The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 25.09.2011, 08:42
Nie mam pewności czy ten mecz wygramy. Ruch to taka swojska ekipa, nie jakieś zblazowane gwiazdeczki. Przeciwko nim trzeba cytując klasyka zapierdalać.

A nasze śpiące królewny oczywiście pierwsza połowa plaża, druga albo strzelamy bramkę i doczłapiemy do końca albo dostajemy gola, zaczynamy biegać, ale w ataku pozycyjnym jest dupa i mecz kończy sie 0:1.
..
Odpowiedz cytując
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 25.09.2011, 09:46
tofik napisał(a):Wyświetl post
A nasze śpiące królewny oczywiście pierwsza połowa plaża, druga albo strzelamy bramkę i doczłapiemy do końca albo dostajemy gola, zaczynamy biegać, ale w ataku pozycyjnym jest dupa i mecz kończy sie 0:1.
Może być też tak, że bramkę przypadkowo strzelimy dosyć szybko, i zaczniemy być "myślami przy Twente" i snuć się po boisku. A Ruch gryząc trawę do końca, na ambicji wyrówna i 2 pkt w plecy.

Rozważając możliwe scenariusze, będe się cieszyć nawet ze skromnego 1:0 które będzie oznaczać 4 mecz wygrany z rzędu na krajowym podwórku i zadomowienie się w czołówce, przeskoczenie Amiki, i wypracowanie lekkiej przewagi na Legią przed meczem na Łazienkowskiej
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 25.09.2011, 09:49
tofik napisał(a):Wyświetl post
A nasze śpiące królewny oczywiście pierwsza połowa plaża, druga albo strzelamy bramkę i doczłapiemy do końca albo dostajemy gola, zaczynamy biegać, ale w ataku pozycyjnym jest dupa i mecz kończy sie 0:1.
Pół żartem, pół serio (tak sądzę), ale... jak dla mnie perfekcyjny opis
Tak czy siak taki Ruch trzeba dzisiaj zlać i być już w ścisłej czołówce, koniec zabaw!
Ostatnio edytowane przez filemon : 25.09.2011 o godz. 10:29.
Odpowiedz cytując
KruQ
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 25.09.2011, 13:11
Ja już mam w sobie wkręconą maskę już za chwile jadę na R22 bo nie wytrzymam ! Ja wypluje gardło . POKARZMY POZIOM NASZEJ ARMII!!!
Odpowiedz cytując
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 25.09.2011, 13:13
Coś czuje że zagramy dobry mecz i wygramy 2-3 bramkami Czas się zacząć zbierać na meczyk.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 25.09.2011, 13:56
Przypominam że działa Shoutbox i wszelkie posty w tym temacie typu ,, no to do zobaczenia na R22",, ale fajnie " będą nagradzana
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 25.09.2011, 14:36
Wejdzie Jirsak i, jak to Jirsak, pociśnie Ruch strzelając bramkę kolejki.

mam nadzieję, że pomoc wyjdzie tak:
Sobol, Wilk
Kiro, Jirsak, Melikson
.
Odpowiedz cytując
Ventigo
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 25.09.2011, 15:13
FB:
Biała Gwiazda zagra w składzie: Pareiko - Jovanović, Jaliens, Chavez, Diaz - Sobolewski, Nunez, Melikson - Małecki, Biton, Kirm

Na ławce jest Jirsak a nie ma Garguły więc na 90% nasz ostatni faworyt do gry wejdzie w II poł. Do tego wejdą pewnie Wilk i Iliev no chyba że będziemy ich cisnąć 3:0 do wtedy trener da pograć Brudowi.
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Ventigo : 25.09.2011 o godz. 15:27.
Odpowiedz cytując
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 25.09.2011, 15:15
KruQ napisał(a):Wyświetl post
Ja już mam w sobie wkręconą maskę już za chwile jadę na R22 bo nie wytrzymam ! Ja wypluje gardło . POKARZMY POZIOM NASZEJ ARMII!!!

Ciebie bym pokarał, za ortografię
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 25.09.2011, 15:16
Co Maaskant widzi w pokrace Diazie?
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 25.09.2011, 15:36
Widzę, że nasz Roberto jest niereformowalny ale widząc grę zespołu od dłuższego czasu nie liczę byśmy go na ławce trenerskiej oglądali w przyszłym sezonie. Kolejna rzecz czy Sobol da radę w ciągu tygodnia rozegrać 3 ważne mecze po 90 minut - obawiam się, że to ponad jego siły i dlatego dziś powinien grać Jirsak w jego miejsce.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 25.09.2011 o godz. 15:42.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 25.09.2011, 15:54
Dziś 3 pkt , nie ważne w jakim stylu , dzieki bogu nie ma Garguły.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 25.09.2011, 16:07
5 minut od startu i już zawodnicy 5 razy leżeli zwijając się z bólu. Uwielbiam tę ligę.

I znowu gra ten drwal Stawarczyk...
Ostatnio edytowane przez atomek21 : 25.09.2011 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 25.09.2011, 16:53
Dzieki ci panie boze za Dudu Bitona , gra jest tragiczna , co tu duzo mówić , mam nadzieje że cos wiecej strzelimy.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
Krolik
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: CHICAGO . Illinois

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 25.09.2011, 17:57
ILE jeszcze bede musial ogladac JALIENSA w Wisle Ten gosc to zalamka....
Jak długo na Wawelu .............




___________________________________
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 25.09.2011, 17:58
Pareiko i Jaliens.... jeden kopie piszczelem, drugi mija się z piłką, do tego Chavez przy grze na jeden kontakt tracie równowagę, Diaz brak orientacji w przestrzeni i Jovanovic bez tlenu w 70 min.
W pomocy średnio, z wyjątkiem wyjątkowego Kirma i Biton od 60 min niewidoczny.
Nieźle. Twente nas zmiecie. A Maskaanto wi wydaje się chyba, że formę zbuduje na samej psychologii, rozmowach i integacji z Zakopcu...
Zero taktyki, zero stylu, zero pewności w grze.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 25.09.2011, 18:03
MMTS napisał(a):Wyświetl post
Nieźle. Twente nas zmiecie. A Maskaanto wi wydaje się chyba, że formę zbuduje na samej psychologii, rozmowach i integacji z Zakopcu...
Zero taktyki, zero stylu, zero pewności w grze.
Ech, kiedyś będziemy mieć dobrego trenera, a wtedy wszystkie mecze po 6-0 będziemy wygrywać...

Co do meczu - super. Widać, że i w Ruchu leszcze nie grają.

Niewątpliwie widać jednak, że Pareiko wiecznie na dobrym poziomie grał nie będzie i powoli trzeba rozglądać się za bramkarzem. Tym bardziej, że kontrakt kończy mu sie już w czerwcu...

Z linii obrony dobra gra Jovanovicia - to chyba jedyny obrońca z którego Wisła może mieć pożytek.
Ddf
Odpowiedz cytując
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 25.09.2011, 18:04
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Co Maaskant widzi w pokrace Diazie?
I dlatego ty jesteś bananowym chłopcem a Robert trenerem.
Odpowiedz cytując
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 25.09.2011, 18:08
Czyja asysta przy bramce Kirma? Iliev ?
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 25.09.2011, 18:08
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że przy takiej obronie (obrońcach) trudno będzie nam bez względu na ilość rozegranych gier czy w lidze czy pucharach scementować tę formację albowiem występuje w niej jeden wielki złom, co niestety dotyczy również 80% naszego składu. Żaden trener mający jakiekolwiek pojęcie o swojej pracy nie przyjdzie pracować z takimi zawodnikami - Maaskant niech dotrwa do końca umowy bo innego trenera lepszego w Wiśle nie zobaczymy bez zmiany kadry zespołu. Asysty Jirsaka mówią same za siebie - gra na dwóch defensywnych pomocników nie zdaje rezultatu.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 25.09.2011, 18:11
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
I dlatego ty jesteś bananowym chłopcem a Robert trenerem.
To nie stawianie na drewnianego Diaza, który raz na pół roku coś strzeli a w tym czasie popełni naście błędów w obronie czyni Roberta trenerem. Przemyśl to.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 25.09.2011, 18:11
Rzeczywiście,desygnowanie do gry przeciw twardemu Ruchowi Jaliensa,to nie był dobry pomysł.Gość jest "delikates"i tyle.Jak przypomnę sobie jak Ruch spacerował we Wronkach z kuchennymi,to zmiana jest niesamowita.Może to nasi tylko tak się dali zdeptać?
Odpowiedz cytując
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 25.09.2011, 18:12
bebeto napisał(a):Wyświetl post
Czyja asysta przy bramce Kirma? Iliev ?
Iliev nie wiem czy musnął piłkę, którą podał Sobolewski

Ach ta pokraka Diaz.
Gdyby nie murawa to mogło być 3-3,chyba że Zieniu przycelowałby jak z PAO.
Odpowiedz cytując
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 25.09.2011, 18:12
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ech, kiedyś będziemy mieć dobrego trenera, a wtedy wszystkie mecze po 6-0 będziemy wygrywać...

Co do meczu - super. Widać, że i w Ruchu leszcze nie grają.

Niewątpliwie widać jednak, że Pareiko wiecznie na dobrym poziomie grał nie będzie i powoli trzeba rozglądać się za bramkarzem. Tym bardziej, że kontrakt kończy mu sie już w czerwcu...

Z linii obrony dobra gra Jovanovicia - to chyba jedyny obrońca z którego Wisła może mieć pożytek.
Tu nie chodzi o to żeby wygrywać z każdym 6:0. Chodzi tu o to żeby formacje wiedziały jak się ustawiać i poruszać. zeby kazdy zawodnik wiedział którą strefę kryje (a nie dubluje się z innym zawdonikiem, jak Jaliens z Chavezem), żeby wiedział kogo i gdzie asekuruje, żeby obrońcy boczni w systemie 4-5-1 pracowali wymiennie ze skrzydłowymi, że nie da się budować taktyki i meczu jedynie na wyobraźni i kreatywności 2-3 zawodników, jakaś baza taktyczna i schematy musza być ustalone, a tego wszystkiego nie ma.
Nadal wierzę, że to spisek że drużyna gra słabo, ale coraz mniej. Dlaczego? Dlatego że coraz wyraźniej widać, że my te mecze nawet nie wygrywamy wybieganiem (po meczu z Ruchem piłkarze umierali...), tylko zwyczajnie wygrywamy je dlatego że i tak przeciwnicy są słabsi od nas.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 25.09.2011, 18:19
Zjadłem wszystkie paznowcie ogladajac ten mecz - był to najfajniejszy jak dla mnie mecz kolejki mimo hitu we Wrocławiu i w koncu nie tylko Biton strzelił. Mistrz sie poznaje po tym, ze mimo slabego meczu potrafi go wygrac - i tak było w Naszym wypadku. Oby z Meliksonem nic nie bylo powaznego - Małego to sie jeszcze da zastapic a Maora bardzo trudno.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 25.09.2011, 18:19
Niepokoją "zwłoki" w trykotach Wisły po końcowym gwizdku. Jeśli byłby to mecz pucharowy i byłaby dogrywka to Ruch w dogrywce strzeliłby ze 3 bramki (przewiduje). Od dawna piszę że trzeba zmienić Bahra na jakiegoś sensownego trenera od przygotowania fizycznego.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 25.09.2011, 18:23
Andrzej Bahr to nie trener przygotowania fizycznego. Gość jest trenerem a właściwie z zawodu nauczycielem WF-u. No ale cóż w Wiśle oszczędzają na wszystkim począwszy od kadry trenerskiej na piłkarzach kończąc szkoda tylko że nie pomyślano o kibicach płacących za bilety - ich cena przy tym co ten zespół prezentuje to jakieś mega nieporozumienie.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 25.09.2011 o godz. 18:30.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 25.09.2011, 18:25
Mi tam się mecz podobał, Ruch w tym sezonie gra bardzo dobrze, liczą się trzy punkty i cieszy fakt, że walczymy do końca! I mimo gry na 3 frontach potrafimy się utrzymać w czubie tabeli (a od czasu odpadnięcia z el. LM lidze tylko wygrywamy!). Mecz w naszym wykonaniu gorszy niż ten z Lechem czy GKS, ale cóż zdarza się. Za to emocji co nie miara i to zwycięstwo cieszy podwójnie!

Od początku mecz nam się nie układał, najpierw wyleciał Małecki, potem 10 minut grania ze statystą Meliksonem, kolejna zmiana, dużo chaosu, przerw w grze, mało footballu w pierwszej połowie.

Druga połowa, cios z cios, słaba gra naszej defensywy, ale potrafiliśmy się pozbierać i wygrać kolejny mecz mimo przeciwności

Dużo szczęścia mieliśmy jak Zieniowi piłka skozłowała, tylko nie wiem jakim cudem ona to zrobiła? Tam jest jakaś dziura w murawie czy co? Bo to wyglądało na boską interwencję
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 25.09.2011, 18:28
s1mone napisał(a):
I mimo gry na 3 frontach potrafimy się utrzymać w czubie tabeli (a od czasu odpadnięcia z el. LM lidze tylko wygrywamy!).
Ekhmm wybacz, a mecz z Lechią?
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 25.09.2011, 18:30
Wygraliśmy zasłużenie i to realnie bez Meliksona i Małeckiego i to z silnym rywalem. Siłą tej Wisły jest szeroka kadra, takie fakty.

W okienku zimowym 3 jakościowe transfery do każdej formacji. Zgrywanie drużyny (asekuracja !), a mistrzem Polski i tak będzie mistrz rundy wiosennej. Jak wiosną zagramy jak trzeba to będzie stary, nowy mistrz na 2012 czyli Wisła Kraków.

Pozdr.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:22.