The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.11.2011, 05:53
Wszyscy tu proponuja nowego trenera, mając nadzieje, że któryś z nich zgodzi się pracować w takich warunkach jakie mamy: wspaniała baza treningowa, znakomici wychowankowie i oczywiście szkółka młodzieżowa.

Nieważne kto przyjdzie, dłużej niż 1,5 roku tu nie popracuje, niestety. Dopóki w tym klubie nie zmieni się cały zarząd,to co chwilę będziemy zmieniać trenerów.
Nie buduje się zespołu mającego walczyć w Europie w rok... Tutaj nie ma koncepcji długoterminowej, obowiązuje zasada "zwolnijmy trenera - bo tak łatwiej" nikt nie dostrzega, że problem jest znacznie głębiej zlokalizowany.

Nie ma się co łudzić, że po przyjściu nowego trenera - Jirsak czy też Garguła wskoczą na wyższy poziom swojej kariery a Andraż Kirm nagle nauczy się biegać i celnie dośrodkowywać..
W tym zespole nawet jakby opracować schemty w ataku i obronie to nic nie da, tutaj nie ma odpowiednich wykonawców.

Efekt nowej miotły pewnie zadziała, ale cudów się nie spodziewam. Nowemu trenerowi życzę powodzenia w polskim bagnie.

P.S tak na marginesie odbiegając trochę od tematu. Ciekawe jak z transferami, bo znając D.S to już pewnie negocjacje trwają zawodnikami, których chciał Robert... Coś mi się wydaje,że to okienko to będzie powtórka z rozrywki " za pięć dwunasta"

Chciałbym żeby to było bardziej kolorowe, no ale jak patrzę na tą prowizorkę w naszym klubie, to nie mogę inaczej.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:12.