
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 01.2010
Skąd: Barcelona
Offline |
#10
|
|
Spoxter żeby była jasność.SKWK jest ruchem kibicowskim.Nie ich sprawą jest kto ma grać a kto trenować zespół!Na miłośc boską!!!
Idąc tokiem myślenia ruchu SKWK,powinni znienawidzić Cupiała za to że od kilku lat nie inwestuje w Wisłę,wręcz ją osłabiając. I najważniejsza rzecz. Niech SKWK pod swoimi oświadczeniami nie podpisuje się za wszystkich kibiców Wisły.Bo ja nie mam z nimi nic wspólnego,a takich jak ja jest zdecydowana większość.Dziękuję za uwagę.
Ostatnio edytowane przez Hiroji Hanzo : 18.06.2010 o godz. 15:12.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|