The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 12.05.2024, 03:47
Ale co ja wielokrotnie pisałem?

Skompromitowany Kikuś z którego śmiała się cała piłkarska Polska, gdy zostawał ,,trenerem" Wisły.

Gość bez żadnego doświadczenia w profesjonalnej piłce.

Miał szczęście, że był Carlitos, który wyczyniał cuda.

Bez tego byłaby już wtedy strefa spadkowa.

Tamtej Wisły nie dało się oglądać.

Prowadził jakieś prowincjonalne drużyny w Hiszpanii i na jakiej podstawie trafił do Wisły?

Jego powrót był bardzo zastanawiający.

Podobnie ta cała sprawa z Rude.

Kolejny gość bez żadnego doświadczenia w profesjonalnej piłce nożnej jako trener.

Na jakiej podstawie został trenerem Wisły?

Albo inaczej - na jakiej podstawie Kikuś ma taką władzę, że jest w stanie przekonać Zaskrońca, że gość z Erasmusa z Kostaryki może być trenerem Wisły?

Usłużni klakierzy i krakowscy dziennikarze (ci sami, którym nie przeszkadzały przestępcze rządy w latach 16-18, bo byli opłacani) naopowiadali o najnowszych technologiach, itp.

Ojkofob Markusik uwierzył w to jak małe dziecko.

A tu prawda okazała się inna - Kikuś załatwił swojemu koledze pracę w roli trenera Wisły.

Można i tak.

Jak za czasów Marzenki były zatrudnione osoby po wyrokach, to też mógł zostać zatrudniony gość z Erasmusa przez drugiego gościa z Erasmusa.

Proste.

Protest powinien być w momencie ogłaszania Albercika udającym trenerem.

Ale lepiej było gloryfikować się z Zaskrońcem.

W końcu to ja cały czas nie mam racji, a wy tylko ją macie.

To widzimy w tabeli..
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 12.05.2024 o godz. 03:53.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:36.