
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Online |
#18
|
|
Tylko patrząc na ostatnie okienko Kiko to źródełko dobrych grajków zaczynało wysychać. Ściągaliśmy coraz gorszych jakościowo piłkarzy niestety.
W dodatku nic nie stoi na przeszkodzie zadzwonić do Kiko o polecenie kogoś, w przeszłości już tak robiliśmy. Kiko pomagał przy transferach Hiszpanów do Polski nie tylko do Wisły nie będąc żadnym dyrektorem. Patrząc na obecny skład tylko Carbo i Rodado się sprawdzili i nie zawodzą, jak dla mnie zarówno Baena jak i Alfaro są do natychmiastowego odpalenia w przypadku ewentualnego awansu. Na 1 ligę są wystarczający.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.08.2024 o godz. 18:25.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|