Wesoły Roger napisał(a):

1. Łatwo powiedzieć... Taki trener musiałby mieć bardzo mocną pozycję. Niektórzy uważają, że za czasów Petrescu, gracze grali przeciw trenerowi i wygrali. A ktoś inny tu na forum podał przykład z Fergusonem, który po pierwszym swoim sezonie w MU i zdaje się 14 pozycji w lidze, wywalił piłkarzy. Trener, mogący zmusić, musiałby mieć tak mocną pozycję jak Ferguson w MU.
2. Wieża Babel, ciekawe jaki jest język urzędowy... poza tym obecna Wisła to zbierania, niby indywidualnie nie wygląda źle, ale drużynowo widać, że na niektóre boiskowe pozycje potrzebni są prezentujący zupełnie inne walory gracze.
|
1. Łatwo powiedzieć, ale to są specjaliści którzy biorą za to duże pieniądze bo to nie jest łatwe do osiągnięcia. Trener piłkarzy może zesłać do ME.
2. W klubach na całym świecie sobie z tym radzą jakoś i nie ma problemu a u nas musi być źle. Granie obcokrajowcami to już niejako standard.