The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
visilis85
Banita
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.08.2010, 14:27
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Sprawa z Jimenezem wypłynęła od pani Barbary Barbadyn, również ta osoba przeprowadziła rzekomy wywiad z tym szkoleniowcem, więc nie jest to na pewno ta sama osoba, która zmyśliła wywiad z Mihajlovicem. Po krótkim internetowym śledztwie dostrzegłem, że pani Barbadyn lubuje się w artykułach o hiszpańskiej piłce, bardzo często przeprowadzała wywiady w języku hiszpańskim (czy też z zawodnikami/trenerami pracującymi w Hiszpanii) z takimi zawodnikami jak Bruno Couthino, Thierry Henry, Christiano Ronaldo, Junior Diaz, Javie Weber (trener siatkarskiej reprezentacji Argentyny), Rodrigo Quiroga itd. Przypuszczam więc, że źródło jest wiarygodne.

Podejrzewam, że wygladało to tak, że ta pani miała już wcześniej kontakt z Jimenezem i jego przedstawicielem, Manolo złożył aplikacje w dziale kadr Wisły i żeby wzmocnić swoją pozycję w walce o ten stołek, skontaktował się z panią Barbarą, aby sprawa ta nabrała rozgłosu - być może był to pomysł przedstawiciela hiszpańskiego trenera...? W każdym razie zabieg udany, bo o jego kandydaturze się mówi i to mówi się sporo, a tak ewentualne odrzucenie jego aplikacji przeszło by bez echa.

To tylko moje przypuszczenia, jak jest naprawdę, nie wiem.
Dobry Szerlok

Dlatego trzeba ta sprawe brac na powaznie jak juz wczesniej pisalem. Pytanie tylo jak zareaguje zarzad.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:42.