
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa
Offline |
#11
|
|
Donek nie machnie ręką na prezesów klubów. Żak, Wojciechowski, Cupiał, Krauze. Wyślą przedstawicieli i jasno określą że na tym pomyśle tracą wielką kasę i to ma się zmienić. Ja rozumiem że to jest zabawka w ich rękach ale przyjedzie jeden z drugim na stadion a tam 3 tysiące na 35 tylko zajętych.
Sądzisz że sąsiadka nie przyłączy się do protestu? jeżeli zapadnie decyzja że robimy akcję pusty stadion to atpię aby się wyłamała. Chcesz pisać na murach o rządzie tylko że już na drugi dzień zostanie to przedstawione w mediach w odpowiednim świetle. Fakt jak to fakt napisze raz jeden artykuł a za 2 dni będzie o nas jako o wcielonym diable. Co mnie najbardziej dziwi to na stronie OZSK nie ma żadnej informacji co zamierza rząd, jak przebiegały rozmowy z PZPN. to po jaką cholerę oni są? zrzeszają 50 klubów a nie potrafią zamieścić informacji co się dzieje. mało tego na FB informacja z 17 czerwca: Wszyscy doskonale wiemy jak w wyglądała końcówka minionego sezonu, niezależnie czy to w Ekstraklasie czy też niższych ligach. W ostatnim tygodniu pojawiło się wiele głosów, m.in. na temat podtrzymania "zakazu wyjazdowego". Z naszych informacji wynika jednak, że od nowego sezonu spotkamy się na wyjazdowym szlaku. Czy wyobrażalibyście sobie kibicowanie bez wyjazdów? My ZDECYDOWANIE NIE. ![]()
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy |
|
|

|
||||||
|
|