Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7019)

AYALA 22.02.2010 09:31

[18 kolejka] GKS Bełchatów-Wisła Kraków,Sobota 27 Lutego godz.16.15
 
Czas rozpocząc marsz po 13 tytuł Mistrza Polski.Bełchatów zazwyczaj ma słaby początek rundy, dopiero z czasem sie rozkręca.Licze wiec na na spokojne 3 punkty.Fajnie jakby sie wykurował Marcelo bo licze na jego bramki.

Dean 22.02.2010 09:41

Tylko zwycięstwo ! :D
Legia traci punkty z Cracovią, a Leszek z Polonią.
I na dzień dobry 8pkt przewagi. ;)

+ Oczywiście świetna zabawa kibiców Wisełki w Bełchatowie.

http://www.futbolnews.pl/informacje/...olnews-pl.html

Mango 22.02.2010 10:30

no ja także liczę na 3 pkt :) Najlepiej by było wygrać pewnie 3:0 , żeby w chłopakach obudziła sie pewność siebie . Cos czuje , że mecz wygramy bez problemu . Mam nadzieję , że dopisze pogoda .

pan Dudi 22.02.2010 10:34

Nie wiem na czym opieracie swój optymizm. 0-0 z ZS, czy 3-0 z jakimiś amatorami z Hiszpanii? Nie zdziwię się jak polegniemy w tym Bełchatowie.

Pawlolek 22.02.2010 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 857832)
Nie wiem na czym opieracie swój optymizm. 0-0 z ZS, czy 3-0 z jakimiś amatorami z Hiszpanii? Nie zdziwię się jak polegniemy w tym Bełchatowie.

Nasi zawodnicy nie grają ostatnio na 100% w meczach z Legią, czy Cracovią, to czego po sparingach oczekujesz?

pan Dudi 22.02.2010 10:56

Co to za pytanie? Zastanów się o co Ci chodzi i do czego zmierzasz. Nie grają na 100% w lidze (chociaż może grają, tylko taktyka jest nieodpowiednia?), to i w sparingach mają nie grać, ale z Bełchatowem już będą gryźć trawę?

Arturo Qr2nów 22.02.2010 11:00

Mnie nie zdziwi żadne rozstrzygnięcie meczu, nie wynik, bo wysokiego zwycięstwa ani wysokiej porażki jednak nie przewiduję. Pewnie czeka nas kopanina.

Inna sprawa to szok jaki może czekać co poniektórych - już nieco przyzwyczajonych do ambitnych i uśmiechniętych dziewczyn z hali - jak zobaczą rozkapryszone gesty i lica nieangażujących się piłkarzy...

goly78 22.02.2010 11:14

****a a mozeby tak oddać mecz walkowerem ?.....................płaczki

pan Dudi 22.02.2010 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez goly78 (Post 857849)
****a a mozeby tak oddać mecz walkowerem ?.....................płaczki

I co się nie-płaczko napinasz? Zobacz co pokazała nasza drużyna w próbie generalnej przed startem rundy, a potem bryluj hurraoptymizmem, tylko nie zdziw się, jak ktoś rozsądnie myślący nazwie Cię kretynem.

Dean 22.02.2010 11:44

Chyba niepotrzebnie ten temat został założony...

FraMat 22.02.2010 11:52

pesymistyczne prognozy są jednak uzasadnione: drużyna w przerwie zimowej ani się poważnie nie wzmocniła, ani nie poprawiła swojej skuteczności (patrz: sparingi, gdzie poziom skuteczności wola o pomstę do nieba), a nie wiemy, co nowego w sprawach taktycznych wprowadził trener-menadżer, nie wspominając o sprawach motywacyjnych.

Oczywiście, wiślacy pewnie nie zapomnieli jak gra się w pilkę, a ich indywidualny poziom jest średnio wyższy od poziomu graczy z Bełchatowa, stąd czerpię nadzieję, że jednak może być chociaż skromne 0-1.

Z drugiej strony, w rundzie jesiennej, najlepsze wyniki wiślacy uzyskiwali na stadionach z dużą liczbą kibiców dopingujacych przeciwnika. W Bełchatowie pod tym względem aż tak różowo nie jest, więc też nastawiam się na kopaninę. Przypadkowa bramka może zadecydować o zwycięstwie jednej z drużyn.

Chciałbym zostać miło rozczarowany...

airborne4009 22.02.2010 11:59

Mysle, ze wygramy, aczkolwiek nie zdziwi mnie strata punktow w tym meczu. Coz, pozyjemy zobaczymy...

Salamanca 22.02.2010 11:59

Prawdopodobnie bedzie tak ze wygramy po meczarniach. W slabym stylu ale wygramy ... Trzeba pamietac rowniez ze Malecki nie bedzie mogl zagrac w meczu z Belachatowem :(

zim zum 22.02.2010 12:14

Proponuję wznowić dyskusję w sobotę po meczu. Wtedy będzie już dużo wiadome :)

wisl@k_TS 22.02.2010 12:26

Raczej wygramy, chociaż może być też remis, ale nie zdziwię się jeśli przegramy :D

wislakrakow124 22.02.2010 12:31

kibic Wisly powinien wierzyc w swoj klub dla mnie mecz z Belchatowem bedzie wazny bo znowu wraca moja Wiselka do gry!! Zobaczycie ze grac chlopaki potrafia licze na Bogusia i Brozka ze sie rozkreca i pokaza jak sie bawi nasz TS

arti 22.02.2010 12:43

Wygrana byłaby sporym krokiem do MP, wszak to wyjazd do szerokiej czołówki.
Przegrać myślę, że nie powinniśmy, a czy się uda wygrać... zobaczymy

buczo1985 22.02.2010 14:48

Ja obstawiam nudne widowisko i 0:0. Nie będzie Małego, Brożek, Boguski nie są w pełnej dyspozycji, Marcelo kontuzja to kto te bramki ma zdobyć.
Wygrana będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.

Proximus 22.02.2010 15:11

Na pewni mecz łatwy nie będzie ale faktycznie u Bełchatowa jest taka tendencja że początki rund mają słabe. Na przykład pół roku temu 0:1 na dzień dobry z Polonią B. Także jeśli nie powtórzy się sytuacja z poprzedniego meczu(5-6 setek plus ogólna przewaga przez cały mecz - 0 bramek) powinniśmy wygrać.

Jeśli chodzi o inne drużyny. Legia z Cracovią(oprócz 1 sezony parchów w lidze) z Cracovią problemów raczej nie miała. Także tu nie liczę na stratę punktów. Chociaż w tej rundzie na Ł3 było 0-0 więc kto wie, to wie.

Ziemniaki grają na wyjeździe z Polonią i tu liczę na remis lub nawet na wygraną drużyny ze stolicy.

Reasumują przed naszym pierwszym meczem jestem optymistą ale przed przesadnym optymizmem przestrzegam bo równie dobrze zamiast 8 pkt przewagi mogą to być 2 pkt...

sandbender 22.02.2010 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 857942)
Ja obstawiam nudne widowisko i 0:0. Nie będzie Małego, Brożek, Boguski nie są w pełnej dyspozycji, Marcelo kontuzja to kto te bramki ma zdobyć.

Kirm z daleka, Jirsak z daleka, Sobol z daleka, Głowa z głowy, Diaz z głowy, Pietia po wejściu w pole karne i nie_podaniu_do_brata itd. itp

Jak będą cały czas z uporem maniaka grali "krakowską piłkę" na 6 metr w gąszcz obrońców, do napastnika, który tam gdzieś podobno stoi i jest nie w pełni formy to nic z tego nie będzie.

rafal777 22.02.2010 15:45

Obstawiam 0:0 i typowy mecz po przerwie zimowej, czyli szukanie formy i to słynne "pierwsze koty za płoty"!! 3-4 rundy na załapanie rytmu meczowego, 4-6 rund na dopracowanie skuteczności, 3 ostatnie rundy na końcówce sił i z myślą o zaplanowanym w lutym wypoczynku. No i na koniec feta na rynku :D

buczo1985 22.02.2010 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 857951)
Pietia po wejściu w pole karne i nie_podaniu_do_brata.

To Ci Stary wyszło. Smutne, prawdziwe...ale i śmieszne:P

tofik 22.02.2010 17:42

Wisła jest w polskiej lidze hegemonem. Każdy inny wynik niz zwycięstwo uznam za niespodziankę.

Wierzę, że nowy nabytek Issa Ba da nam trochę kreatywności w pomocy. Dla mnie jest on niewiadomą, no ale skoro obiecuje 6 bramek (może chodziło o asysty ? ktoś wpadł na to ? :))

Wisslak 22.02.2010 17:52

Bedzie 200 naszych to napewno wygramy :P

palladynTS 22.02.2010 17:53

Bardzo przykre ale niestety 1-0 plecak.Nie ma absolutnie(na ten moment) żadnych przesłanek by miało być inaczej.

Ogryzek 22.02.2010 18:05

Ciężki mecz, łatwo nie będzie. Tylko mój optymizm każe mi wierzyć w zwycięstwo, 1-0 dla Wisły:)

koyoot 22.02.2010 18:12

Ja jestem realista i powiem ze wygramy ten mecz. I **** mnie obchodzi styl i wynik.

haeno 22.02.2010 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 858008)
Bardzo przykre ale niestety 1-0 plecak.Nie ma absolutnie(na ten moment) żadnych przesłanek by miało być inaczej.

hmm...

ja rozumiem, że mamy problemy zdrowotne, że się nie wzmocniliśmy, że piłkarze nie imponują skutecznością, absencje...

ale czy stało się nagle coś niezwykłego, że Bełchatów jest super wzmocniony i w tak super formie, że liczyć można tylko na najniższy wymiar kary? pesymizm pesymizmem, ale ludzie - nie widzieliśmy (chyba, że się mylę) ani Wisły, ani Bełchatowa w oficjalnym meczu w tym roku, więc skąd nagle takie czarne proroctwa? Nie wiadomo co będzie. Ja liczę na wygraną Wisły, bo bądź co bądź, jesteśmy aktualnym mistrzem kraju i liderem tabeli. A jak wyjdzie - zobaczymy

rafil 22.02.2010 20:45

wygramy 1:0. teraz już styl się nie liczy, nie jesteśmy Barceloną gdzie to jest najważniejsze. najważniejsze teraz są 3 punkty.

szczepanwislak 22.02.2010 21:04

Także typuje , że 1 : 0 lecz po bardzo ciężkim meczu , czuje także ,iż jak wygramy to potem już będzie tylko z górki , wrócą nieobecni i na pewno będzie łatwiej. Jeszcze po zwycięstwie :) Ale niczego nie można być pewnym , to może być najtrudniejszy mecz w rundzie rewanżowej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl