
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#91
|
|
Jeśli rzeczywiście o to chodzi co napisałeś SpoXsteR, to obie strony zachowują się jak 12-sto letnie dzieci.
Nie wiem od czego się zaczęło, życie pokazuje że wina zazwyczaj jest po środku więc podejrzewam, że w tym przypadku jest podobnie i obie strony mają coś za uszami. Żal, żal, żal. Wisła jest jedna i o tym powinny obie strony wiedzieć. Najwyraźnieji o tym nie pamiętają i tylko przez ich prywatę zaczynają się problemy wśród wszystkich kibiców. Sami oceńcie, czy działacie na chwałę czy na szkodę WISŁY KRAKÓW |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Skąd: Barcelona
Offline |
#92
|
Jeżeli ilość członków SKWK( nie wiem ilu ich jest) hołubiących pod niebiosa trenera Skorżę wynosi 500 osób,to niech te 500 osób wrzeszczy na cały stadion nazwisko swojego ulubieńca,a niech nie pod wpływem terroru wymusza na pozostałej części publiki takie właśnie zachowanie. Jeśli ta sama liczba sympatyków SKWK ma w dupie Łaciaka,to niech ona go ma,a nie zmusza by w dupie miał go cały stadion. Na marginesie nie znam sprawy ale pamiętam Łaciaka jak był w ekipie Wisły,i jak w związku z tym miał przejebane,w związku z wjazdami chasydów podczas jego gry w Proszowiance. Nie wiem co się potem wydarzyło jak ktoś wie to proszę na p.w. Ja zauważam że SKWK,w nieodległej przyszłości będzie chciało mieć decydujący głos kto w Wiśle ma zagrać,kto ma trenować. Pytanie miażdżące. Czy nie pojebały się priorytety ludziom ze SKWK?Czy dają pieniądze na funkcjonowanie klubu?Jak się daje to można wymagać,ale pozwolę sobie zauważyć że SKWK jest ugrupowaniem nie zrzeszonym w strukturach klubu,tylko jest ruchem kibicowskim. To co zaczyna wyprawiać jest nie do pomyślenia,bo przecież jest na łasce swoich członków i zapewne stawek członkowskich. Mniemam że liczba członków zwiększać się nie będzie na pewno,z tendencją do drugiej opcji. SKWK od jakiegoś czasu forując swoje przekonania na łamach Internetu(SpoXter,mówisz że ludzi internetu SKWK ma głęboko w dupie...to po jasną cholerę umieszczają swoje jakże marne oświadczenia |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#93
|
|
michu-k ale Wislakow nie ma 30 tys. To ze ktos pojdzie na mecz raz na miesiac czy na wszystkie 15 meczow u siebie w sezonie to nie znaczy ze ma taki sam glos w dyskusji. To jest wlasnie chora demokracja. Kazdy kto tylko kocha Wisle by chcial rzadzic Ruchem Kibicowskim. CHyba to chore takie pojmowanie sprawy. Przypomne ze na fecie bylo 40 tys ludzi, na R22 chodzi po 15-20 a do Sosnowca nawet 2 tys ciezko bylo uzbierac. W takim razie jak tutaj pojac to slowo kibic? Po prostu SKWK piszac w imieniu kibicow rozumiem ze pisze w imieniu swoich czlonkow. A oni sa wlasnie najbardziej godni uzurpowania sobie tego tytulu kibic. Bo sa to ludzie ktorzy sa z druzyna na dobre i na zle i sa realnie a nie przez internet a nie na co 5 meczu. Trzeba takie cos zaakceptowac i sie nie obrazac ze SKWK napisalo jakis artykul z ktorym sie nie zgadza iles tam kibicow. Co z tego ze z artykulem nie zgadza sie 20 tys kibicow ktorzy przyszli na fete ale do Sosnowca bylo juz ciezko. CHyba bardziej liczy sie to zdanie najbardziej wtajemniczonych z SKWK a jak pisze Spoxter to nie jest jakies zamkniete grono. Jesli ktos chce miec realny wplyw na dyskusje, na sprawy kibicowskie to niech wybierze sie na zebranie SKWK albo wstapi do SKWK. Wtedy za swoja prace zyskuje prawo do reprezentowania kibicow i pokazuje ze na to zasluguje a nie napina sie tylko w internecie a w realu glosu nie zabiera.
Przez internet wyplywa na wierzch wiele glupich nieporozumien i problemow. Jak mozna najezdzac na SKWK samemu nic nie robia ku poprawie. Ok mozna cos co napisalo SKWK skrytykowac, mozna sie z czyms nie zgodzic, jak najbardziej ale jesli ktos bedac kibicem Wisly odcina sie od SKWK, tylko narzeka i tworzy jakies spory to nie jest godzien dyskusji. Bo pelno takich osob w internecie a w rzeczywistosci nikt nie chce narzekac. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#94
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#95
|
||||
|
Cytat:
Cytat:
Ich LegiaLive to takie nasze TWSD.. tyle ze jest zajebisty kontakt miedzy SKLW a LegiaLive.. o ich klasie niech swiadczy fakt ze chociaz klub zmienil herb na czarna trumne to LegiaLive pozostala przy swoim rozpierdalajac prawdziwy herb Legii na pol strony zeby az kulo w oczy... U nich wyznawcy "Walter jest Cool!" to cos takiego jak u nas "Po co te teksty o Laciaku i Skorzy?", tyle tylko ze gdyby sytuacja byla podobna na Legii jaka u nas jest wzgledem tych osob to zachowywalibysie tak samo... bo dla nich Legia to tak samo wartosc, zasady i honor.. tak jak dla SKWK .. dlatego widocznie nie chca Laciaka w swoich szeregach.. i nic tu nie ma do rzeczy jego umiejetnosci (co nie znaczy ze SKWK wymusilo na klubie decyzje o Laciaku, bo gdyby tak bylo to zostalby zwolniony z Wisly a nie przeniesiony do rezerw) i uwierz ze tam ich Stowarzyszenie i LegiaLive (nasz odnosnik TWSD, tyle ze dobrego kontaktu z SKWK nie maja juz nie) dziala ramie w ramie i tak samo nie biora pod uwage glosu internetu tylko robia swoje, ku chwale Legii Cytat:
i nie jestem z SKWK! SKWK jak kazdemu innemu Stowarzyszeniu czy to Legii, Widzewa, Gornika czy Wiary Lecha na 1 miejscu zawsze zalezy na dobru swojego klubu, pewne zasady, priorytety i honor to podstawa i nie zawsze umiejetnosci danego pracownika ida w parze z tym jakim jest czlowekiem! Dlatego Legia ma wyjebane na Waltera mimo ze ma chlop kupe kasy i robi chocby w tym sezonie jak na Polska lige konkretne transfery! oni w zamian tych transferow i dobrej gry wola zeby Walter od nich odszedl a ich zespol zajal 5 miejsce! I tak samo SKWK ma niechec chocby do Frankowskiego bo uciekl z Wisly, jakby to nie znaczylo.. i dla nich malo jest wazne jakie ma umiejetnosci sportowe.. ma bardzo wysokie... i bylby na pewno wzmocnieniem ale oni wola nie miec go w skladzie i miec czyste sumienie niz brud na honorze ze nikt nic z tym nie zrobil! ma niechec do Laciaka bo zrobil swoje w przeszlosci.. tak mozna wymieniac i wymieniac.. dla ludzi ktorzy zyja Wisla pewne zasady sa ponad wszystko, wola zajac 3 miejsce niz zeby gral u nich Uche, Kosowski czy Frankowski, a trenerem bramkarzy byl Laciak! Dla kogos to moze wydawac sie glupie, ale dla ludzi dla ktorych Wisla jest calym zyciem i nie traktuja ja jak tylko 90 min raz w tygodniu jest czyms normalnym, w kazdym Stowarzyszeniu w Polsce dla ktorych swoje ekipy to 24h na dobe! ktos moze ich posadzic ze dzialaja na szkode Wisly, wrecz przeciwnie, gdy beda mieli po 70 lat i siedziec w sektorze piknikowym (wielu z nich zapewne bedzie drzec pyska na meczach ) z czystym sumieniem sobie powiedza ze przeszli przez Wislackie zycie jak nalezy, i ze honor Wisly byl najwazniejszy. Dla nich po prostu Wisla to nie tylko umiejetnosci pilkarzy i trenerow.. to cos wiecej.. PS: byla niegdys sytuacja bodaj z kims z 3 nowej ligi, i jakis typ chcial zainwestowac w klub wydostajac ja z klopotow finansowych, a ze chlop byl taki i owaki ktory nie przypodobal sie kibicom powiedzieli stanowcze nie, a ze w przeciwienstwie do Waltera wiedzial co go moze czekac odpuscil sobie.. kibice woleli tonac w dlugach niz wydostac sie z nich! dla jednych moze wydawac sie to glupie, oni jednak woleli spasc do A klasy i zachowac resztki honoru Cytat:
Cytat:
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 18.06.2010 o godz. 15:24.
![]() ![]() |
|||||
|
|
Banita
Od: 01.2010
Skąd: Barcelona
Offline |
#96
|
|
Spoxter żeby była jasność.SKWK jest ruchem kibicowskim.Nie ich sprawą jest kto ma grać a kto trenować zespół!Na miłośc boską!!!
Idąc tokiem myślenia ruchu SKWK,powinni znienawidzić Cupiała za to że od kilku lat nie inwestuje w Wisłę,wręcz ją osłabiając. I najważniejsza rzecz. Niech SKWK pod swoimi oświadczeniami nie podpisuje się za wszystkich kibiców Wisły.Bo ja nie mam z nimi nic wspólnego,a takich jak ja jest zdecydowana większość.Dziękuję za uwagę.
Ostatnio edytowane przez Hiroji Hanzo : 18.06.2010 o godz. 15:12.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#97
|
|
Przeczytajcie posty SpoXteRa i sprobujcie zrozumiec osoby ktore mysla inaczej niz Wy. Mniemam ze wiekszosc ktorzy nazekaja to osoby ktore owszem kochaja Wisle ale ich rola konczy sie na tym ze pojda na mecz, zazwyczaj mecz u siebie, raz na 2 tygodnie. A dla osob z SKWK Wisla to cos wiecej niz jeden mecz na 2 tygodnie, dla nich to mecze, dlugie wyjazdy, turnieje, akcje charytatywne, to zycie Wisla i dla Wisly. Dlatego oni moga sie nazywac prawdziwymi kibicami i moga zabierac glos w wielu kwestiach. Jednemu sie w glowie nie miesci ze kibice mowia Laciak won, ale Tobie sie to w glowie nie miesci bo tylko uczeszczasz na mecze, a osoby z SKWK ktore oddaja czesc zycia dla Wisly czuja ze maja wiecej do powiedzenia i to robia. Stad dbanie o interes niejako SKWK ale tak naprawde Wisly i proba napietnowania zdrajcow tak aby w Wisle tacy nie pracowali.
I wlasnie mamy tutaj problem demokracji. Kazdy chcialby miec tyle samo do powiedzenia, nie wazne czy jest w SKWK czy raz na rok jest na stadionie, kazdy by chcial zeby artykul pod tytulem Skorza jest OK zanim zostanie opublikowany zostal zaakceptowany przez 51% ogolu ludnosci polskiej do publikacji! Przeciez tak sie nie da. Musi byc grupa ktora ma wiecej do powiedzenia i ktora wszystko robi. I takie jest wlasnie SKWK robi cos za darmo, dla wszystkich wiec za to ma prawo do wypowiedzi w imieniukibicow. A narzekacze zawsze beda. I tak jak na Legii ktos ma wyjebane na zasady i dla nich Walter jest fajny to bedzie nadawal na kibicow i sie cieszyl ze prezesem Legii jest Walter. Tak samo tutaj widze dla niektorych zasady sa mniej wazne niz sukces. Tylko ze wlasnie ci narzekacze nadmuchuja konflikt do takich rozmiarow. Czesto piszecie ze kibice, ze wiekszosc mysli inaczej tylko czemu ci kibice, ta wiekszosc widoczna jest tylko w siecie? Moze jakies kutas z Cracovii sie loguje na forum i podjudza a Wy z nim nadajecie na SKWK. Jak sie chce byc realna sila to trzeba sie zaprezentowac w realu wiec jesli chcecie udowodnic ze narzekaczy jest chociazby 100 to zbierzcie sie w koncu i pojdzcie na zebranie SKWK. Przeciez to nie wykracza ponad ludzkie mozliwosci a jakos NIKT nie moze sie pofatygowac z tych narzekajacych na to pieprzone zebranie. Powinna byc cenzura bo inaczej to mamy co mamy. Wystrczy sie zalogowac na forum, opluc SKWK ale zeby to samo powiedziec w swiecie rzeczywistym to nikomu z 20 tysiecy narzekaczy sie nie chce- no przeciez to jest smieszne samo w sobie Cytat:
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 18.06.2010 o godz. 15:21.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#98
|
|
Prosze bardzo .. tak na deser
Cytat:
QBAS po dwoma oswiadczeniami na TWSD tez sa wylaczone komentarze, czyzbys tego nie zauwazyl? czy moze nie chciales zauwazyc..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 18.06.2010 o godz. 15:37.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#99
|
|
W związku z w/w treścią, wszelkie komentarze na stronie SKWK będą kasowane, aż do odwołania
To jest merytoryczne rozwiązanie problemu ![]() |
|
|
|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Od: 10.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#100
|
|
Na TWSD też są wyłączone komentarze pod oświadczeniem i "wynurzeniami" (cytat) Nikol.
To normalnie w takich sytuacjach - nikt nie ma czasu ani ochoty moderować steku bzdur, obelg i opluwania się wzajemnego (co ma miejsce w komentarzach) czy to na SKWK czy TWSD. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#101
|
|
SpoXsteR, jakbyś przeczytał moje posty to wiedziałbyś że nie jestem stroną w tym konflikcie. Wyłączonych komentarzy na TWSD nie zobaczyłem zwyczajnie, jeśli tak jest to ten komentarz tyczy się obu stron.
Zresztą napisałem już wielokrotnie (także w tym temacie), że to co musimy obserwować jest żenujące i godzi w dobre imię obu zamieszanych w konflikt stron. SKWK robi dużo dobrego. Organizuje wyjazdy, akcje charytatywne i sporo innych rzeczy. TWSD też przyczynia się dla dobra kibiców. Galerie z meczy, imprez, zgrupowań, informacje o klubie i też inne sprawy, o których teraz nie wspomniałem. Jedni to stowarzyszenie, które z założenia działa non-profit. Portal zarabia i kasa idzie do portfela właściciela. Mimo wszystko jestem zdania, że jeśli OBIE strony nie unosiłby się honorem, mogli by wspólnie stworzyć super silny front prowiślacki. Ale widzę, że jest to niemożliwe i każdy woli toczyć swoje wojenki i pamiętać najmniejsze nieczyste zgrania przeciwnika. A można by zacząć na nowo wszystko z czystą kartą.. I Wisła zyskałaby na tym, i jej kibice. Pytanie tylko czy obu stronom na tym zależy... |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Skąd: Barcelona
Offline |
#102
|
|
Napiszę ostatni raz.
SKWK jest ruchem kibicowskim i niech tym się zajmuje!!!Niech sie nie wpierdala kto ma w Wiśle grać i kto ma Wisłę trenować,bo to jest przekroczenie ich kompetencji!!! Pytanie do zwolenników SKWK z mojego poprzedniego posta,na które merytorycznie nikt nie odpowiedział: Idąc tokiem myślenia ruchu SKWK,powinni znienawidzić Cupiała za to że od kilku lat nie inwestuje w Wisłę,wręcz ją osłabiając. Czemu nikt z SKWK Cupiała nie bojkotuje? Żałosne jest to co poniektórzy tu piszą.Wystarczy tylko otworzyć oczy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#103
|
|
Moze dlatego ze Cupial juz od dawna nie inwestuje w Wisle.. Wisla jest samowystarczalna.. i pracuje sama na siebie..
poza tym nie wiem co do tego wszystkiego ma Cupial, przyznam ze dziwny masz tok rozumowania.. tyle co Cupial zrobil to nie zrobil nikt inny od czasow Henryka Reymana, Mieczyslawa Gracza czy Kmiecika i im podobnym.. poza tym na kazdym ze stadionow masz czesto jakies transparenty z podobiznami pilkarzy, jakies hasla, i tak dalej.. co w tym zlego ze kibice wyrazaja swoj poglad na temat danego pilkarza czy trenera? tak jest na calym swiecie.. od siatkowki, pilke nozna, koszykowke konczywszy na szczypiorniaku pierwsze lepsze foto z google http://img204.imageshack.us/img204/3655/56305948qk0.jpg a teraz jak ma czas przejrzyj pozostale 2 miliony zdjec.. ![]() blackluk napisał(a):
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 18.06.2010 o godz. 15:58.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#104
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#105
|
|
jakie oburzenie na Skwk ! Dziwicie się ? Jak takie durne teksty pisze jeden z '' redaktorów'' na temat obecnego trenera? W sumie to śmieszne , że uwaga STOWARZYSZENIE KIBICÓW WISŁY broni trenera Legii
![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#106
|
Dokładnie, szczególnie teraz kiedy wracamy na nowy stadion i trzeba go zapełnić, nie potrzeba podziałów, wojenek, toczonych bądź co bądź w kibicowskim ruchu skupionym wokół JEDNEJ drużyny - WISŁY. Dobro klubu jest najważniejsze, czasem wydaje mi się że takie podejście doprowadzi do tego że na stadionie będzie widać podział wśród NAJLEPSZYCH kibiców w Polsce. Opluwanie się nawzajem nic tu nie zmieni, a tylko pogorszy całą sytuację. Czego chcecie: podziału, kłótni, opluwania w internecie to są wasze priorytety na dzisiejszy dzień Jeżeli tak to gratuluję. Znając życie żadna ze stron nie odpuści, nie widać żadnych przesłanek do tego aby ktoś pierwszy wyciągnął rękę do pojednania, zakończenia waśni z prostego powodu dlaczego ja mam być pierwszy, to przecież oni zaczęli i tak w kółko, a cierpi na tym dobro i wizerunek kibiców Wisły Kraków. To tyle. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#107
|
|
Jakbyś nie zauważył Marcinno tekst na SKWK dotyczący działań TWSD miał ch.. wspólnego z tekstem MARCINA o Macieju Skorży. Trenera Legii nikt nie broni to było wałkowane tysiąc razy. Autor wyraził swój stosunek do jego osoby.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#108
|
|
Kolego zauważyłem : ) Nawet wyobraz sobie , że czytałem
Mówie niech się się Skwk nie dziwi skoro prowokuje ludzi takimi tekstami na temat obecnego trenera Każdemu należy się szacunek, a tu szacunku nie było za grosz. Ten gość może mieć sobie jego ołtarzyk i pewnie ma nic mnie to nie obchodzi naprawdę, ale jako stowarzyszenie MOIM zdaniem nie powinni wypuszczać takich tekstów. Wislakrakow.com to najlepsza strona o Wiśle, Skwk znowu szuka sensacji. Skończył się temat Skorży i Kasperczaka, Łaciak w rezerwach więc nie ma się do kogo przywalić padło niestety na tą stronę. Wislakrakow.com ma prawo mieć zyski, reklamy, to dzięki tej stronie jesteśmy bliżej Wisły codziennie. Niestety s.k.w.k.pl brakuje do tej strony brak video, mało wywiadów i przede wszystkim brakuje tej stronie OBIEKTYWIZMU.Serdecznie pozdrowienia dla administratora Wislakrakow.com ![]()
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 18.06.2010 o godz. 16:20.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#109
|
|
Tylko problem w tym ze w tym wojsku kazdy by chcial byc dowodca a jak przychodzi co do czego to nawet na poligon (zebranie SKWK
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#110
|
|
Co więcej, TWSD to był najlepszy serwis o Wiśle, jest, i już nim pozostanie. Szkoda tylko że autorytet Rava jest nadszarpywany przez bandę żerujących hien.
Nikt nie ma i nie będzie miał monopolu na władzę nad innymi kibicami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#111
|
|
Cytat:
Wyolbzymiacie wszystko i dorabiacie niepotrzebne ideologie. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#112
|
|
Dobra Marcinno. Ołtarzyk moża masz Ty administratora TWSD. Tekst o TWSD niejako podsumował ich działalność "promującą" SKWK. Szkoda że nie komentowali protestu o Łaciaku wtedy kiedy on trwał. Nagle przypomnieli sobie o nim, kedy został zwolniony. Dobra ciach bajera. Wy i tak wiece swoje.
Pozdrawiam autora kontrowersycjnych artykułów ![]() A tekst kolegi micha o bandzie żerujących hien... No ,mogłeś chłopie coś lepszego wymyśleć...
Ostatnio edytowane przez Mateusz91 : 18.06.2010 o godz. 16:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#113
|
|
Tak pewnie i to nie jeden
Tylko ja nie pisze jakiś chorych tekstów na temat Kasperczaka = ) i bronie trenera Legii , który jest przecież ok : ] Martwi mnie, że młode pokolenie tak wierzy we wszystko co pisze Skwk i nie ma swojego zdania . Jak tak ich bronisz to czemu tu wchodzisz ? Pokaż solidarność i odwiedzaj wiesz którą strone ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#114
|
|
Nie martw sie o młode pokolenie.
Tekst o Kasperczaku był opinią autora, który uwierz mi ma swoje powody by tak pisać. Stwierdzenie "trener Skorża jest okej" tyczyło się jego osoby jako człowieka, a nie w jakim dresie teraz będzie pracował. Nie szata zdobi człowieka. Nieraz miałem okazję przekonać się o tym jakim człowiekiem jest Skorża, lecz wcale nie mam zamiaru mu kibicować w Legii. To są dwie różne sprawy. A jak czytam teksty o tym że będziemy kibicować Legii w meczu z Nami, to mi się śmać chce. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#115
|
|
Dobra, ja Ci radzę, żebyś się jednak w temacie nie wypowiadał. Tylko zaogniasz, a naprawdę nie trzeba tu więcej "żołnierzy", po żadnej ze stron. Idź na spotkanie z SKWK i tam zabierz głos.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#116
|
|
A Ty mieszkasz w Barcelonie więc nie interesuj się tym co się dzieje w Krakowie. Sugeruję Ci żebyś się nie w.pierdalał w to co dzieje się w Krakowie i zajął się swoim lokalnym podwórkiem. Gdybyś pytał dlaczego to Ci powiem że to przekracza twoje kompetencje które kończą się na administracyjnych granicach miasta Barcelona. Idź sobie na mecz Barcelony, zapłać za bilet i oglądnij sobie mecz i nie wymagaj niczego więcej bo dla nich jesteś tylko klientem z którego można wycisnąć kasę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#117
|
|
Krakusie, w Barcelonie chociaż socios mają faktyczną władzę i prawnie zagwarantowany wpływ na klub, a u nas są socios od napisów na pościeli : )
|
|
|
|
Banita
Od: 12.2007
Offline |
#118
|
|
Ciekawe ile płaczków będzie na spotkaniu w czwartek. Skonczcie *******ić na necie bo to i tak nic nie da a tylko zaogniacie atmosfere jeszcze bardziej.
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#119
|
|
Watts. Zdziwiłbyś się bardzo jeśli chodzi o ruch kibicowski w niektórych klubach w Polsce. Jeśli myślisz że udał Ci się cięty żart to się grubo mylisz
Tak jak część osób już tu pisało. Gdzie są Ci wszyscy niezadowoleni i Ci którzy mają złote pomysły. Przeskoczenie do rzeczywistego świata jest dla nich czymś nieosiągalnym. Więc płaczcie, piszcie bo tylko to Wam zostało .... i żyjcie w swoim wirtualnym świecie ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#120
|
Przecież to piłkarz Jagiellonii. Przy okazji pochwal się ołtarzykiem z Frankowskim. Jakież to durne i śmieszne że UWAGA - kibic Wisły broni piłkarza Jagiellonii. ![]()
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki" "Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze" "Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center" cdn.. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|