The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 20.11.2011, 19:16
Niektórzy będą forować tezę na zasadzie: "Przyszedł Moskal i wszystko sper.....".
Owszem z Kazia żaden trener i dziś pierwsza połowa to płacz i czarna rozpacz jeśli chodzi o taktykę, grę, odległości między zawodnikami itp. Jednak w miejscu w jakim jesteśmy nie jesteśmy przez niego. Mówiąc wprost, za ten wynik odpowiada w większej mierze Maaskant niż Moskal. Bo w takim terminie nikt nie byłby w stanie oduczyć nasze "gwiazdy" antyfutbolu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 20.11.2011, 19:16
KRIS22 napisał(a):Wyświetl post
Panie Bogusławie pora coś z tym zrobić !!
Pan Bogusław już swoje zrobił. Teraz zbiera owoce.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 20.11.2011, 19:17
Czy była waszym zdaniem jakaś ogromna różnica między Czekajem a Jalinsem (oprócz wysokości kontraktu)?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 20.11.2011, 19:18
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Czy była waszym zdaniem jakaś ogromna różnica między Czekajem a Jalinsem (oprócz wysokości kontraktu)?
Tak. Jaliens podaje nie tylko do bramkarza.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 20.11.2011, 19:19
Na dzień dzisiejszy jestesmy druzyną pokroju Bełchatowa, Korony czy parchów i zadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. Tylko kapitał punktowy z początku rozgrywek tak od 5 kolejki, pozwala nam jeszcze na "niebycie" blisko, lub wręcz w strefie spadkowej. Sezon nalezy spisac na straty i nie mówię tego jako kibic, tylko to powienien powiedzieć Cupiał i zlecić kolejną gruntowną przebudowę.

Dzisiaj Boguski po wejsciu fajnie, później coraz gorzej. Czekaj zaczął niespecjalnie, z czasem coraz lepiej. Iliev załosny z irytującym przetrzymywaniem piłki, Jirsak chyba czegoś się nałykał przed meczem bo wyszedł naładowany jak rumunski tobołek.
Gralismy bez połowy podstawowych piłkarzy, ale to nie powinno być żadnym usprawiedliwieniem.

Tylko Kazka żal.....
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 20.11.2011, 19:19
poki Cupial nie przestanie sie kierowac emocjami, my nigdy nic nie osiagniemy poza sukcesami w Polsce
w Wisle nigdy nie bedzie normalnie

Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 20.11.2011, 19:19
Czekaj dziś grał bardzo dobrze jedyny pozytyw.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
majomajo
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 20.11.2011, 19:21
Gdyby nie błędy sędziów,które uratowały nam kilka pkt, znajdowalibyśmy na równi z ŁKSem i Lechią.....

Aktualnie prezentujemy co już niektórzy stwierdzili najgorszy poziom w lidze, myślę że gdyby rozegrano 5 meczów z Cracovią, niedawno prezentującą najgorszą kichę w E-klasie, pod rząd na dziś wygralibyśmy może tylko 1 mecz biorąc pod uwagę postawę naszych grajków na boisku.

Sezon jest już w ciemnej dziurze, drastyczna seria porażek, fatalny bilans bramek.. itd itd. Wiosną i tak się "przebudzimy" ale pora na całkowitą czystkę bo bomba która tykała już w ostatnich sezonach chyba wybuchła.
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 20.11.2011, 19:25
Czekaj zagrał bardzo dobry mecz. Dał się ograć tylko jeden raz, kilka razy skasował groźne akcje. I nie podawał jedynie do bramkarza.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 20.11.2011, 19:28
majomajo napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie błędy sędziów,które uratowały nam kilka pkt, znajdowalibyśmy na równi z ŁKSem i Lechią.....
Tuż przed nimi - jakieś 16pkt. wywalczone i 5 podarowane.

Z taką grą nie da się wygrać nawet I ligi nie mówiąc o ekstraklasie.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#191
Stary 20.11.2011, 19:31
KRIS22 napisał(a):Wyświetl post
To już jest koniec walki o mistrza dla nas w tym sezonie nie ma sie co łudzić na dogonienie Sląska czy Legii oni grają dla nas futbol z innej galaktyki nasi piłkarze grają jak panienki a najlepszym przykładem dzisiejsza strata bramki i super zachowanie Jirsaka i Jovanovica.
Czekam teraz aż w koncu klub wyciągnie jakieś konsekwencje wobec piłkarzy przecież za co oni do cholery dostają kase Panie Bogusławie pora coś z tym zrobić !!
Nooo, najlepiej skoncentrować się na kablach. Pan Cupiał zbiera teraz owoce swojej kretyńskiej polityki. Szkoda tylko, że poligonem doświadczalnym jest Wisła. Wszystkie kluby mają teraz swoich piłkarzy - ludzi gotowych dać z siebie 150%, a my mamy szrot. Ale tak to jest, jak w Wiśle przez długie lata tylko kupowano. Teraz nie mamy ani kasy, by mieć najlepszych, ani wychowanków. Człowiek nie kabel, panie właścicielu.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#192
Stary 20.11.2011, 19:31
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
poki Cupial nie przestanie sie kierowac emocjami, my nigdy nic nie osiagniemy poza sukcesami w Polsce
w Wisle nigdy nie bedzie normalnie
akurat usunięcie Maaskant'a było b.dobrą decyzją.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 20.11.2011, 19:35
W pierwszej połowie gralismy totalną kichę. Nie mam pojęcia, co chciał osiągnąc Kaziu z takim ustawieniem drużyny. Po przerwie było już dużo lepiej, ale nie było to jeszcze to, co powinniśmy grac. Całkiem dobrze wprowadził się do gry Boguski, na plus trzeba zaliczy występ Czekaja. Reszta - jak zwykle ostatnio.
Podbeskidzie, Cracovia, Górnik - leszcze ogrywaja nas głównie dzięki ambicji. Z Ruchem czy ŁKS-em jeszcze jakos nam się udało, bo mieliśmy furę szczęścia, ale szczęście się skończyło.
Odpowiedz cytując
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 20.11.2011, 19:36
Pareiko - Dobrze
Jovanović - przeciętnie
Czekaj - bardzo dobrze
Diaz - przeciętnie
Paljić - słabo
Brud - bardzo słabo
Boguski - coś tam grał , ale nic z tego nie wynikało
Jirsak - niewidoczny
Iliev - za dużo bawi się piłką zamiast przypierdzielić w bramkę to on sie bawi z piłką jakby sie bał strzelać
Garguła - nie wiem co on robi jeszcze w drużynie w ogóle nie istniał na boisku
Nunez - przeciętnie
Biton - słabo


To jest moja opinia.

Widzę nadzieje w drużynie .
Odpowiedz cytując
fresh.cie
Senior Member
 
Od: 09.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 20.11.2011, 19:36
Mam nadzieję, że w końcu zauważą fanatycy Jovanovica, że ten chłopak nic oprócz szybkości i nie najgorszego dośrodkowania nie prezentuje w ofensywie. Zero pomysłu na minięcie rywala, ale prawda jest taka, że to powinien już wcześniej zauważyć sztab, i na treningach ćwiczyć - gdy Jovanovic ma przeciwnika przed sobą pokazuje ktoś mu się do gry, ten odgrywa i wychodzi na pozycję. Tylko tak można wykorzystać jego szybkość i dośrodkowanie bo sam na sam to wszyscy widzieliśmy jak on gra.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 20.11.2011, 19:37
Garguła w roli rozgrywającego nie sprawdza się. Ja chciałbym widzieć na tej pozycji kogoś bardziej kreatywnego. Te jego odegrania do tyłu są denerwujące. Czasem mógłby podać jakoś niekonwencjonalnie do przodu i otworzyć komuś drogę do bramki. W głównej mierze to Garguła odpowiada za brak groźnych sytuacji z naszej strony. Czekaj za wyjątkiem koszmarnego błedu w końcówce - duży pozytyw. Czy znajdzie się wreszcie jakiś sposób, żeby zmusić tych śmierdzących leniów do większego wysiłku? W ziemie potrzebne sensowne wzmocnienia i miotła która wymiecie śmiecie.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 20.11.2011, 19:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak. Jaliens podaje nie tylko do bramkarza.
Inny mecz ogladales
Wez chlopie na luz..
Odpowiedz cytując
papiwislak
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 20.11.2011, 19:39
http://www.youtube.com/watch?v=j0AHNXT3aDI pierwszy film z trybun..
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 20.11.2011, 19:43
Zawsze jak rodzinka Basalajow zaczyna macac lapy przy Wisle to wychodzi z tego jeden wielki burdel!!!!!

Dosc, po prostu. Moze jak frekwencja zleci ponizej 10 tys to ktos w tym klubie przejrzy na oczy. Tu nowy trener nic nie zmieni. Owszem ktos doswiadczony, z zagranicy jest niezbiedny, ale musi dostac min 4-5 ZAWODNIKOW czyli nie emerytow i nie mlodziez.

Ten sezon na straty (nie ma mistrza). Ale trzeba zrobic wszystko aby zagrac w pucharach. To jest mus, bo inaczej nam wszyscy odjada.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#201
Stary 20.11.2011, 19:47
nesta napisał(a):Wyświetl post
Ten sezon na straty (nie ma mistrza). Ale trzeba zrobic wszystko aby zagrac w pucharach. To jest mus, bo inaczej nam wszyscy odjada.
Jedyna droga do pucharów jaką widzę na dziś to zdobycie Pucharu Polski, z którego o dziwo jeszcze nie odpadliśmy.
Odpowiedz cytując
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 20.11.2011, 19:48
Byłem zwolennikiem pozostawienia Maaskanta i zdania nie zmieniam. Szkoda że go dzisiaj nie było na ławce, bo gra była właśnie w stylu jaki wypracował w tej rundzie. To on więc tłumaczyłby się z tej żenady a nie Moskal, który zresztą nic nie poprawił i pewnie nie poprawi.

Drużyna jest totalnie rozbita, nie ma żadnego stylu, do tego jest pozbawiona dwóch-trzech kluczowych zawodników. Oprócz tego warto zwrócić uwagę, że letnie transfery zbyt udane się nie okazały. O mistrzu można zapomnieć. Przed nami pewnie kolejna rewolucja i tak w kółko. Cyrk nie klub.
:/
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 20.11.2011, 19:49
Ale do czego nam puchary ? Zazwyczaj po nich jest rozpieprz w klubie i pogorszenie wyników.
LM włóżmy między bajki przy obecnej polityce i nakładach.

Patrząc tak: kasy by się powaznie wzmocnić na rynku polskim czy zagranicznym jest za mało. Natomiast jest jej wystarczająco dużo, by zainwestować w boiska, dobrych trenerów młodzieży, programy treinngowe.
Dopóki pan Cupiał jest właścicielem, wiem, ze będzie o to ciężko. Ale trzeba próbować skruszyć ten beton.
Przekonywać, by zluzował z pucharami,a zaczął myśleć o przyszłości klubu. Opisać na spokojnie co może być, jak on odejdzie. Że klub może wtedy się znaleźć w niższej lidze i bez poważnej bazy oraz systemu szkolenia będzie niemożliwością się z tej niższej ligi wygrzebać.
Tego właśnie wymagam od prezesa i dyr sportowego. By pomyśleli nad przyszłością klubu i wiercili dziurę w brzuchu właściciela aż do skutku.
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.11.2011 o godz. 19:59.
..
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 20.11.2011, 19:53
Cyrkiem jest zwalnianie trenera jak sie nie ma nikogo na jego miejsce i na dodatek jak sie nie ma kasy zeby zaplacic mu odszkodowanie !!! Trzeba teraz Maaskanta splacac do czerwca i kto wie jak to wplynie na poszukiwania nowego trenera. A sytuacja przestaje byc wesola. Wtopa ze Slaskiem + 2,3 mecze jak dzis i zaczniemy spadac w dolne rejony tabeli. Wiec proponuje zeby ktos sie w przerwie zimowej w tym klubie sie obudzil, bo sie zaczyna robic straszno.

Nie siedzie w tematach kibicowskich wiec nie wiem dlaczego dzisiejszy protest nie doszedl do skutku, ale zaluje, ze tak sie stalo. Moze by ludzie w klubie (i ten najwazniejszy) zobaczyli, ze cos jest nie tak. A tak znow bylo przez 90min, ze wszystko jest okej. Kasa za bilety wpadla i super.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 20.11.2011, 19:54
Po tym co zrobił Jirsak w 85 min. przy wybijaniu autu po ktorym padl gol dla Gornika , nie chce go juz widziec w Wiśle. To jest skandal ,że pilkarz może odj*bac takie cos ,gdy sie 85 min. walczyło i nawet 1 pkt był cenny. Co do gry ,próbowalismy grac podaniami ale co z tego jak Górnik to robił 3 razy lepiej. W drugiej polowie 15 minut atakowalismy ale co z tego jak te ataki konczyly sie niczym . Piłkarze : Diaz,Paljic,Brud,Gargula,Jirsak nadaja sie do kabaretu a nie do gry w pilke nozna .
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 20.11.2011, 19:55
Az strach myśleć co będzie w meczu ze Slaskiem i Twente. Bedzie lanie na kolanie :/
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 20.11.2011, 19:56
Cupial sie powinien obudzic i nie traktowac Wisly jako sposobu na odreagowanie stresu zwiazanego z tele-fonika
dziekuje mu za mistrzostwa, ale w Europie poza jednym sezonem nic wielkiego nie ugralismy
bo on uwaza ze sukces musi byc dzisiaj i najlepiej za darmo

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 20.11.2011, 19:57
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Inny mecz ogladales
Wez chlopie na luz..
Nie będziemy dyskutować teraz. Poczekamy pół roku.
Kiedy krytykowałem Pajlicia czy Chaveza, to też była jatka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.11.2011 o godz. 19:59.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
RecordAble
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 20.11.2011, 19:59
Diaz, Paljić, Garguła, Jirsak, Lamey, Jaliens, Nunez, Kirm. Dziękujemy.
Świeża, polska krew niech wejdzie w tę zbieraninę darmozjadów. Mądry Cupiał spisałby ten sezon na straty i zaczął budować wszystko od nowa. Głupi Cupiał porozpier*ala wszystko i będzie chciał załatać z wierzchu, a trzon zostanie dalej gówniany.
Szkoda mi Kazia Moskala.
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 20.11.2011, 19:59
w Wisle jest miejsce dla dobrych zagranicznych pilkarzy, tak samo jak dla dobrych Polskich
tylko z Brudem,Gargula, wczesniej Lobo to daleko nie zajdziemy
tak samo jak z Lameyem, Jaliensem,Paljicem,Bunoza itd.
z Meliksonem,Bitonem, Maleckim cos mozemy osiagnac

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:12.