The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 15.05.2011, 20:01
No pewnie na zakończenie sezonu nie uważacie ?
Adaś je już zrobił, dał już piłkarzom,po meczu z Polonią będą pewnie te same raz jeszcze.
I po zakończeniu tego meczu, dzień po będą na wisla.krakow.pl -> sklep
Odpowiedz cytując
vojtex
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#302
Stary 15.05.2011, 20:05
pamietacie taki obrazek z Pawłem Borżkiem i napisem "patrzcie sie parchy na koronacje monarchy" ? nie moge go znalesc nigdzie na necie :/ moze ktos ma na dysku albo linka ? bardzo bym prosił o pomoc w odnalezieniu go - dzisiaj idealnie bedzie pasował na pulpit
Odpowiedz cytując
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 15.05.2011, 20:09
Nie chcę biadolić bo trzeba się cieszyć no ale wydaje mi się że Genkow ma już opinię wśród sędziów, że próbuje wymusić te karne na potęgę. I tak kilka razy głupio próbował, nie udało się, a co gorsze chyba z 5 prawidłowych karnych sędziowie nie odgwizdali bo znając Genkowa to tak bezpieczniej. Teraz nie ma to znaczenia, ale w przyszłym sezonie może mieć więc musi pracować by szybko pozbyć się takiej opinii.
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 15.05.2011, 20:11
black cat
Re: Wisła - Cracovia 15.05.2011 godz. 14:45
15 maj 2011 - 18:14:29 Zarejestrowany: 1 r. temu
Posty: 1.233
Maaskant - "spadnijcie di tej drugiej ligi" , a myślałem, że to gość z klasą
Tak dla rozluźnienia-cytat z forum koszernych.....Ponoć Robert im szczerze pozyczył w czasie meczu-hahhahha...WIELKI MAASKANT!
Odpowiedz cytując
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 15.05.2011, 20:17
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
black cat
Re: Wisła - Cracovia 15.05.2011 godz. 14:45
15 maj 2011 - 18:14:29 Zarejestrowany: 1 r. temu
Posty: 1.233
Maaskant - "spadnijcie di tej drugiej ligi" , a myślałem, że to gość z klasą
Tak dla rozluźnienia-cytat z forum koszernych.....Ponoć Robert im szczerze pozyczył w czasie meczu-hahhahha...WIELKI MAASKANT!
To to nic najlepsze jak nazywaja nas parchami albo zydami
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 15.05.2011, 20:19
Wisła to powinna wygrać 4-0.
O dziwo Cracovia nie istniała, sądziłem że przycisną. Ani jednej klarownej sytuacji, jedyne ten "Wieśniakow" jakiś więśniak zagroził i niejaki Surowow uderzajać z dystansu. Szkoda, bo 1-0 to najmniejszy wymiar kary. Nie ważne, teraz każdy mecz jak sparing. WISŁA MISTRZ !
Piłkarz mecz - Małecki! robił co chciał.
Potem Kirm i Melikson.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 15.05.2011, 20:24
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę biadolić bo trzeba się cieszyć no ale wydaje mi się że Genkow ma już opinię wśród sędziów, że próbuje wymusić te karne na potęgę. I tak kilka razy głupio próbował, nie udało się, a co gorsze chyba z 5 prawidłowych karnych sędziowie nie odgwizdali bo znając Genkowa to tak bezpieczniej. Teraz nie ma to znaczenia, ale w przyszłym sezonie może mieć więc musi pracować by szybko pozbyć się takiej opinii.
Tu nie chodzi o Genkova tylko o chęć PZPN-u utrzymania parchów w ekstraklasie. Kilka dni temu w Bytomiu sędzia Szulc "nie zauważył" 3 karnych dla Polonii. I to w bezpośrednim meczu dwóch walczących o utrzymanie zespołów. Dzisiaj kolejny, tym razem Siejewicz "zdrzemnął się" na moment 2 razy. Dziwnym trafem chodziło oczywiście o jeden i ten sam zespół skorumpowanego barachła z kałuży. Przypadek ? Dla naiwnych, tak.
Odpowiedz cytując
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 15.05.2011, 20:33
CH. napisał(a):Wyświetl post
Wisła to powinna wygrać 4-0.
O dziwo Cracovia nie istniała, sądziłem że przycisną. Ani jednej klarownej sytuacji, jedyne ten "Wieśniakow" jakiś więśniak zagroził i niejaki Surowow uderzajać z dystansu. Szkoda, bo 1-0 to najmniejszy wymiar kary. Nie ważne, teraz każdy mecz jak sparing. WISŁA MISTRZ !
Piłkarz mecz - Małecki! robił co chciał.
Potem Kirm i Melikson.
Każdy mecz jak sparing? No nie wiem, nie mam ochoty dostać od Legii, Zagłębia ani Polonii...
A Kirm był bezproduktywny jak dla mnie. Biegał, biegał i tyle. Nie umie odwrócić się z piłką mając innego piłkarza na plecach... Czasem aż mnie to irytowało...

Ale nie będę .......ił smutów - mistrzostwo mamy i to się tylko liczy dziś
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 15.05.2011, 20:35
Donki napisał(a):Wyświetl post
To to nic najlepsze jak nazywaja nas parchami albo zydami
No coś tam czytałem o Meliksonie, ze niby..."Żyd żydowi żydem"-hahhahhaha...mali śmieszni pierwszoligowcy....
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#310
Stary 15.05.2011, 20:35
To jeszcze lepiej. Wisła zagrana 20% umiejętności.
I taka będzie prawda. Chyba że Wisła kopając od niechcenia po paru szampanach coś wcisną w bramkę Legii. Jedno jest pewne, w takiej sytuacji wygrana Wisły będzie czymś w chu.. w stydliwym dla Legii.
Ostatnio edytowane przez CH. : 15.05.2011 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 15.05.2011, 20:43
Z Facebooka Marcelo:

Marcelo napisał(a):
congratulations wisla krakow , for win the championship !!!!!!
Powinniśmy na meczu z Polonią pozdrowić Marcelo tak jak dziś Kubę

W razie jak by ktoś go szukał - klik
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 15.05.2011, 20:46
Oglądajcie w nieskonczonosc
http://www.youtube.com/watch?v=nRtX2OBMSsI
na oficjalnej stronie tez są fajne filmiki (między innymi z szatni) www.wisla.krakow.pl
Odpowiedz cytując
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#313
Stary 15.05.2011, 20:52
Tak btw to jest juz ten mecz na necie zeby go sobie sciagnac ? :]
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 15.05.2011, 20:55
WISŁA - CRACOVIA
galeria od KIKS.tv
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 15.05.2011, 21:01
http://www.youtube.com/watch?v=i3sBq...layer_embedded
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 15.05.2011, 21:30
doping kibiców na derbach [video]:
http://kiks.tv/2011/05/bez-kometarza...erbow-krakowa/
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 15.05.2011, 21:34
MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!!!!!!!!!!!!


Coz pisac ,gra nie byla wspaniala ale liczy sie to co w siatce i wynik.Choc z samych sytuacjii powinnismy wygrac wyzej

Los daje i odbiera,rok temu glowa Jopa pozbawila nas Mistrzostwa ,dzis glowa Meliksona nam je dała

zycie pisze piekne scenariusze
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Zed_is_dead
Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 15.05.2011, 22:09
Gra może nie była wspaniała, ale też na pewno nie była zła. W I połowie Craxa nieistniała. Mieli co prawda słupek, ale był następstwem ewidentnego błędu sedziego, podyktował rożnego którego nie było, i potem nastąpił faul przed polem karnym.

Jak dla mnie po I połowie mogliśmy prowadzić spokojnie 3:0, sytuacje dogodne z gry były, a i karny conajmniej 1 sie nam należał.
Odpowiedz cytując
Kamil17ABG
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 15.05.2011, 22:17
W lidze+ mówili o 2 karnych dla Wisły. Może pierwszy jeszcze byłby kontrowersyjny , natomiast drugi był ewidentny.
Odpowiedz cytując
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#320
Stary 16.05.2011, 12:12
no coz tak mega zakompleksionych "kibiców" jak ma craxa to nie ma chyba nigdzie na swiecie, wystarczy wejsc na ich forum ( co jednak nie polecam ze wzgledu na niski poziom merytoryczny a takze intelektualny osob tam sie wypowiadajacych), no ale coz jakos musza sie pocieszac bo i tak nigdynie wyjda z ceinia naszej Wiselki no ale nie ma sie co dziwic mysle ze srednia wieku ich kibicow nie przekracza 15 roku zycia ;d brawa za ten mecz dla trenera i zawodnikow w 1 polowie ich zgnietlismy w 2 troche gorzej ale nie dziwie sie im mieli w glowie juz zwyciestwo dla kibicow tez brawa ja niestety ogladalem tylko w barze ale kibice dali rade w dodatku nie ukazajac kompleksow jak ich zydowska sasiadka craxa i nie znizajac sie do ich jakze niskiego poziomu Mistrz TS !!!
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 16.05.2011 o godz. 12:16.
Odpowiedz cytując
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#321
Stary 16.05.2011, 12:14
Krzysiek Grabski napisał(a):Wyświetl post
Gratuluję wam zdobycia kolejnego MISTRZA POLSKI!

Tytuł numer 13 ale jakże szczęśliwy.

W tym sezonie w pełni zasłużyliście na ten tytuł.

Wszystkiego dobrego z Warszawy.

Reprezentujcie godnie naszą Ojczyznę na arenie międzynarodowej.

Życzę awansu do LIGI MISTRZÓW!

Trzymajcie się wszyscy zdrowo.


Krzysztof Grabski z Warszawy.
Kibic Legii Warszawa.
Nie wiem jak inni Bracia Wiślacy ale dziękuje za ten post.

Mniemam, że jest szczery bo tak go odbieram.

Pozdro dla normalnych (L).
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#322
Stary 16.05.2011, 12:43
Rozbawiło mnie to, że jeden z ichniejszego forum chce Małeckiego na kontrole antydopingową wysłać

Szeliga mówił, że w środku pola grali jak równy z równym

Mają swój świat i jeszcze te domniemane rasistowskie odzywki Małeckiego do Saidiego. [ może były ja tam z ruchu warg czytać nie potrafię ]
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 16.05.2011, 12:48
odnośnie mecz :
wszedłem jak niektórzy ku pokrzepieniu serc poczytać co u chłopaków z Makkabi i czytam :
"ten mecz mozna było wygrać z palcem w dupie"
"było nieźle"
"nie było tragedii,mozna było punkty urwać"

i tak oglądnałem sobie powtóreczke, i tak sie zastanawiam : gdzie niby ....a oni mogli chociażby zremisować. Jakimś cudem trafili w boczną część słupka a tak to w meczu nie zrobili sztycha.Jedynei Vieśniakows mi sie nie podobał bo potrafił celnie podać do swojego i tak oczywiście robił. Prócz tego Cracovia nie pozostawiła po sobie dobrego wrażenie.
2 karne,dostawka Sobola, główka Sobola i było by 5.
Ale niech dalej żyją marzeniami, ze tak źle nie było.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 16.05.2011, 12:51
:szprotson
gorszej stronie błoń ComParch ustawił takiego matrixa, że hej
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 16.05.2011, 13:03
szprotson napisał(a):Wyświetl post
odnośnie mecz :
wszedłem jak niektórzy ku pokrzepieniu serc poczytać co u chłopaków z Makkabi i czytam :
"ten mecz mozna było wygrać z palcem w dupie"
"było nieźle"
"nie było tragedii,mozna było punkty urwać"

i tak oglądnałem sobie powtóreczke, i tak sie zastanawiam : gdzie niby ....a oni mogli chociażby zremisować. Jakimś cudem trafili w boczną część słupka a tak to w meczu nie zrobili sztycha.Jedynei Vieśniakows mi sie nie podobał bo potrafił celnie podać do swojego i tak oczywiście robił. Prócz tego Cracovia nie pozostawiła po sobie dobrego wrażenie.
2 karne,dostawka Sobola, główka Sobola i było by 5.
Ale niech dalej żyją marzeniami, ze tak źle nie było.
Moze im chodziło o ta szanse Saidiego z ostatnich minut spotkania. Nie było statystyk pomeczowych ale z 2 no moze 3 uderzenia mieli (w tym 1 badz nawet 2 celne). Nie ma co patrzec co Oni mysla bo zawsze dla nich Wisła jest do ogrania a z wyciagnieciem 1 punktu maja problemy. Mecz był przez Wisle kontrolowany, nalezały nam sie karne wiec zasluzenie zdobylismy 3 punkty. A frustracje niech sobie przelewaja u siebie.
Odpowiedz cytując
troj88
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 16.05.2011, 13:30
Z mojej strony:
"Mistrz, Mistrz, Nasz TS!"
krzyknęły gardeł tysiące,
czekaliśmy na to przez grube miesiące!
...Ciężki był sezon, lecz dla nas udany,
każdy to powie, że Wisełka Pany!
Derby z Cracovią, gol Meliksona,
ta jedyna bramka, a tak wymarzona!
Radość po meczu, na twarzach wzruszenie,
spełniło się wszystkim o Mistrzu marzenie
Teraz już tylko ostatnie zadanie:
Niech Liga Mistrzów faktem się stanie!

Mistrz! Mistrz! NASZ TS!
Odpowiedz cytując
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 16.05.2011, 13:38
szprotson napisał(a):Wyświetl post
odnośnie mecz :
wszedłem jak niektórzy ku pokrzepieniu serc poczytać co u chłopaków z Makkabi i czytam :
"ten mecz mozna było wygrać z palcem w dupie"
"było nieźle"
"nie było tragedii,mozna było punkty urwać"

i tak oglądnałem sobie powtóreczke, i tak sie zastanawiam : gdzie niby ....a oni mogli chociażby zremisować. Jakimś cudem trafili w boczną część słupka a tak to w meczu nie zrobili sztycha.Jedynei Vieśniakows mi sie nie podobał bo potrafił celnie podać do swojego i tak oczywiście robił. Prócz tego Cracovia nie pozostawiła po sobie dobrego wrażenie.
2 karne,dostawka Sobola, główka Sobola i było by 5.
Ale niech dalej żyją marzeniami, ze tak źle nie było.
Coś tam poklepali, ale żeby coś z tego wyszło, to bym nie powiedział.
Cracovia cały czas ma beznadziejny skład, tylko Szatałow im w tej rundzie dopomógł ustawieniem. No i sędziowie.
A tak na marginesie. Jak była Cracovia z tymi wszystkimi Baniami, Cabajami i Basterami, to gryźli trawę i te zwycięstwa były trudniejsze. Teraz to była tylko formalność, bo przegrać ze zgrają Vieśniakowsów, Jarabiców i Klichów to wyczyn.
Odpowiedz cytując
Łukasz1987
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 16.05.2011, 13:41
A ja jestem dumny z tego jak wyglądał wczoraj doping na meczu... Jak trybuna G super współpracowała z E... Piszę tylko o E bo z tą trybuną był zatarg na meczu z Lechem... Super były wzajemne oklaski bo długich przyśpiewkach! Wzajemny doping na maksa! I odnośnie 10 minutowego protestu... G poinformowało o co chodzi i wszyscy się dostosowali czyli da się? oj da! Brawa dla wszystkich Wiślaków!
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 16.05.2011, 13:47
Po wczorajszym meczu i wywalczeniu kolejnego mistrzostwa jestem bardzo szczęśliwy, gratuluję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Mam też nadzieję, że zarządzanie klubem będzie tym razem nieco inne, niż przy poprzednich razach, kiedy mistrzostwo zamiast stanowić bodziec do dalszego poprawiania zespołu, usprawniania klubu, kończyło się de facto osłabianiem drużyny i bardziej lub mniej bolesnymi porażkami w walce o LM. Wierzę, że Holendrzy i Cupiał nie powtórzą teraz kolejny raz powyższego błędu i w końcu będzie inaczej niż zwykle - czyli przyjdzie sukces i w pucharach .
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 16.05.2011, 14:47
Wie ktoś kiedy będzie powtórka meczu na Canal+Sport? nie mogę się połapać w tym ich nowym programie TV na canalplus.pl
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:01.