The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.02.2010, 20:16
No cóż, jedyny plus, że może być już (chyba) tylko lepiej.

Pawełek - przy golu bez szans, ale dwoje 2 babole oczywiście zaliczyć musiał. I oczywiście musi wychodzić do każdej piłki, nawet jeśli ma przed sobą 2 obrońców, nie będąc pewnym jej złapania. Ale można mu dziś opuścić, bo koledzy się nie popisali nawet bardziej.

Alvarez - gratulacje za dłubanie w nosie przy bramce, gdy akcja szła jego stroną.
Głowacki - jeden bardzo poważny błąd w pierwszej połowie
Marcelo - niby bardzo pewnie, jak zawsze. Gorzej, że zawalił bramkę, więc trudno rozpatrywać występ na plus.
Piotr Brożek - niewidoczny ani w ofensywie ani w defensywie

Sobolewski - daleki od normalnej formy, ale nie zgodzę się, że było aż tak źle jak niektórzy piszą. Może dlatego, że...
Diaz - to już jest jakiś kabaret. Jak słusznie ktoś pisał, już po 20 minutach szlag trafiał patrząc na jego grę i faktycznie nadawał się do zmiany. Kiks roku litościwie przemilczę, bo każdemu może się zdarzyć, ale gorsze tu jest coś innego - oczywista, nieszlifowana GŁUPOTA Juniora. Inaczej się tego nie da nazwać - kopanie na pałę, podania nie wiadomo do kogo, darcie gęby do sędziego i koszenie kogo się da nawet mając kartkę. Facet coraz bardziej zaczyna przypominać Mijailovicia, naprawdę jestem zaskoczony że dograł całe 90 minut. Obligatoryjnie ława, nawet przy obecnym szpitalu.
Jirsak - człowiek widomo, dyspozycja żenująca. Chyba należy się powoli przyzwyczajać, że nic z tego nie będzie, bo ileż można czekać.
Kirm - jeden z niewielu przejawiających ochotę do gry. Smutne, że wystarczy pooglądać tę kopaninę 15 minut i jak na dłoni widać techniczną przepaść między Andrażem a resztą naszych rodzimych kopaczy. Były momenty nijakie, ale u nas Kirm dziś najlepszy.
Boguski - pierwsza połowa padło na poziomie Jirsaka, druga trochę lepsza. Do niego akurat można mieć kredyt zaufania.

Christow (bo tak powinno się pisać jego nazwisko, brawa dla poliglotów z klubu) - wbrew ogólnym opiniom oceniam jego występ umiarkowanie pozytywnie. Czegóż niektórzy oczekują od gościa, który przyleciał tu 2 dni temu, nie zna ani kolegów ani języka? Biorąc poprawkę na to wszystko należy podkreślić, że Georgi parę razy umiejętnie wygrał walkę o górną z kafarami z Bełchatowa w środku pola i umie się dobrze ustawić w polu karnym. Myślę, że będą z niego ludzie.

Ba - tak samo. Czekać tylko na podbudowanie kondycyjne, bo facet ewidentnie ma papiery na grę.
Mączyński - czemu grał aż 6 minut?! Skandal!

Skorża - jak zawsze gratulacje za ogromny wpływ na grę zespołu. Szkoda że misterny plan wykartkowania Diaza na następną kolejkę się nie udał, byłoby to wzmocnienie zespołu. "Liga będzie ciekawsza"

Rywal - zagrali dobrze, tzn. o tyle, że wpadła bramka na początku, to potem jechali kopaniem i pressingiem cały mecz. Prymitywne, ale skuteczne, tym bardziej że na luzie mogli nas stuknąć i 3-0, mimo tego, że teoretycznie grę cały czas prowadziła Wisła.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:06.