
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#11
|
|
A ja trzymam kciuki za Pawełka. Co tu dużo mówić: boję się gdy Jovanić jest na bramce i chyba nie tylko ja [czyt. piłkarze np.]. Bo to, że jest sympatycznym facetem niestety nie robi z niego Pepe Reiny.
![]() Krótko o tym meczu: nie możemy tego przegrać. I wszystko powinno być jasne, niezależne od tego jakim składem wyjdziemy. Zagłębie mogło wygrać, więc my tym bardziej możemy. Mimo, że się nie napalam, to wierzę w nich, bo co innego zostało? Niech zrobią fantastyczny finisz tej jesieni, to będę zadowolona. ![]() ![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|

|
||||||
|
|