżanki po szalu co dzisiaj dostaliście od Gwiazdki/Gwiazdora/Śnieżynki/Elfa/Dziadka Mroza itd. A co z tego najchętniej wystawilibyście jutro na alledrogo

Jako założyciel tematu rozpoczynam dyskusję i przedstawiam swoją listę Gift`ów:
1) czekolada - spożyta natychmiast więc na handel się nie nadaje a i serca do oddania nie miałbym
2) kosmetyczka z kosmetykami - niewątpliwie się przyda ze względu na coraz częstsze podróże służbowe
3) książka o wyprawie na biegun - będzie co robić w zimowe długie wieczory
4) kamizelka pod koszulę - ten prezent sam sobie kupiłem więc sprzedawanie było foux pas
5) kask na motocykl - j.w.
6) pianka do golenia - ponieważ od jakiś 6 lat gole się maszynką elektryczną gift zostanie przehandlowany lub podarowany komuś przy najbliższej okazji

Temat nie ma służyć przechwałkom co do ilości i jakości prezentów, proszę go traktować humorystycznie który być może przyczyni się do powstania lub utrzymania dotychczasowych stereotypów iż skarpety są w dalszym ciągu najpopularniejszym prezentem
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 24.12.2011, 21:06
yyyy..... czekolada
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 24.12.2011, 21:10
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
yyyy..... czekolada
No to się ciesz, mnie w tym roku ominął.
A cholera grzeczny byłem!
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 24.12.2011, 21:36
Portfel. Byłem szczęśliwy dopóki nie zobaczyłem, że jest słabo "wyposażony". Nie ma to jak skromny start w "nowe życie".
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując
Zola
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 24.12.2011, 22:09
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Portfel. Byłem szczęśliwy dopóki nie zobaczyłem, że jest słabo "wyposażony". Nie ma to jak skromny start w "nowe życie".
Ciesz się, bo gorzej by było, gdybyś OSTATNIE pieniądze wydał właśnie na portfel , hehe

Ja standardowo zadowolony - kosmetyki, $$$ i skórzane etui na dlugopisy (takze nie zasile Allegro prowizja od wystawienia ów przedmiotów )



Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 24.12.2011, 22:21
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
No to się ciesz, mnie w tym roku ominął.
A cholera grzeczny byłem!
To widocznie Mikołaj miał inne zdanie
U mnie słuchawki, kalendarz/notes podręczny, krawat, czekolada i kasa.

Co ciekawe myślałem, że w moim rodzinnym domu na długo wyczerpał się zapas zabawek pod choinką, ale w tym roku brat (19 l.) dostał zdalnie sterowany, mały helikopter. Zazdroszczę, od dwóch godzin bawimy się nim z ojcem i nie możemy się oderwać
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
laurence
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 24.12.2011, 22:44
wislacki napisał(a):Wyświetl post

Co ciekawe myślałem, że w moim rodzinnym domu na długo wyczerpał się zapas zabawek pod choinką, ale w tym roku brat (19 l.) dostał zdalnie sterowany, mały helikopter. Zazdroszczę, od dwóch godzin bawimy się nim z ojcem i nie możemy się oderwać
Coś o tym wiem, bratanek często dostaje prezenty,którymi ja się bawię. Jak dostanie lego to też mu zawsze pierwszy złoże
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 24.12.2011, 22:54
Ja tam otrzymałem biografie Messiego która prawdopodobnie przehandluje zaraz po przeczytaniu
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 24.12.2011, 22:54
A ja dostałem tylko $$$. Którą już wydałem (teoretycznie) kupując telefon na allegro
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 24.12.2011, 22:59
Sweter, skórzane rękawiczki, dwie czekolady, i WIEEEELKIE opakowanie Ferrero Rocher...uwielbiam to ostatnie xD
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.12.2011, 23:04
wislacki napisał(a):Wyświetl post
To widocznie Mikołaj miał inne zdanie
U mnie słuchawki, kalendarz/notes podręczny, krawat, czekolada i kasa.

Co ciekawe myślałem, że w moim rodzinnym domu na długo wyczerpał się zapas zabawek pod choinką, ale w tym roku brat (19 l.) dostał zdalnie sterowany, mały helikopter. Zazdroszczę, od dwóch godzin bawimy się nim z ojcem i nie możemy się oderwać
Zawsze mi się podobały tego typu mechaniczne zabawki chociaż nie wiem czy nie bałbym się wrzucić tego pod choinkę jakiemuś małolatowi. Co by nie mówić to zabawy tego typu przedmiotem trzeba mieć trochę oleju w głowie bo śmigiełka potrafią nieźle kończyny zmiksować.... :/ Co innego spalinowy samochód 4x4
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 24.12.2011, 23:18
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Zawsze mi się podobały tego typu mechaniczne zabawki chociaż nie wiem czy nie bałbym się wrzucić tego pod choinkę jakiemuś małolatowi. Co by nie mówić to zabawy tego typu przedmiotem trzeba mieć trochę oleju w głowie bo śmigiełka potrafią nieźle kończyny zmiksować.... :/ Co innego spalinowy samochód 4x4
Młodemu rzeczywiście niekoniecznie mogłoby przypaść od razu do gustu, do takiej zabawki trzeba cierpliwości, ale jak już nauczysz się sterować frajda jest niesamowita. Na opakowaniu widnieje znak +14 na szczęście odgórnej granicy nie ma
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 24.12.2011, 23:53
Ja pod choinkę nic nie dostaje. Tylko na mikołaja, a potem już nic do 1 czerwca
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 24.12.2011, 23:54
najlepszy prezent to zdrowie moich bliskich
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
michi96d
Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: koszary

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 25.12.2011, 00:06
u mnie dzisiaj na bogato :
1) zbiór dzieł M.Wańkowicza
2) słuchawki do mp3
3) od mojego kuzyna rękawiczki , oczywiście Wiślackie z motywem rekina
4) no i od mojej mamy bluza Wisły Kraków z adidasa

+ ospa
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 25.12.2011, 02:56
Dostałem nową tarczę do Darta i jestem zajebiście zadowolony + kasę od pasozyta (czyt. teściowej), ale ona to chyba akurat zapłaciła ratę za całoroczne stołowanie.
Ogólnie jest ok i nic nie trafi na Allegro, chyba ze teściowa.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 25.12.2011, 03:16
Dostalem glany , ktorych szukalem od 1993 roku -jak byly w sklepie ,to nie mialem kasy . jak mialem kasiore , to butow juz nie bylo ( skad to znamy?) - osmiodziurkowe z brytyjka na czubie (wszedzie wislackie barwy).Ato i tak nic w powiazaniu z naszym awansem w LE - wczesniejszy prezent dla wszystkich Wislackich Braci
Odpowiedz cytując
barteqTS
Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 25.12.2011, 11:24
Ja dostałem prezent w postaci rozbicia i urwania lusterka w samochodzie - bardzo dziękuję mojemu darczyńcy!
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 25.12.2011, 12:17
A mi urodzil sie synek Szymonek ma miesiac
,
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 25.12.2011, 12:26
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
A mi urodzil sie synek Szymonek ma miesiac

To gratulacje!

Ja jeszcze liczyłem, że w drodze powrotnej coś zostawi no ale się przeliczyłem, chyba sam muszę sobie na przyszły rok prezenty robić
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 25.12.2011, 12:49
gigant napisał(a):Wyświetl post
Dostałem nową tarczę do Darta i jestem zajebiście zadowolony + kasę od pasozyta (czyt. teściowej), ale ona to chyba akurat zapłaciła ratę za całoroczne stołowanie.
Ogólnie jest ok i nic nie trafi na Allegro, chyba ze teściowa.
Czekałem na Twój wpis Jak zawsze, z jajem

barteqTS napisał(a):Wyświetl post
Ja dostałem prezent w postaci rozbicia i urwania lusterka w samochodzie - bardzo dziękuję mojemu darczyńcy!
Mi w zeszłym tygodniu pod biurem koło ronda Mogilskiego wyrwali z prywatnego samochodu lusterka po obu stronach

saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
A mi urodzil sie synek Szymonek ma miesiac
gratulacje!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 25.12.2011, 13:16
gigant napisał(a):Wyświetl post
Dostałem nową tarczę do Darta i jestem zajebiście zadowolony + kasę od pasozyta (czyt. teściowej), ale ona to chyba akurat zapłaciła ratę za całoroczne stołowanie.
Ogólnie jest ok i nic nie trafi na Allegro, chyba ze teściowa.
O, ciekawy prezent, ta tarcza. Myślałem w pierwszej chwili, że to "żywa tarcza" w postaci tzw. pasożyta.

U mnie też całkiem ok:
książka Cejrowskiego, piżama, standardowo parę sztuk bielizny, no i słodycze. A i kosmetyk się znalazł jakiś.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 25.12.2011, 13:58
Ja standard - książka x 2, pasek, trochę grosza, masę słodyczy(22 lata na karku, a mama nadal rozpieszcza )
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 25.12.2011, 14:49
Ja dostałem prezent od mbanku.
Debet na koncie.

Zmieniłem lustrzankę cyfrową na nowszy model, ma pare udogodnień. Nawet od razu udało mi się starą sprzedać, więc jestem zadowolony.

A od rodziny... maszynkę do golenia, majtki, pasek do spodni i kilo cukierków. Jak co roku

Ludzie mówią umiesz liczyć - licz na siebie

PS A przepraszam, pojawiła się też książka wydawnictwa Fabryka Słów. Mam książek tego wydawnictwa cały regał już, ale na szczęście tej książki nie mam na półce.
Powód: zgubiłem prezent ;)
Ostatnio edytowane przez danpe_ : 25.12.2011 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 25.12.2011, 15:19
Ja dostałem od wujka świetne kalifornijskie brandy, od rodziców kalesony i kilka swetrów i perfumy, ale najfajniejszy prezent zrobiłem sobie sam i się oświadczyłem i o dziwo(!) zostałem przyjęty.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 25.12.2011, 15:29
A ja poprosiłem Mikołaja o Mistrza Polski w 2012 roku, zarazem dziękując za tegoroczny prezent w postaci MP 2011 i awansu do 1/16 LE Rzeczom materialnym mówię NIE

A i jeszcze poprosiłem o podreperowanie zdrowia, bo troche go ubyło po meczu w Nikozji i meczu z Twente... i w kazdym innym meczu z udziałem Wisły.


AVE WISŁA!
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 25.12.2011 o godz. 15:32.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 25.12.2011, 16:46
Ja wybrałem sobie sam prezent i są to rzeczy praktyczne więc niczym nie pohandluję, nawet skarpetek nie dostałem ale mi ich nie brakuje, więc nie ma co narzekać. Skarpetki mogę sprzedać, ale dziurawe. Czekolada też się znalazła ale ze słodyczy nie rezygnuję i rzadko kiedy odmawiam więc też nie sprzedam.
Odpowiedz cytując
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 25.12.2011, 17:39
Może jakbyście się wreszcie nauczyli, że Mikołaj to 6. grudnia chodzi, a nie 24. to wtedy byście dostali prezenty
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 25.12.2011, 18:20
6 grudnia to chodzi Mikołaj, 24 grudnia to chodzi Gwiazdka/Gwiazdor/Śnieżynka itp.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 25.12.2011, 18:43
Sporo kosmetyków, min. maszynki, żele i kremy do golenia. Cóż może łysego bardziej ucieszyć niż świecąca, pachnąca glaca.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:47.