
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#421
|
|
No to juz wiemy, ze 1 karny sie nam nalezał a Wrobel prawidłowo został wywalony z boiska. Dziekujemy za uwage
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#422
|
|
ta, bo co oni powiedzą to świętość -_-
|
|
|
|
Member
Od: 09.2008
Skąd: Skawina - okolice
Offline |
#423
|
![]() ![]() NIE DLA KOSMITÓW NA MŁYNIE!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#424
|
Mięsień dwugłowy chyba został naruszony .... Genkov sam poprosił o zmianę a na ławce siedział z opaską na udzie ... Myślę że Genkov powoli staje się jednym z filarów tej drużyny ....Gdyby jescze poprawił skuteczność ........ Tak czy siak już się boimy o kontuzje Genkova zwłaszcza że Rios nie potwierdził że może być równorzędnym zmiennikiem..... wczoraj wyglądał na strasznie zestresowanego ..... Oprócz Miliksona i Genkova na pochwale zasłużył wreszcie Cikos. Jeden poważny błąd (ok 45 minuty) ja na niego to nic .. natomiast w ofensywie dawał dużo dobrego. Cezary podołał .. zdecydowanie bardziej nadaje się do realizacji hasła "faster, faster" niż Sobol, chociaż jakość podań do poprawy. Czerwona kartka: sędzia przesadził ... żółtko było ok. ale gwoli sprawiedliwości w pierwszej połowie powinien być karny + czerwona dla Wróbla po faulu na Genkovie ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 18.04.2011 o godz. 07:17.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#425
|
|
Masz racje. Mimo iż eksperci to nawet im zdarzają się absurdalne oceny sytuacji. A już tłumaczenie Stemplewskiego o tym iż Drzymont wybił ręką piłkę w sposób naturalny jest co najmniej zastanawiające. KARNY EWIDENTNY. Kontakt ręki z piłką powstał na skutek błedu technicznego obrońcy Bełchatowa. Do tego reka ułozona była w sposób nienaturalny.
Czerwień Wróbla,z którą o dziwo zgodził się Stemplewski też moim zdaniem wysoce dyskusyjna. Swoją drogą ktoś już słusznie zauważył że po faulu na Maorze rywale zarobili już w tej rundzie 3 czerwone kartki! :O Zaczynam się na serio obawiać o zdrowie Melexa. Rywale zaczynają polować na jego nogi. Zdarzenie z Wróblem to najlepszy przykład. Obym nie wykrakał! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#426
|
|
Bo z tymi naszymi sędziami jest sprawa prosta - przetrzebieni przez korupcję, mało doświadczeni itd. są bardzo podatni na wpływy środowiskowe. Dlatego bardzo dużą rolę w sędziowaniu w polskiej lidze odgrywają media czy "eksperci" telewizyjni. Dobrze było to właśnie widać w meczu Wisła - GKS:
1) Po wątpliwym karnym na Genkowie w Bytomiu było jojczenie w mediach, to teraz sędzia wolał nie ryzykować i nie dał karnego jak powalili Bułgara. 2) Po meczu z Koroną, gdzie kielczanie cięli równo z trawą i powinny być czerwone, była awantura w mediach (m.in. Maaskant się awanturował). W związku z tym sędzia w meczu z Bełchatowem profilaktycznie dał od razu czerwoną za ostry faul na Meliksonie ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno
Offline |
#427
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#428
|
|
Myślę, że za wejście z impetem w zawodnika nie będąc zainteresowanym piłką i uderzenie go w efekcie barkiem w twarz tylko czerwona kartka jest ok. Tak powinno karać się bezmyślne i brutalne faule. Tym bardziej, że w kontekście boiskowych zdarzeń był to ewidentnie faul na utemperowanie wyróżniającego się zawodnika. Takie zachowania trzeba bezlitośnie tępić.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#429
|
|
Wróbel powinien otrzymać w 1 połowie żółtą kartke za faul w polu karnym na Genkovie, wiec niech nie płacze.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#430
|
|
Nie wspominając o sytuacji gdzie wszedł nakładką na kolano Kirmowi i była to co najmniej żółta kartka. Wróbel sam się prosił o usunięcie z boiska.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#431
|
|
Wisła - GKS Bełchatów: wybierz najlepszego wiślaka meczu
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...a,id,t,tm.html |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#432
|
|
"Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN oraz zapisem wideo Komisja Ligi oddaliła protest klubu GKS Bełchatów dotyczący czerwonej kartki, którą otrzymał piłkarz Tomasz Wróbel w 50 minucie meczu 22. kolejki Ekstraklasy Wisa Kraków - PGE GKS Bełchatów. Powyższe oznacza, że zawodnik nie jest uprawniony do gry w najbliższych dwóch meczach Ekstraklasy."
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|