The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.10.2008, 10:53
Dla mnie najlepsze jest coroczne rozkminianie oprawy Lecha Chlopaki sie napracuja a potem ripo leci i ch*** strzelil bombeczki
Slaby troche doping Lecha ale mysle ze to wina 120 minut ostrej k*** z Austria. Znowu mile pozdrowienia dla Nas ale coz...Przyzwyczailismy sie ze jesli nie ma na meczu "Legia to ***" szalikow anty i chociaz jednej przekreslonej L to znaczy ze nie jestesmy w Poznaniu

bbnba - Masz sporo racji ale...na waszym forum dzisiaj polecial post za ktory bym jego "tworcy" polamal nogi przy samych migdalkach (kibicowski godzina 10:37). Napisal to samo na LL wiec musi miec sporawy kompleks i chec zaistnienia
Wasze forum bylo i jest filtrowane by nie bylo na nich napinek i ostrych jazd po przeciwnikach. To samo tyczy sie osob ktore robia wam wioche na innych forach - bany leca u Was za teksty np na forum Legii czy Wisly.

Zebys zrozumial o co chodzi z wku*** sie na "panorame". Gdybys trzasnal Syrenke z brzuchem ( vide Wisla ) to nic by sie nie stalo, gdybys dal zniszczony PK to tez by sie nic nie stalo, ale gdy dajesz PANORAME ( nie wazne ze to parodia ) to kazdy kto zna troche historie Warszawy ma prawo interpretowac to tak a nie inaczej. Na pewne sprawy jestesmy przeczuleni z wiadomych przyczyn. Jednych to ruszylo, innych nie ale fakt faktem czasami lepiem POMYSLEC zanim pojedzie sie z pewnymi obrazami ktore maja prawo byc odbierane inaczej przez tworce, a inaczej przez osobe do ktorej jest ta praca skierowana.
Czas nie ten, niedawno byla bardzo wazna data dla Warszawy, to wiele osob laczy i nie mozna miec o to pretensji.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:11.