
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
Na linii zresztą też szału nie ma. Ten mecz pokazał że bez ławki długo nie pociągniemy. Stokowiec to wiedział, stąd tak szybkie zmiany w drugiej połowie. My padliśmy fizycznie, a nie było komu z ławki wejść za kluczowych zawodników. Sukiennicki na skrzydle to jakiś żart. Grujcić w defensywie wypadł nieźle, w ofensywie na tym etapie nie miał okazji zbyt wiele razy się wykazać. O ile poprzednie trzy mecze wygraliśmy zasłużenie to dziś mieliśmy po prostu masę farta. To co zrobił Adamski to były dwa najgorsze przyjęcia piłki jakie w życiu widziałem. Aż mi się czasy Fryzjera przypomniały i rozmaite cyrki odstawiane byle wynik był taki za jaki zapłacono. Ważne że do przodu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.08.2025 o godz. 22:15.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|