The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#421
Stary 17.04.2011, 19:40
No to juz wiemy, ze 1 karny sie nam nalezał a Wrobel prawidłowo został wywalony z boiska. Dziekujemy za uwage
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#422
Stary 17.04.2011, 20:15
ta, bo co oni powiedzą to świętość -_-
Odpowiedz cytując
Janek Skawina
Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Skawina - okolice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#423
Stary 17.04.2011, 20:20
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Jeliens , Melikson , Gienek , jesli chodzi o naszych.

Najlepszy gracz kolejki: Melikson.
Podziękował
NIE DLA KOSMITÓW NA MŁYNIE!
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#424
Stary 18.04.2011, 06:37
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Na szczescie nie doznał kontuzji [Genkov ], ktora mogłaby wykluczyc go z gry - i to jest najwazniejsze. Dla mnie takze to był najlepszy mecz Wisełki w rundzie wiosennej. Teraz trzeba zagrac tak samo na wyjezdzie i w koncu tam zdobyc 3 punkty.
Skąd wiesz ?
Mięsień dwugłowy chyba został naruszony .... Genkov sam poprosił o zmianę a na ławce siedział z opaską na udzie ...

Myślę że Genkov powoli staje się jednym z filarów tej drużyny ....Gdyby jescze poprawił skuteczność ........
Tak czy siak już się boimy o kontuzje Genkova zwłaszcza że Rios nie potwierdził że może być równorzędnym zmiennikiem..... wczoraj wyglądał na strasznie zestresowanego .....

Oprócz Miliksona i Genkova na pochwale zasłużył wreszcie Cikos. Jeden poważny błąd (ok 45 minuty) ja na niego to nic .. natomiast w ofensywie dawał dużo dobrego.

Cezary podołał .. zdecydowanie bardziej nadaje się do realizacji hasła "faster, faster" niż Sobol, chociaż jakość podań do poprawy.

Czerwona kartka: sędzia przesadził ... żółtko było ok. ale gwoli sprawiedliwości w pierwszej połowie powinien być karny + czerwona dla Wróbla po faulu na Genkovie ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 18.04.2011 o godz. 07:17.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#425
Stary 18.04.2011, 07:19
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
ta, bo co oni powiedzą to świętość -_-
Masz racje. Mimo iż eksperci to nawet im zdarzają się absurdalne oceny sytuacji. A już tłumaczenie Stemplewskiego o tym iż Drzymont wybił ręką piłkę w sposób naturalny jest co najmniej zastanawiające. KARNY EWIDENTNY. Kontakt ręki z piłką powstał na skutek błedu technicznego obrońcy Bełchatowa. Do tego reka ułozona była w sposób nienaturalny.

Czerwień Wróbla,z którą o dziwo zgodził się Stemplewski też moim zdaniem wysoce dyskusyjna.

Swoją drogą ktoś już słusznie zauważył że po faulu na Maorze rywale zarobili już w tej rundzie 3 czerwone kartki! :O

Zaczynam się na serio obawiać o zdrowie Melexa. Rywale zaczynają polować na jego nogi. Zdarzenie z Wróblem to najlepszy przykład. Obym nie wykrakał!
Odpowiedz cytując
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 18.04.2011, 07:37
Bo z tymi naszymi sędziami jest sprawa prosta - przetrzebieni przez korupcję, mało doświadczeni itd. są bardzo podatni na wpływy środowiskowe. Dlatego bardzo dużą rolę w sędziowaniu w polskiej lidze odgrywają media czy "eksperci" telewizyjni. Dobrze było to właśnie widać w meczu Wisła - GKS:

1) Po wątpliwym karnym na Genkowie w Bytomiu było jojczenie w mediach, to teraz sędzia wolał nie ryzykować i nie dał karnego jak powalili Bułgara.

2) Po meczu z Koroną, gdzie kielczanie cięli równo z trawą i powinny być czerwone, była awantura w mediach (m.in. Maaskant się awanturował). W związku z tym sędzia w meczu z Bełchatowem profilaktycznie dał od razu czerwoną za ostry faul na Meliksonie
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 18.04.2011, 11:05
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Masz racje. Mimo iż eksperci to nawet im zdarzają się absurdalne oceny sytuacji. A już tłumaczenie Stemplewskiego o tym iż Drzymont wybił ręką piłkę w sposób naturalny jest co najmniej zastanawiające. KARNY EWIDENTNY. Kontakt ręki z piłką powstał na skutek błedu technicznego obrońcy Bełchatowa. Do tego reka ułozona była w sposób nienaturalny.

Czerwień Wróbla,z którą o dziwo zgodził się Stemplewski też moim zdaniem wysoce dyskusyjna.

Swoją drogą ktoś już słusznie zauważył że po faulu na Maorze rywale zarobili już w tej rundzie 3 czerwone kartki! :O

Zaczynam się na serio obawiać o zdrowie Melexa. Rywale zaczynają polować na jego nogi. Zdarzenie z Wróblem to najlepszy przykład. Obym nie wykrakał!
Ja myślę, że on przyzwyczajony do tego tak sądząc po filmikach z Izraela. W nich rzuciło mi się głównie to, z jaką częstotliwością on był cięty.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#428
Stary 18.04.2011, 11:09
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Czerwona kartka: sędzia przesadził ... żółtko było ok.
Myślę, że za wejście z impetem w zawodnika nie będąc zainteresowanym piłką i uderzenie go w efekcie barkiem w twarz tylko czerwona kartka jest ok. Tak powinno karać się bezmyślne i brutalne faule. Tym bardziej, że w kontekście boiskowych zdarzeń był to ewidentnie faul na utemperowanie wyróżniającego się zawodnika. Takie zachowania trzeba bezlitośnie tępić.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#429
Stary 18.04.2011, 11:42
Wróbel powinien otrzymać w 1 połowie żółtą kartke za faul w polu karnym na Genkovie, wiec niech nie płacze.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#430
Stary 18.04.2011, 12:54
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Wróbel powinien otrzymać w 1 połowie żółtą kartke za faul w polu karnym na Genkovie, wiec niech nie płacze.
Nie wspominając o sytuacji gdzie wszedł nakładką na kolano Kirmowi i była to co najmniej żółta kartka. Wróbel sam się prosił o usunięcie z boiska.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#431
Stary 18.04.2011, 15:52
Wisła - GKS Bełchatów: wybierz najlepszego wiślaka meczu

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...a,id,t,tm.html
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 20.04.2011, 18:08
"Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN oraz zapisem wideo Komisja Ligi oddaliła protest klubu GKS Bełchatów dotyczący czerwonej kartki, którą otrzymał piłkarz Tomasz Wróbel w 50 minucie meczu 22. kolejki Ekstraklasy Wisa Kraków - PGE GKS Bełchatów. Powyższe oznacza, że zawodnik nie jest uprawniony do gry w najbliższych dwóch meczach Ekstraklasy."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:57.