Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing .............. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7229)

7 kotów 10.06.2010 12:07

Na SKWK znow sie przyjebali do Laciaka. Tym razem w kontekscie 0:6 z Hiszp :lol:

royalmichael 10.06.2010 18:59

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...tadion,1490998

pan Dudi 11.06.2010 08:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 912090)
O tym powinno sie pomyslec minute po przejeciu Wisly przez Cupiala a nie po 10 latach.


Tyle, że Cupiał chce już! Nie myśli przyszłościowo, tylko jest napalony na efekt doraźny. Gdzie nas to podejście zaprowadziło każdy widzi. Gdyby zamiast zatrudniać Svitlicę czy innego Vidlickę kasę z ich uposażeń przeznaczyć na początek szkółki, to już teraz pewnie zaczynałyby być widoczne efekty jej działania. Może nie w postaci zawodników już teraz stanowiących o sile Wisły, ale w postaci zawodników wypożyczonych z Wisły, a grających w, powiedzmy nowej I lidze, i tam odnoszącym sukcesy. Ale nie. Miało być tu i teraz. Z resztą tak samo chce większość kibiców na tym forum, którzy za jakiś, jakikolwiek, gotówkowy transfer do Wisły sprzedałoby własną matkę, a potem tydzień kręciło nad nim śmigłami.

Wiadomo, niewiele klubów, wzorem Ajaksu czy Leeds Utd. może wychowywać młodzież a potem sprzedawać piłkarzy za kolosalną kasę, ale na pewno, skoro ****a w tym kraju nie ma słownie ŻADNEGO klubu, który można by nazwać dostarczycielem talentów, można by pod względem młodzieży zostać liderem w Polsce.

Ale tak jak mówię- ma być już, tu i teraz, a to jest głupota.

ociec Ciemka 11.06.2010 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 912078)
Już to chyba gdzieś pisałem, ale się powtórzę: podoba mi się co i jak Basałaj mówi. Scouting, marketing, pełny stadion, szkolenie młodzieży, boiska treningowe itd

Za jakiś czas zobaczymy czy tylko mówi czy działa też tak kolorowo jak to przedstawia

żeby spokojnie realizować te cele musi mieć zapewnione wyniki sportowe: walkę o mistrzostwo i przynajmniej niezły występ w LE to raz, a dwa - sam zrobi niewiele musi mieć odpowiednich ludzi i zobaczymy czy potrafi ich sobie dobrać.

SpoXsteR 14.06.2010 19:40

Cytat:

Jak udało nam się dowiedzieć Artur Łaciak nie jest już trenerem bramkarzy Wisły Kraków.


Przypomnijmy. Artur Łaciak pracował najpierw z grupami młodzieżowymi, a następnie zastąpił Jacka Kazimierskiego, który został trenerem bramkarzy reprezentacji Polski w kadrze prowadzonej przez Franciszka Smudę.
SKWK.........

Reser 14.06.2010 19:43

Kolejna dobra wiadomość. Poproszę teraz jakiegoś prawdziwego specjalistę od GK coby nam nowego nabytku nie zmarnował.

polska.mysl.szkoleniowa 14.06.2010 20:57

Ale skąd te przypuszczenia, że przyjdzie ktoś dobry? To normalne, że przy zmianie trenera następuje też wymiana jego sztabu. Zawsze tak jest. U nas w mniejszym stopniu, bo zmiany częste, oj częste, ale też jest.

Nienaturalnie długo czekano ze sztabem dla Henia, bo nie było wiadomo, czy zostanie. Został - to mu wymienią asystentów. Ale nie spodziewałbym się specjalistów z Milan Labs, tylko raczej Rysia Szula, którego tak tu wszyscy kochają :) , żeby nie wspomnieć wspaniałych referencji, wręcz laurek, które wystawiają mu kibice Legii.

Reser 14.06.2010 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 914120)
Ale skąd te przypuszczenia, że przyjdzie ktoś dobry? To normalne, że przy zmianie trenera następuje też wymiana jego sztabu. Zawsze tak jest. U nas w mniejszym stopniu, bo zmiany częste, oj częste, ale też jest.

Nienaturalnie długo czekano ze sztabem dla Henia, bo nie było wiadomo, czy zostanie. Został - to mu wymienią asystentów. Ale nie spodziewałbym się specjalistów z Milan Labs, tylko raczej Rysia Szula, którego tak tu wszyscy kochają :) , żeby nie wspomnieć wspaniałych referencji, wręcz laurek, które wystawiają mu kibice Legii.


A od kiedy Szul to trener bramkarzy ??

rav 14.06.2010 21:06

Ciekawe, ilu z wyznawców "Łaciak won" widziało choć jeden prowadzony przez niego trening. I miał okazję porównać te zajęcia z tym co odstawiał Kazimierski.

maci0s 14.06.2010 21:11

Popieram rav!! Wreszcie trener mial pomysł na trening a nie tylko robił pompki...:/
Zwolnienie uważam za błąd...:/

QBAS 14.06.2010 22:08

To czy błąd, to zobaczymy jak się dowiemy kto przyjdzie na jego miejsce. Marzy mi się, żeby W KOŃCU treningiem bramkarzy zajął się SPECJALISTA z prawdziwego zdarzenia. A nie..

dj_ibutti 14.06.2010 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 914130)
Ciekawe, ilu z wyznawców "Łaciak won" widziało choć jeden prowadzony przez niego trening. I miał okazję porównać te zajęcia z tym co odstawiał Kazimierski.

A co to ma do rzeczy, że treningi były ciekawe? Gość ma takie 'papiery', że od Wisły ma się trzymać z daleka i tyle. A Pawełek i Juszczyk też jakoś przy nim formą nie zaczęli błyszczeć, także to czy kazał im robić przewroty zamiast pompek nie ma nic do gadania.

polska.mysl.szkoleniowa 14.06.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Res (Post 914127)
A od kiedy Szul to trener bramkarzy ??

Nic takiego nie napisałem.

Arturo Qr2nów 14.06.2010 23:09

Jeśli chodzi o trenera bramkarzy, to nie wiem jakim problemem dla klubu z 40 milionowym budżetem jest zatrudnienie trenera choćby ze szkółki w Szamotułach, która słynie z bramkarzy.

QBAS 15.06.2010 00:23

Kaziu został II trenerem. Mam nadzieję, że się sprawdzi w tej roli, bo zawsze lepiej mieć na ławie ludzi od lat oddanych klubowi, a nie zwykłych najemników.

Rysiu Czerwiec straci (czy już stracił?) posadę kierownika drużyny i ma się zająć scoutingiem. Skoro taka zmiana jest czyniona to wierzę, że na prawdę bardziej nadaje się do tej funkcji. Pytanie tylko kto zostanie kierownikiem drużyny w takiej sytuacji?

Co do trenera bramkarzy to wątpię, żeby udało się kogoś z Szamotuł ściągnąć. Choć z drugiej strony jestem pewien, że gdyby klubowi na prawdę zależało to byłby w stanie ściągnąć do nas 9 na 10 trenerów bramkarzy w kraju. Trzeba tylko wiedzieć w którego warto zainwestować. Bo że gdy wybierze się dobrego to będzie to znakomita inwestycja na przyszłość nie trzeba nikogo na przykładzie Dowhania przekonywać (sprzedaż Boruca, Fabiańskiego, Muchy itd)

Trochę to naiwne, ale jestem kibicem i ufam, że w końcu zarząd zbuduje struktury klubowe (scouting, dyrektor sportowy, sztab trenerski, lekarski itd) tak jak wyglądać powinny w topowym klubie 40-to milionowego kraju UE.

tormenthor 15.06.2010 07:46

Każdy polski trener bramkarzy powinien się bić piętami po dupie, aby pracować w Wiśle więc nie widzę problemu - wystarczy złożyć komuś sensowną propozycję. Może lansowany przez TVP Dawidziuk by się nadał?

nesta 15.06.2010 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 914130)
Ciekawe, ilu z wyznawców "Łaciak won" widziało choć jeden prowadzony przez niego trening. I miał okazję porównać te zajęcia z tym co odstawiał Kazimierski.

To, ze ktos byl lepszy od Kazimierskiego nie oznacza, ze byl dobry :)

polska.mysl.szkoleniowa 16.06.2010 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 914120)
Ale skąd te przypuszczenia, że przyjdzie ktoś dobry? To normalne, że przy zmianie trenera następuje też wymiana jego sztabu. Zawsze tak jest. U nas w mniejszym stopniu, bo zmiany częste, oj częste, ale też jest.

Nienaturalnie długo czekano ze sztabem dla Henia, bo nie było wiadomo, czy zostanie. Został - to mu wymienią asystentów. Ale nie spodziewałbym się specjalistów z Milan Labs, tylko raczej Rysia Szula, którego tak tu wszyscy kochają :) , żeby nie wspomnieć wspaniałych referencji, wręcz laurek, które wystawiają mu kibice Legii.

Cytat:

Daniel Michalczyk ma 29 lat. Już wcześniej pracował z piłkarzami, m.in. z Łukaszem Gargułą, ale po raz pierwszy ma okazję pracować w klubie
Hahahaha, miałem rację. Niektórzy narzekali na Łaciaka, a ten pan ma jeszcze mniejsze doświadczenie. Pracował z piłkarzami - Łukaszem Gargułą. No, naprawdę.

Rewelacja.

Ja zagrałem w trzech ostatnich meczach kadry tylko 2 minuty mniej niż Sobiech i 5 mniej niż Małecki - taki jestem dobry!

Reser 16.06.2010 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 915086)
Hahahaha, miałem rację. Niektórzy narzekali na Łaciaka, a ten pan ma jeszcze mniejsze doświadczenie. Pracował z piłkarzami - Łukaszem Gargułą. No, naprawdę.

Rewelacja.

Ja zagrałem w trzech ostatnich meczach kadry tylko 2 minuty mniej niż Sobiech i 5 mniej niż Małecki - taki jestem dobry!


Tylko, że ty mówiłeś w kontekście trenera bramkarzy, natomiast Pan Michalczyk bramkarzy trenować nie będzie.

polska.mysl.szkoleniowa 16.06.2010 18:01

Przecież napisałem Ci, że nie - zwłaszcza, że jak to się obaj zgodziliśmy, Szul raczej bramkarzy nie trenuje. Zresztą, to nie ma żadnego znaczenia, bo na żadną fuchę nie weźmiemy żadnego fachowca.

tofik 16.06.2010 19:46

Czy ten Kurdziel to jakiś wybitny fachowiec ? A przynajmniej ponad przeciętny w skali ligi polskiej ?
Jeśli nie, to co zadeycdowało o zatrudnieniu tego człowieka tutaj ?

Dive Pirate 16.06.2010 19:56

SKWK bo Łaciak był be.

Wygląda na to że zamienił stryjek kijek na kijek :D

Wasiu 16.06.2010 19:58

Potrzebni sa nowi ludzie. Nie mozemy obraca sie wciaz wokol betonu. Moskal, Michalczyk, moze Kurdziel. Wg mnie dobre decyzje.

nesta 16.06.2010 21:38

Ale chodzi o to, ze w takim klubie jak Wisla powinni pracowac najlepsi w swojej dziedzinie.

Kuba 16.06.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hypocrite (Post 915305)
SKWK bo Łaciak był be.

Wygląda na to że zamienił stryjek kijek na kijek :D


Prosze Cie.
SKWK nie prowadzi polityki personalnej w klubie.
A tymbardziej klub nie jest na posyłki SKWK.

Wojtas 16.06.2010 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 915349)
Ale chodzi o to, ze w takim klubie jak Wisla powinni pracowac najlepsi w swojej dziedzinie.



No tak ale patrzac o sie dzialo w tym klubie ostatnimi czasy trzeba cieszyc sie ze tak to idzie jakos do przodu

widac ze to juz ma jakies rece i nogi,ciesze sie berdzo z zawsze oddanego Wisle Kazia Moskala ze bedzie 2 trenerem

teraz skoro mamy juz jako tao ten pion ,trzeba robic transfery bo do pierwszego meczu w LE zostal miesiac......

Bartosz 17.06.2010 09:24

Zapowiadana wcześniej zmiana, potwierdzona oficjalnie:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rem_bramkarzy/

KOALIK 17.06.2010 10:06

Jakie Kurdziel ma kwalifikacje, aby pracować w wicemistrzu Polski?

AYALA 17.06.2010 10:09

ciekawe czy jakiś wychowanek Kurdziela zrobił kariere w ekstraklasie ?

przemek1902 17.06.2010 10:18

Chłopak robił staż u Matyska i Dowhania, nie przekreślajmy jego szans.
Dawidziuk, Dowhań czy tam inni też musieli od czegoś zacząć..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl