
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#11
|
|
Wszyscy tu proponuja nowego trenera, mając nadzieje, że któryś z nich zgodzi się pracować w takich warunkach jakie mamy: wspaniała baza treningowa, znakomici wychowankowie i oczywiście szkółka młodzieżowa.
Nieważne kto przyjdzie, dłużej niż 1,5 roku tu nie popracuje, niestety. Dopóki w tym klubie nie zmieni się cały zarząd,to co chwilę będziemy zmieniać trenerów. Nie buduje się zespołu mającego walczyć w Europie w rok... Tutaj nie ma koncepcji długoterminowej, obowiązuje zasada "zwolnijmy trenera - bo tak łatwiej" nikt nie dostrzega, że problem jest znacznie głębiej zlokalizowany. Nie ma się co łudzić, że po przyjściu nowego trenera - Jirsak czy też Garguła wskoczą na wyższy poziom swojej kariery a Andraż Kirm nagle nauczy się biegać i celnie dośrodkowywać.. W tym zespole nawet jakby opracować schemty w ataku i obronie to nic nie da, tutaj nie ma odpowiednich wykonawców. Efekt nowej miotły pewnie zadziała, ale cudów się nie spodziewam. Nowemu trenerowi życzę powodzenia w polskim bagnie. P.S tak na marginesie odbiegając trochę od tematu. Ciekawe jak z transferami, bo znając D.S to już pewnie negocjacje trwają zawodnikami, których chciał Robert... Coś mi się wydaje,że to okienko to będzie powtórka z rozrywki " za pięć dwunasta" Chciałbym żeby to było bardziej kolorowe, no ale jak patrzę na tą prowizorkę w naszym klubie, to nie mogę inaczej. |
|
|

|
||||||
|
|