
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
Wyzwiska lecą ze strony kibiców , na bank to pomaga podjąć decyzję ewentualnym następcom. * Mała poprawka - mecze zwycięskie nie remisowaliśmy, a przegrywaliśmy. Za Brzęczka mieliśmy TRZY finały (nie liczę tego ze Ślaskiem bo tam nie mogliśmy przegrać): -Płock przegrana w kuriozalnych okolicznościach 3:4; - Jagiellonia 0:0 u siebie mecz o wszystko; - Mecz o życie z radomiakiem - prowadzimy 2:0 i dostajemy oklep w niewyobrażalnym stylu... Ja nie mam wątpliwości, że jakbyśmy załapli się jakimś cudem z Brzęczkiem do barażów to skończyłoby się jak te 3 mecze, które wymieniłem...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 03.10.2022 o godz. 12:42.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|