
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#25
|
|
A wiecie co jest najśmieszniejsze? Że nie ma znaczenia ile gowno postów na Twitterze napisze krolewski, ilu gownokopaczy z hiszpańskich pastwisk nie ściągną przed następnym sezonem i jak bardzo nie będą pchać narracji o awansie. Już teraz w tym momencie JESTEM ABSOLUTNIE ....A PEWIEN, że w kolejnym sezonie zajmiemy jeszcze niższe miejsce niż w tym, a wszystkie błędy które można będzie popełnić zostaną popełnione.
Jeśli nie awansujemy do barazy, moja noga na r22 nie postanie dopóki ten szkodnik dalej będzie prezesem i właścicielem. Parafrazując polskiego kibicowskiego klasyka MAM KVRWA DOSYĆ! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|