The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.09.2011, 19:19. [ 8 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów - 25 września, niedziela 17:00
Za nami mecz Pucharu Polski, w którym pokonaliśmy Flotę Świnoujście.
Czas przejść do ligowej rzeczywistości i skupić się na niedzielnym meczu z Chorzowskim Ruchem.

Pozostałe pary 8 kolejki:


Kod:

GKS Bełchatów   -   Legia Warszawa   24 września, 18:00
Górnik Zabrze   -   Cracovia   24 września, 13:30     
Podbeskidzie Bielsko-Biała   -   Lechia Gdańsk   23 września, 18:00     
Polonia Warszawa   -   Korona Kielce   26 września, 18:30     
Śląsk Wrocław   -   Lech Poznań   23 września, 20:30     
Widzew Łódź   -   Jagiellonia Białystok   25 września, 14:30      
Zagłębie Lubin   -   Łódzki KS   24 września, 15:45


Po siedmiu spotkaniach nasz niedzielny przeciwnik zajmuje 5 pozycję z dorobkiem 13 pkt, My plasujemy się tuż za nimi z dorobkiem 12 pkt.
Jest to dla Nas ważne spotkanie, ponieważ w przypadku zwycięstwa wyprzedzimy Niebieskich w tabeli.

W jakim składzie zagramy, czy wróci do gry poobijany w ostatnim ligowym meczu Osman Chavez, kto tym razem padnie przysłowiową ofiarom trenera Maaskanta i wyląduje na ławce rezerwowych lub na w sektorze rodzinny.

Zapraszam do dyskusji
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 22.09.2011 o godz. 19:26.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 22.09.2011, 19:22
Będzie ciężki mecz, Ruch jest w bardzo dobrej dyspozycji.

Mimo wszystko, licze na komplet punktów.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 22.09.2011, 19:40
Kontuzja Bunozy groźna ?
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
Aldek
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.09.2011, 19:46
Nie przespać pierwszej połowy od początku narzucić wysokie tempo sunąć z akcjami ofensywnymi.
Pareiko
Paljic Chavez Jaliens Jovanovic
Wilk Melikson Sobolewski
Małecki Kirm
Biton

Dałbym Ilieva ale lepszy będzie jak wejdzie w 2 połowie.

ławka :Jovanic Diaz Lamey Jirsak Nunez Boguski Iliev
Odpowiedz cytując
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 22.09.2011, 19:51
Fajnie, że w tej kolejce pierwsze osiem zespołów gra między sobą ;] Tabela może się pozmieniać po tej kolejce ; )
Miejmy nadzieję, że Wisła poradzi sobie z Ruchem i na R22 pojawi się więcej kibiców niż na ostatnich ligowych meczach ;]
Jak Gordan nie ma poważnej kontuzji to chyba wolę jego na obronie niż Chaveza. Niech sobie facet odpocznie jeszcze ;] I Jovanovic do pierwszego składu za Lameya ;]
Odpowiedz cytując
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.09.2011, 20:27
Ja bym dał Ilieva od początku, lepszy jest, niż jako Joker, a w drugiej połowie Kirm za niego. Tak w rejonach 60-70 minuty.

Fajnie Jovanović grał dzisiaj. Podobało mi się i liczę na dobry występ. Oby Melex nie zgasl po tym szumie co był ostatnio
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.09.2011, 21:31
Ruch to grozniejszy przeciwnik od Belchatowa ale poradzilismy sobie z Lechem w Poznaniu wiec musimy sobie poradzic z Ruchem u siebie. Bedzie to ciezki mecz ale jak najbardziej do wygrania. Jezeli chcemy byc Mistrzem Polski to musimy takie mecze wygrywac. Licza sie tylko 3pkt a ile wygramy to juz najmniejszy problem.
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 23.09.2011, 08:29
Ruch jak najbardziej do pyknięcia jest. Jeśli tylko Nasi nie wyjdą z takim nastawieniem jak na Lechię to będzie dobrze. Ciekaw jestem tylko jak Maor się zaprezentuje po tym wszystkim co się wokół Niego dzieje. Oby okazał się mocny psychicznie. Co do samego Ruchu, oglądałem w środę ich mecz w PP z ŁKS-em. nic szczególnego nie grali. Bramka dopiero w dogrywce i to też po dużym farcie. Co do ich formy to nie uważam, aby była jakaś super i 3 pkt. według mnie zostaną na R22.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 23.09.2011, 08:55
Obecnie gra Wisły to wolne rozgrywanie piłki w ataku pozycyjnym i jeśli tego nie zmienimy na zdecydowanie szybszą grę, to ciężko będzie wygrać nawet z przeciętniakami ekstraklasy.
Obrona też nie jest monolitem a zwłaszcza często zdarzają się błędy w ustawieniu.
Do tego długie "holowanie" piłki w ataku przez Małego daje nam obraz obecnej gry drużyny.
Mam jednak nadzieję ,że to się zmieni i zobaczę szybką pomysłową grę z pierwszej piłki oraz drużynę współpracującą ze sobą też jako grupa przyjaciół ,bo coś mi się zdaje że atmosfera w szatni tez nie najlepsza.
Liczę na wygraną i dobry doping.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Mistrz Yoda
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.09.2011, 09:38
Myślę że ruch pokonamy nie bez przygód i nerwówki ale ruch jest w formie i bedzie miał apatyt na punkty w krakowie i to go zgubi. Licze na bramkę Małego w tym meczu.
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
Odpowiedz cytując
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.09.2011, 09:45
To czego można się obawiać w tym meczu to kontuzje. W Ruchu jest kilku typowych drwali tnących równo z trawą. Niemniej to drużyna o wyższym poziomie niż Bełchatów więc mam nadzieję, że ich nie zlekceważymy.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 23.09.2011, 10:23
Chciałbym żeby Jirsak dostał szansę , bo Garguła jest tragiczny a Nunez nie wiele lepiej
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 23.09.2011, 13:34
Mecz poprowadzi Adam Lyczmański. Do tej pory sedziował Nam w E-klasie 4 razy:

2009-04-19 17:00Ekstraklasa, Kolejka 24Arka Gdynia0-1Wisła Kraków

2009-05-23 17:00Ekstraklasa, Kolejka 29Lechia Gdańsk2-4Wisła Kraków

2010-03-20 16:00Ekstraklasa, Kolejka 21Wisła Kraków3-0Lechia Gdańsk

2010-10-01 20:00Ekstraklasa, Kolejka 8Wisła Kraków0-0Śląsk Wrocław


Dodatkowo w tym roku prowadził jeden mecz ME Wisełki :

2011-08-27 11:00ME, Kolejka 5Lechia Gdańsk (ME)0-0Wisła Kraków (ME)
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 23.09.2011, 14:05
Jak zwykle trzeba bedzie przetrwac pierwsze minuty meczu i dotrwac do konca 1 połowy bez straconej bramki
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.09.2011, 17:04
Cytat:
Niezbyt dobrze jak na razie zapowiada się frekwencja na meczu z ruchem. Jest to sytuacja wybitnie nieciekawa...

Dlatego każda osoba, która jeszcze nie zakupiła biletu na niedzielny mecz, niech uczyni to niezwłocznie. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie z kilku powodów:

Po pierwsze na stadion przy ulicy Reymonta po bardzo długiej przerwie przybywają kibice przyjezdni, którzy zapełnią cały sektor gości. Ostatnią ekipą, która na stadionie Henryka Reymana to uczyniła byli właśnie Chorzowianie w listopadzie 2008 roku. Tym bardziej na ten mecz należy się wyjątkowo zmobilizować i Wisłę wspierać od pierwszej do ostatniej minuty. Ma być piekło!

Na przybyłych na mecz, czeka też niespodzianka na sektorze C, o której wspominaliśmy wcześniej. Przypominamy też, że kibice z tego sektora przed meczem i na jego początku nie stoją na schodach, tylko zajmują miejsca przy krzesełkach. To bardzo ważne.

Niedzielny mecz, będzie też pojedynkiem z bardzo atrakcyjnym rywalem, który dodatkowo w krakowie nie wygrał w meczu ligowym od 14 lat. Tak będzie też i tym razem, ale musimy pomóc w tym wiśle przychodząc na reymonta w niedzielę. Tyle zachęty...


...a teraz wszyscy niezdecydowani do kas po bilety! Wisła to my, mamy więc idealną okazję by zmierzyć się z tym hasłem i udowodnić , że nie są to puste słowa. Pisać więcej nie ma sensu, po prostu:

Wszyscy na Ruch !!!!

m / skwk
...
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.09.2011, 17:19
Trzeba wygrać z Ruchem w byle jakim stosunku i podskoczyć o 2-3 miejsca w tabeli.
Iliev 90 minut w Świnoujściu więc pewnie wejdzie w 2 połowie za Kirma albo Małego.
Odpowiedz cytując
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.09.2011, 17:36
no to wychodzimy takim składem :

Pareiko - Jovanovic, Bunoza, Chavez, Pajlic - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Melikson, Kirm - Biton

a w 2 połowie za Kirma Iliev i on idzie na prawą pomoc a Mały na lewą, żeby Iliev mógł na prawej razem z Marko rozklepać obronę na prawej stronie i wjechać w pole karne...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.09.2011, 17:41
To kolejny z tych meczy który musimy wygrać. Tak jak zawsze napiszę, styl nieważny, ważny wynik.

Ruch gra dobrze z kontry, to ich atut. My wiadomo jak gramy atak pozycyjny. Będzie ciężko. Oby zwycięsko
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 23.09.2011, 17:55
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jak zwykle trzeba bedzie przetrwac pierwsze minuty meczu i dotrwac do konca 1 połowy bez straconej bramki
Znając naszych kopaczy to pierwsze 20-30 min prześpią , a potem może być różnie.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 23.09.2011, 23:10
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To kolejny z tych meczy który musimy wygrać. Tak jak zawsze napiszę, styl nieważny, ważny wynik.

Ruch gra dobrze z kontry, to ich atut. My wiadomo jak gramy atak pozycyjny. Będzie ciężko. Oby zwycięsko


Trzeba uwazc na Piecha i tyle łatwo powiedziec

ja licze ze w koncu zagramy dobry mecz,z Belchatowem juz to lepiej wygladalo niz z Zaglebiem i Lechią ,akcje sie powoli ale jednak zazebiały.

Ruch nic ciekawego nie gra,jak zwykle sztuka bedzie strzlelic do siatki pierwszy raz,pozniej juz to poleci


WSZYSCY NA MECZ!!!!!!
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.09.2011 o godz. 23:13.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 24.09.2011, 14:26
Jaki tu spokój, na na na
Nic sie nie dzieje, na na na na

A niesłusznie. Ruch to przeciwnik z racji tradycji i osiagnięć dość poważny. Obecnie zajmuje w tabeli miejsce wyższe niż nasze, co może i powinno się zmienić po niedzielnym meczu.

Ale nie ma co ukrywać, że jeżeli będziemy mieć problemy w tym meczu to wynikać one będą tylko i wyłącznie z naszej słabości, a nie "ogromnej" siły przeciwnika. Mam nadzieję, że wejdziemy wreszcie w mecz od pierwszej minuty, a nie jak to bywało ostatnio w 10 minucie po przerwie oraz, że unikniemy w błędów w obronie. Większa koncentracja jest nam niezwykle potrzebna. Ilość niewymuszonych strat w ostatnich meczach przeraża. A przecież w meczy z Litexem czy Apoelem u siebie wyglądało to całkiem przyzwoicie.

Trzeba też pamiętać, że w czwartek mamy mecz w Holandii, co zapewne wpłynie na nasze ustawienie.
Odpowiedz cytując
repek20
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 24.09.2011, 18:40
Jeżeli chcemy zdobyć mistrzostwo (a oczywiście chcemy) to nie możemy się bać przeciwników takich jak Ruch, tym bardziej na swoim stadionie. Wydaje mi się, że wygramy dość pewnie. Na podstawie czego tak sądzę?
1. Więcej niż dobra forma Bitona w ostatnim czasie.
2. Melikson ma coś do udowodnienia, a Ruch to idealny przeciwnik by zaprezentować pełnię talentu.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 24.09.2011, 19:42
Legia wygrała, więc Wisła nie może być gorsza. Nawet 1-0 by uszczęśliwiło kibiców.
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 24.09.2011, 20:18
Ja pragnę tylko zauważyć, że Ruch wygrał swoje trzy ostatnie spotkania, z Jagą, Zagłębiem i Podbeskidziem. Radziłbym zatem "Niebieskich" nie lekceważyć.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 24.09.2011, 20:22
No..Ruch stać by zagrać podobnie konkretnie jak Górnik z nami w zeszłej rundzie.Pytanie czy my jesteśmy w stanie zagrać lepiej niż wtedy
Powinniśmy ale trza się nastawić na męczarnie

ps atmosfera może być napięta -przyjedzie 1.5 tyś 'chamów' a u nas niezakończony wewnętrzny konflikt o Małego no i kolejna kontrowersja czyli przyszły? reprezentant.

Ogólnie warto przyjść!Świetna pogoda i emocje tak na boisku jak na trybunach
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 24.09.2011 o godz. 20:26.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 24.09.2011, 20:33
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Ja pragnę tylko zauważyć, że Ruch wygrał swoje trzy ostatnie spotkania, z Jagą, Zagłębiem i Podbeskidziem. Radziłbym zatem "Niebieskich" nie lekceważyć.
A kto tu ich lekcewazy? Jak sie chce byc mistrzem to u Siebie powinno sie wygrywac takie mecze.
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 24.09.2011, 20:36
Ruch od 14 lat nie wygrał z Wisłą w Krakowie? (liga)
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 24.09.2011, 20:48
Panowie jak sprzedaż biletów? Zostały jeszcze jakieś sztuki na C i G?
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 24.09.2011, 21:30
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
A kto tu ich lekcewazy? Jak sie chce byc mistrzem to u Siebie powinno sie wygrywac takie mecze.
Patrząc na typy w "Konkursie o Wiśle", to całkiem spora ilość osób Najważniejsze, żeby Ruchu nie zlekceważyli piłkarze.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 25.09.2011, 07:01
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na typy w "Konkursie o Wiśle", to całkiem spora ilość osób Najważniejsze, żeby Ruchu nie zlekceważyli piłkarze.
Tylko popatrz z kim to Ruch wygrywal - ze slabym Bełchatowej, słaba Jagiellonia (mecz w Chorzowie), z Zaglebiem Lubin u siebie gdzie My tez z Nimi wygralismy a jak przyszły mecze z mocniejszymi przeciwnikami to przegrywali (m.in 0-1 ze Slaskiem i 0-3 z Lechem). Gramy u Siebie, jestesmy faworytami i musimy takie mecze wygrywac. Ruch nie wygral dawno z Nami w Krakowie - nie mozna kolejnej dobrej passy zaprzepascic
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 25.09.2011 o godz. 07:04.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:23.