|
Garguła w roli rozgrywającego nie sprawdza się. Ja chciałbym widzieć na tej pozycji kogoś bardziej kreatywnego. Te jego odegrania do tyłu są denerwujące. Czasem mógłby podać jakoś niekonwencjonalnie do przodu i otworzyć komuś drogę do bramki. W głównej mierze to Garguła odpowiada za brak groźnych sytuacji z naszej strony. Czekaj za wyjątkiem koszmarnego błedu w końcówce - duży pozytyw. Czy znajdzie się wreszcie jakiś sposób, żeby zmusić tych śmierdzących leniów do większego wysiłku? W ziemie potrzebne sensowne wzmocnienia i miotła która wymiecie śmiecie.
|