The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 26.08.2024, 21:01
Pokazujesz jedynie jaki z Ciebie zakłamany manipulant Simeoniku.

S1meone napisał(a):
]Twoja logika:
Hiszpanie w naszym zasiegu $ > Polacy w naszym zasięgu $
Co widać choćby na przykładzie porównania Rodado do Sobczaka czy Zwolińskiego.

Albo na przykładzie porównania Carbo czy Igbekeme do Sapały czy Twojego 38-letniego Janusza Gola.

Albo na przykładzie porównania Muli, Villara czy Alfaro do Młyńskiego, Talara czy Olejarki.

Ośmieszasz się próbując wykazać, że jest inaczej.

S1meone napisał(a):
Rude > Moskal
Nigdy nic takiego nie pisałem i nie twierdziłem. Ośmieszasz się próbując wkładać mi w usta swoje wyobrażenia podobnie jak Moskalowi.

S1meone napisał(a):
Nie ma znaczenia ilość Hiszpanów w drużynie
Bo nie ma, jeśli ci piłkarze "dobrze funkcjonują na boisku i w szatni", co jasno zastrzega i akcentuje nawet Moskal. Dalej się kłuć z tym, co jasno zastrzegł i powiedział.

Ośmieszasz się próbując to zanegować, bo nie pasuje ci do narracji.

S1meone napisał(a):
Ewentualny awans z obecną kadrą zasługą Hiszpanów
Awans zawsze w pierwszej kolejności jest zasługą najlepszych zawodników i liderów drużyny, a nie Tych piłkarzy, co wsławiają się głównie kolekcjonowaniem czerwonych kartek czy robieniem piramidalnych błędów.

Ośmieszasz się próbując sugerować, że w jakimkolwiek klubie jest odwrotnie.

S1meone napisał(a):
Mniej Hiszpanów
Więcej Polaków
W podstawowym składzie grać będzie podobnie jak w poprzednim sezonie zwykle maksymalnie 4-5 Polaków i zapewne regularnie minimum czterech zawodników którzy przyszli z Hiszpanii: Carbo, Igbekeme, Alfaro, Rodado. Proporcje podobne do tych z wielu meczów poprzedniego sezonu, np z Łęczna w Krakowie w podstawie (4 Hiszpanów, 6 Polaków i Szwed), czy z Chrobrym na wyjeździe (4 Hiszpanów)

Ale nie o parytety tu chodzi, tylko o to, kto będzie robić największą robotę i różnice na boisku. Oczywiście dalej znacznie częściej będą to ci Hiszpanie i pozostali obcokrajowcy niż nasze orły w rodzaju Biedrzyckiego czy Mikulca, co jest oczywiste i logiczne dla wszystkich. Niestety nawet pierwszoligowi piłkarze takiej Arki czy Polonii Warszawa mogą sobie robić z tych ostatnich na boisku niezłe jaja.

S1meone napisał(a):
Mala ilość piłkarzy z jednego kraju (nie licząc Polski)
Pięciu piłkarzy sprowadzonych z jednego kraju to teraz nagle mała ilość. Czyli dopiero od sześciu robi się duża? A może od siedmiu? Czy ośmiu? Przypomnisz jaką liczbę wyznaczył tu Moskal? A może nie wymienił żadnej, bo znów "wszystko zależy od tego, jak ci piłkarze funkcjonują na boisku i w szatni"?

"Twoja logika" jest taka:

Mając do wyboru nowego Rodado i Zwonińskiego należy celować w Zwolińskiego, czy innego Sikorskiego, jeśli w klubie jest więcej niż kilku Hiszpanów z jednakowym paszportem, bo to będzie bardziej korzystne.

Albo mając do wyboru nowego Valeza czy Astiza na tej samej zasadzie z nich zrezygnować i ich skreślić, by wybrać Biedrzyckiego czy Mikulca do zapieprzania. Rzekomo nawet Moskal tak uważa! Bo musi być więcej Polaków, a mniej Hiszpanów!

W świecie Simeonika nazywa się to "balansem, umiarem i równowagą".

W świecie, w którym wszystko stoi na głowie.
Ostatnio edytowane przez Markus : 26.08.2024 o godz. 21:31.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:08.