
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Swego czasu Cleber ,nawet w niegroźnych sytuacjach wywalał piłkę na aut, a Szot wczoraj , nie dość ,że nie wybił piłki to jeszcze utrzymał ją w boisku jak na talerzu dla piłkarza Arki , paranoja....Raton puszcza znowu babola , może już czas dać szansę Cziczkanowi ? Nie wiem kiedy Duda strzeli pierwszego ligowego gola. Wczoraj wchodził w pole karne , mógł podciągnąć jeszcze z 2 , 3 metry no ale i tak strzelił w boczną siatkę...Gdyby Sobczak strzelił na 2-1 byłoby pięknie , takto remis ale chyba nie można być z 1 punktu niezadowolonym.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|