The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 21.11.2010, 18:13
Trudno się gra z zespołem który praktycznie cały mecz muruję bramkę z Legią było o tyle łatwo, że nastawili się na nas ofensywnie i kontry wyprowadzane przez nas dały nam zwycięstwo. Dlatego mecz z Polonią może być łatwiejszy od tego z Zagłębiem oni za pewne nastawią się na to spotkanie ofensywnie.
Minus to gra środka pola. Brakuje nam rozgrywającego dobrej klasy no i trzeba wzmocnić skrzydło, bo Małecki gra żenująco słabo.
Pawełek - 7 , nie miał za dużo do roboty, ale co miał wybronić to wybronił.
Cikos - 6 , Przyzwoity mecz w jego wykonaniu kilka odbiorów w defensywie no i kilka akcji w ofensywie
Bunoza - 7, Niezły mecz, ale bez rewelacji
Chavez - 8 , Wkur*ia mnie większość oddawanych piłek do tyłu do Pawełka czy Bunozy, ale ogólnie w defensywie zagrał świetnie znowu miał dużo świetnych wślizgów, odbiorów. Najlepszy moim zdaniem na boisku
Paljić - 5, byłoby 4 no ale coś tam dał w ofensywie w defensywie przeciętnie.
Małecki - 1, katastrofa. Mnóstwo zagrań na pałę. Nic nie wniósł do gry. Najgorszy piłkarz meczu.
Sobolewski - 7, bardzo dobrze popracował w defensywie.
Garguła 2, żenujący w jego wykonaniu mecz zupełnie nie miał pomysłu na konstruowanie akcji.
Jirsak 2, nic nie pokazał w tym spotkaniu.
Kirm - 8, z Legią i Lechią zagrał trochę lepiej tutaj miał kilka nieudanych dryblingów, dośrodkowań no ale strzelił bezcennego gola za co 8
Paweł Brożek - 2, słaby mecz w jego wykonaniu to głównie brak otrzymywania dobrych piłek od środkowych, ich słabej formy jednak w tym meczu zupełnie bezbarwny
Żurawski - 7, dużo lepszy od Brożka trener mógłby mu dać szansę w meczu z Polonią.
Wilk - 8 kilka udanych odbiorów pod koniec meczu za co wysoka ocenia.
Boukhari bez oceny
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:08.