The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
pepemasta
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.07.2011, 11:28
Co nasze druzyny musialyby osiagnac zeby odzyskac strate pkt ktora zafundzielila nam Jagielonia:

Zakladalismy ze Jagielonia zdobedzie 1 pkt wygrywajac 4 mecze z 6. Czyli 2 wygrane z kazachstanem i 2 wygrane z gruzinami po czym 2 porazki w 3 rundzie.
Jagielonia wygrala 1 mecz czyli zdobyla 0,250 z 1 pkt czyli mamy do odrobienia 0,750pkt

Jesli chodzi o Wisle to zakladalismy ze wygra oba mecze ze skonto tak tez sie stalo, mysle ze zakladamy rowniez ze Wsla wygra i zremisuje z litexem i w 4 rundzie 2 razy zremisuje i awansuje do LM.
Zeby nadrobila cos wisla musialaby 2 razy wygrac z Litexem i poiwedzmy 4 runde zostawiamy bez zmian z 2 remisami i awansem wisly. Zatem Wisla w tym przypadku odrabia 0,125 pkt ktore stracila jagielonia.

Jesl chodzi o Slask zakladalismy ze dundee przejda wygrywajac i remisujac i w 3 rundzie remisuja i przegrywaja i odpadaja z LE.
Zeby nadrobil cos Slask musi wygrac dzisiaj z Dundee i w 3 rundzie wygrac i zremisowac co dalo by nam 0,375 pkt odrobienia.

Jesli chodzi o Legie to zakladalismy ze Legia w 3 rundzie przegra i zremisuje i odpadnie z LE.
Zatem Legia musi wygrac i zremisowac co dalo by nam 0,250pkt odrobienia.

Musialyby wszystkie te warunki sie spelnic zeby odrobic wpadke Jagielonii. Dochodze wiec do wniosku ze to bardzo duzy wyczyn zatem naprawde Jagielonia sporo napsula ta wpadka.....
Powód: pomylka zmianan z 4 rundy na 3 dzieki kibic1928
Ostatnio edytowane przez pepemasta : 21.07.2011 o godz. 12:16.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:14.