
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#11
|
|
No i w rzeczy samej zrobiło się głośno: dzisiaj artykuł w Rz, komentarze na interii już życzą Adze porażki. Powtórze tylko to co pisałem wcześniej:
Sorry za off topa ale tak mnie naszło: jesteśmy dwadzieścia lat po obaleniu komunizmu i oto mamy sytuacja że podziwiamy osobę publiczną za to że miała odwage napisać co mysli o sprawie która bulwersuje wszystkich Polaków. Jeśli to nie jest: autocenzura/emigracja wewnętrzna/strach przed ostracyzmem (do wyboru) to co to jest? I pomysleć że to o rządach PiS mainstraimowcy pisali: policyjne |
|
|