The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.05.2021, 15:20
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
Jeśli w środowisko idzie informacja, że zespół jest zdołowany i nie dostarcza wyników, to chętni do objęcia posady menadżera są zazwyczaj desperatami, szukającymi pracy. .
Tak jak pisałem: pitolenie niemające nic wspólnego z rzeczywistością. Historia pokazała, że to brednie w wielu klubach na świecie, w tym dużo większych niz my.

Tak w ogóle to forum uznaje kogoś na przestrzeni 20 lat ? Był ktoś "nie-desperat" prócz Petrescu i waszego guru Helmuta, którego wszędzie pogonili?

Bezrobotny trener? A jaki miałby przyjść? Robotny? 95% trenerów na świecie tak przechodzi z klubu do klubu.

Raz jeszcze powtórzę: dupczenie bez ładu, bez składu, bezmyślne, niemające realnych przykładów nie tyle nawet w Polsce co na świecie. Równie dobrze można napisać : już żaden piłkarz do nas nie przyjdzie po tym jak klub za rozkazem Hyballi potraktował Tima Halla.

Serek wam dobrze pisze od 2msc: DOZOWANIE OBCIĄZENIA do materiału. Inaczej trenuje Głowa, Brożek, Kuba czy Raul i Totti, a inaczej młodzi, kumacie to? Jak kiedyś ruszaliście dupe zza monitora i macie więcej niż 35 lat to powinniście wiedzieć czy wasze organizmy znoszą takie samo obciążenie jak 15 lat temu, szczególnie po kontuzjach... Bzdury, bezmyślność i zatępienie :/

Kurłaaa KUBA po cieszynce i nagonce mediów zrobił tak, że tylko desperat do nas przyjdzie, żaden inny powazny . No to się nic nie zmieni od 20 lat i bedzie gitarka.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 23.05.2021 o godz. 15:30.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:23.