
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
|
A po .... mu "wiarygodność"? Ja nie wiem o czym .......ił rav i nie wiem o czym Ty teraz .......isz, ale jako żywo stają mi przed oczami ataki na Petrescu. Tez się do niego dopierdalano o każde słowo, byle tylko nie zaburzał tego naszego ligowego bagienka. Petrescu już nie ma - on awansował i rozwinął się jako trener, a my nadal jesteśmy w dupie organizacyjnie i sportowo.
Maaskant nie jest od wdawania się w polemiki, nie ma być obiektywnym ekspertem - jest trenerem. Ja nie wiem o co ta afera (bo wyjaśnienie że większość płaczących bezmyślnie powtarza za "weszło" odrzucam), ale widzę masę jadu wśród kibiców. Masę frustratów szukających tylko pretekstu do dojebania trenerowi bądź zawodnikom. To trwa już od bardzo dawna - jebano Brożków, jebano Zieńczuka, Pawełka - teraz dostają Małecki, Melikson, Maaskant, Jaliens, Lamey... O wszystko. Ostatnio: Maaskant powiedział że nie widział faulu, a Jaliens - udzielił (podobno) głupiego wywiadu. Żenada.
Faktycznie, jest za co ich żałować.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.10.2011 o godz. 17:56.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|