
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory
Offline |
#11
|
Widzew (D) Jagiellonia (D) Belchatów (W) Bytom ma: Arkę (W) - kluczowe spotkanie, jak Bytom wygra to na 70% Pasy lecą Lech (D) Legia (W) W Bełchatowie pasiaki zapewne polegną - nie umieją grać na wyjazdach. Z Widzewem raczej wątpie że dadzą radę, z Jagą to jest zagadka. A Bytom to wiadomo, że z Lechem i Legią wtopią, ale jeśli tylko zleją Arkę, to prawdopodobnie będzie trzech spadkowiczów ![]() Poczekajcie, pewnie będzie coś wiadomo teraz w najbliższym tygodniu. Patrząc na ceny na internetowym sklepie Wisły to cena to pewnie ~45 zł. Powód: koszulki.
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 15.05.2011 o godz. 19:58.
|
|
|

|
||||||
|
|