
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 19 kolejki | |||
| Zwycięstwo Polonii Bytom |
|
11 | 5,67% |
| Remis |
|
5 | 2,58% |
| Zwycięstwo Wisły Kraków |
|
178 | 91,75% |
| Głosujących: 194. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#11
|
|
I bardzo dobrze że nie narzekali. Trzeba Zapierdalać , trener wie co zawodnicy muszą poprawić.
W Bytomiu nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Wisły , nie ważne w jakim stylu 3 pkt. A i mam nadzieję że obrona będzie Chavez-Bunoza. ![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|

|
||||||
|
|