The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.08.2025, 08:19
Pomysl w ataku byl dokladnie taki sam jak w pierwszej polowie i we wszystkich dotychczasowych meczach.

Ewidentnie jednak w drugiej polowie pilka byla transportowana wolniej i z mniejsza dokladnoscia. Nie wiem, bo nie jestem w Polsce ale podobno bylo mega goraco i moze zwyczajnie kondycyjnie siedlismy i juz nie bylo takiej intensywnosci jak w pierwszej polowie. Pressing juz nie byl taki sam i nie bylo tyle przechwytow.

Wymienienie dwoch srodkowych pomocnikow, skrzydlowego i lewego obroncy wskazywaloby na to, ze Jop widzial, ze zespol nie ma pary.

Z pozytywow to cieszy, ze w kolejnym meczu strzelamy gola po stalym fragmencie i to z zespolem, ktory mial przewage wzrostu. Widac, ze cos sie tutaj ruszylo i moze sie nam to przydac w meczach gdzie rywal bedzie murowal od pierwszej minuty.

Przyznam ze mam slabosc do wychowankow i ciesze sie, ze Kuziemka strzelil gola, zasluzyl na niego. Baena w zyciu by takiej bramki nie strzelil bo nie ma lewej nogi i nigdy nie dryblowal do lewej strony. Chlop by poszedl do prawej i wrzucal z koncowej linii na afere. Nie da sie ukryc, ze wymienienie Baeny na Kuziemke to wielka pozytywna zmiana na prawym skrzydle. Gosc w 4 meczach ma juz polowe liczb Baeny, ktory potrzebowal na to 34 spotkania.

Niestety kolejny raz tracimy bramki po wrzutkach, kryjemy na radar, przeciwnicy maja fhuj miejsca a bramkarz jest przyspawany do linii. Ekspertem nie jestem ale zdaje mi sie, ze przynajmniej do jednego dosrodkowania Broda powinien byl wyjsc agresywnie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:36.