The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 26.09.2011, 08:20
co do Małego , to z calym szacunkiem i sympatia dla niego , ale ta kontuzja to imho takie symboliczne podsumowanie jego gry w Wisle

minal jednego , dwoch i zamiast podac co ? - kiwa sie z nastepnymi

widzielismy to co mecz , o takihc pilkarzach mowi sie ze sie zakiwają na smierc - no i wlasnie sie Patryk ZAKIWAŁ


---------------------------------------------------

co do reszty meczu :

fan-tas-tycz-ny gol Bitona z tzw "angielki" , refleks i technika przy tej dobitce pokazuja lata swietlne jakie dzielą Pawla Brozka od napastnika klasy swiatowej



-------------------------------------------

nasza obrona to dramat , nie ma co nadawac na Pareike , bo przy takim wsparciu obroncow wszystiiego nie wybroni

ofensywa tez na tym cierpi , bo widzac jakich mamy obroncow pomoc musi caly cza asekurowac , zamiast konstruowac atak

po koleji : Jovanovic - kapitalny pilkarz w ataku , szybki , dobyr drybling , podanie , niestety w obronie juz błedy i nie zawsze wraca po stracie pilki z przodu - a to i tak najlepsza postac naszej defensywy
Jaliens - moze na papierze super pilkarz i swietne CV , ale bledy w obronie zatrwazajace
Chavez - naprawde dziwuje sie skad opinie o nim ze jest silny i szybvki , widzialem go w bonarce - szczypior , robia go napastinic jak chca , i do tego bledy dziecinne
Diaz - NIE JEST OBRONCA i tyle w temacie tego pomocnika


taka to wlasnie mamy obrone , na nasza lige w miare to starcza choc i tak nie do konca bo rownie dobvrze moglismy z ruchem przegrac , ale jak wejdzie taki UTAKA czy AILTON , to tak jakbym poszedl grac w noge z dziecmi z przedszkola !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:58.