
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KrK
Offline |
#11
|
|
Przypadki były jak lecieliśmy z ligi, przypadek był jak graliśmy z LKSem o awans w zeszłym sezonie, przypadek był też w meczu z Piastem gdzie Raton stanął, napastnik w niego wpadł i był z tego karny, przypadek był i teraz. Same przypadki tylko zawsze przeciwko nam. Czerwo Dudy wcześniej to samo, noga odbija się od murawy i już cofana trafiła w piszczel. Nie wierzę w takie przypadki gdzie wszystko jest oglądane na varze. Tu nie ma żadnej intencji, tu jest po prostu zwyczajna walka o piłkę, w której wygrany dostaje w nagrodę czerwoną kartkę...
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|