
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#181
|
|
Niektórzy będą forować tezę na zasadzie: "Przyszedł Moskal i wszystko sper.....".
Owszem z Kazia żaden trener i dziś pierwsza połowa to płacz i czarna rozpacz jeśli chodzi o taktykę, grę, odległości między zawodnikami itp. Jednak w miejscu w jakim jesteśmy nie jesteśmy przez niego. Mówiąc wprost, za ten wynik odpowiada w większej mierze Maaskant niż Moskal. Bo w takim terminie nikt nie byłby w stanie oduczyć nasze "gwiazdy" antyfutbolu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#182
|
|
Pan Bogusław już swoje zrobił. Teraz zbiera owoce.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#183
|
|
Czy była waszym zdaniem jakaś ogromna różnica między Czekajem a Jalinsem (oprócz wysokości kontraktu)?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#184
|
|
Tak. Jaliens podaje nie tylko do bramkarza.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#185
|
|
Na dzień dzisiejszy jestesmy druzyną pokroju Bełchatowa, Korony czy parchów i zadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. Tylko kapitał punktowy z początku rozgrywek tak od 5 kolejki, pozwala nam jeszcze na "niebycie" blisko, lub wręcz w strefie spadkowej. Sezon nalezy spisac na straty i nie mówię tego jako kibic, tylko to powienien powiedzieć Cupiał i zlecić kolejną gruntowną przebudowę.
Dzisiaj Boguski po wejsciu fajnie, później coraz gorzej. Czekaj zaczął niespecjalnie, z czasem coraz lepiej. Iliev załosny z irytującym przetrzymywaniem piłki, Jirsak chyba czegoś się nałykał przed meczem bo wyszedł naładowany jak rumunski tobołek. Gralismy bez połowy podstawowych piłkarzy, ale to nie powinno być żadnym usprawiedliwieniem. Tylko Kazka żal..... ![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#186
|
|
poki Cupial nie przestanie sie kierowac emocjami, my nigdy nic nie osiagniemy poza sukcesami w Polsce
w Wisle nigdy nie bedzie normalnie ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#187
|
|
Czekaj dziś grał bardzo dobrze jedyny pozytyw.
![]()
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#188
|
|
Gdyby nie błędy sędziów,które uratowały nam kilka pkt, znajdowalibyśmy na równi z ŁKSem i Lechią.....
Aktualnie prezentujemy co już niektórzy stwierdzili najgorszy poziom w lidze, myślę że gdyby rozegrano 5 meczów z Cracovią, niedawno prezentującą najgorszą kichę w E-klasie, pod rząd na dziś wygralibyśmy może tylko 1 mecz biorąc pod uwagę postawę naszych grajków na boisku. Sezon jest już w ciemnej dziurze, drastyczna seria porażek, fatalny bilans bramek.. itd itd. Wiosną i tak się "przebudzimy" ale pora na całkowitą czystkę bo bomba która tykała już w ostatnich sezonach chyba wybuchła. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#189
|
|
Czekaj zagrał bardzo dobry mecz. Dał się ograć tylko jeden raz, kilka razy skasował groźne akcje. I nie podawał jedynie do bramkarza.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#190
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#191
|
Pan Cupiał zbiera teraz owoce swojej kretyńskiej polityki. Szkoda tylko, że poligonem doświadczalnym jest Wisła. Wszystkie kluby mają teraz swoich piłkarzy - ludzi gotowych dać z siebie 150%, a my mamy szrot. Ale tak to jest, jak w Wiśle przez długie lata tylko kupowano. Teraz nie mamy ani kasy, by mieć najlepszych, ani wychowanków. Człowiek nie kabel, panie właścicielu.![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce
Offline |
#192
|
![]() ![]() "Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#193
|
|
W pierwszej połowie gralismy totalną kichę. Nie mam pojęcia, co chciał osiągnąc Kaziu z takim ustawieniem drużyny. Po przerwie było już dużo lepiej, ale nie było to jeszcze to, co powinniśmy grac. Całkiem dobrze wprowadził się do gry Boguski, na plus trzeba zaliczy występ Czekaja. Reszta - jak zwykle ostatnio.
Podbeskidzie, Cracovia, Górnik - leszcze ogrywaja nas głównie dzięki ambicji. Z Ruchem czy ŁKS-em jeszcze jakos nam się udało, bo mieliśmy furę szczęścia, ale szczęście się skończyło. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2011
Offline |
#194
|
|
Pareiko - Dobrze
Jovanović - przeciętnie Czekaj - bardzo dobrze Diaz - przeciętnie Paljić - słabo Brud - bardzo słabo Boguski - coś tam grał , ale nic z tego nie wynikało Jirsak - niewidoczny Iliev - za dużo bawi się piłką zamiast przypierdzielić w bramkę to on sie bawi z piłką jakby sie bał strzelać Garguła - nie wiem co on robi jeszcze w drużynie w ogóle nie istniał na boisku Nunez - przeciętnie Biton - słabo To jest moja opinia. Widzę nadzieje w drużynie . |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2011
Offline |
#195
|
|
Mam nadzieję, że w końcu zauważą fanatycy Jovanovica, że ten chłopak nic oprócz szybkości i nie najgorszego dośrodkowania nie prezentuje w ofensywie. Zero pomysłu na minięcie rywala, ale prawda jest taka, że to powinien już wcześniej zauważyć sztab, i na treningach ćwiczyć - gdy Jovanovic ma przeciwnika przed sobą pokazuje ktoś mu się do gry, ten odgrywa i wychodzi na pozycję. Tylko tak można wykorzystać jego szybkość i dośrodkowanie bo sam na sam to wszyscy widzieliśmy jak on gra.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#196
|
|
Garguła w roli rozgrywającego nie sprawdza się. Ja chciałbym widzieć na tej pozycji kogoś bardziej kreatywnego. Te jego odegrania do tyłu są denerwujące. Czasem mógłby podać jakoś niekonwencjonalnie do przodu i otworzyć komuś drogę do bramki. W głównej mierze to Garguła odpowiada za brak groźnych sytuacji z naszej strony. Czekaj za wyjątkiem koszmarnego błedu w końcówce - duży pozytyw. Czy znajdzie się wreszcie jakiś sposób, żeby zmusić tych śmierdzących leniów do większego wysiłku? W ziemie potrzebne sensowne wzmocnienia i miotła która wymiecie śmiecie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#197
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Offline |
#198
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=j0AHNXT3aDI pierwszy film z trybun..
|
|
|
|
Member
Od: 07.2008
Offline |
#199
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=5ERhXqlTsR0
http://www.youtube.com/watch?v=jDEdFZ8JPw0 małe zajawki z meczu... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#200
|
|
Zawsze jak rodzinka Basalajow zaczyna macac lapy przy Wisle to wychodzi z tego jeden wielki burdel!!!!!
Dosc, po prostu. Moze jak frekwencja zleci ponizej 10 tys to ktos w tym klubie przejrzy na oczy. Tu nowy trener nic nie zmieni. Owszem ktos doswiadczony, z zagranicy jest niezbiedny, ale musi dostac min 4-5 ZAWODNIKOW czyli nie emerytow i nie mlodziez. Ten sezon na straty (nie ma mistrza). Ale trzeba zrobic wszystko aby zagrac w pucharach. To jest mus, bo inaczej nam wszyscy odjada. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#201
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline |
#202
|
|
Byłem zwolennikiem pozostawienia Maaskanta i zdania nie zmieniam. Szkoda że go dzisiaj nie było na ławce, bo gra była właśnie w stylu jaki wypracował w tej rundzie. To on więc tłumaczyłby się z tej żenady a nie Moskal, który zresztą nic nie poprawił i pewnie nie poprawi.
Drużyna jest totalnie rozbita, nie ma żadnego stylu, do tego jest pozbawiona dwóch-trzech kluczowych zawodników. Oprócz tego warto zwrócić uwagę, że letnie transfery zbyt udane się nie okazały. O mistrzu można zapomnieć. Przed nami pewnie kolejna rewolucja i tak w kółko. Cyrk nie klub. ![]()
:/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#203
|
|
Ale do czego nam puchary ? Zazwyczaj po nich jest rozpieprz w klubie i pogorszenie wyników.
LM włóżmy między bajki przy obecnej polityce i nakładach. Patrząc tak: kasy by się powaznie wzmocnić na rynku polskim czy zagranicznym jest za mało. Natomiast jest jej wystarczająco dużo, by zainwestować w boiska, dobrych trenerów młodzieży, programy treinngowe. Dopóki pan Cupiał jest właścicielem, wiem, ze będzie o to ciężko. Ale trzeba próbować skruszyć ten beton. Przekonywać, by zluzował z pucharami,a zaczął myśleć o przyszłości klubu. Opisać na spokojnie co może być, jak on odejdzie. Że klub może wtedy się znaleźć w niższej lidze i bez poważnej bazy oraz systemu szkolenia będzie niemożliwością się z tej niższej ligi wygrzebać. Tego właśnie wymagam od prezesa i dyr sportowego. By pomyśleli nad przyszłością klubu i wiercili dziurę w brzuchu właściciela aż do skutku.
Ostatnio edytowane przez tofik : 20.11.2011 o godz. 19:59.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#204
|
|
Cyrkiem jest zwalnianie trenera jak sie nie ma nikogo na jego miejsce i na dodatek jak sie nie ma kasy zeby zaplacic mu odszkodowanie !!! Trzeba teraz Maaskanta splacac do czerwca i kto wie jak to wplynie na poszukiwania nowego trenera. A sytuacja przestaje byc wesola. Wtopa ze Slaskiem + 2,3 mecze jak dzis i zaczniemy spadac w dolne rejony tabeli. Wiec proponuje zeby ktos sie w przerwie zimowej w tym klubie sie obudzil, bo sie zaczyna robic straszno.
Nie siedzie w tematach kibicowskich wiec nie wiem dlaczego dzisiejszy protest nie doszedl do skutku, ale zaluje, ze tak sie stalo. Moze by ludzie w klubie (i ten najwazniejszy) zobaczyli, ze cos jest nie tak. A tak znow bylo przez 90min, ze wszystko jest okej. Kasa za bilety wpadla i super. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#205
|
|
Po tym co zrobił Jirsak w 85 min. przy wybijaniu autu po ktorym padl gol dla Gornika , nie chce go juz widziec w Wiśle. To jest skandal ,że pilkarz może odj*bac takie cos ,gdy sie 85 min. walczyło i nawet 1 pkt był cenny. Co do gry ,próbowalismy grac podaniami ale co z tego jak Górnik to robił 3 razy lepiej. W drugiej polowie 15 minut atakowalismy ale co z tego jak te ataki konczyly sie niczym . Piłkarze : Diaz,Paljic,Brud,Gargula,Jirsak nadaja sie do kabaretu a nie do gry w pilke nozna .
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#206
|
|
Az strach myśleć co będzie w meczu ze Slaskiem i Twente. Bedzie lanie na kolanie :/
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#207
|
|
Cupial sie powinien obudzic i nie traktowac Wisly jako sposobu na odreagowanie stresu zwiazanego z tele-fonika
dziekuje mu za mistrzostwa, ale w Europie poza jednym sezonem nic wielkiego nie ugralismy bo on uwaza ze sukces musi byc dzisiaj i najlepiej za darmo ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#208
|
|
Nie będziemy dyskutować teraz. Poczekamy pół roku.
Kiedy krytykowałem Pajlicia czy Chaveza, to też była jatka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.11.2011 o godz. 19:59.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: SKMK
Offline |
#209
|
|
Diaz, Paljić, Garguła, Jirsak, Lamey, Jaliens, Nunez, Kirm. Dziękujemy.
Świeża, polska krew niech wejdzie w tę zbieraninę darmozjadów. Mądry Cupiał spisałby ten sezon na straty i zaczął budować wszystko od nowa. Głupi Cupiał porozpier*ala wszystko i będzie chciał załatać z wierzchu, a trzon zostanie dalej gówniany. Szkoda mi Kazia Moskala. ![]()
...i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddamy się!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#210
|
|
w Wisle jest miejsce dla dobrych zagranicznych pilkarzy, tak samo jak dla dobrych Polskich
tylko z Brudem,Gargula, wczesniej Lobo to daleko nie zajdziemy tak samo jak z Lameyem, Jaliensem,Paljicem,Bunoza itd. z Meliksonem,Bitonem, Maleckim cos mozemy osiagnac ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|