
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#10
|
|
Uwielbiam czytac to forum.
Uwielbiam czytać wpisy pełne katastroficznych wizji i bezznadziejności sytuacji po każdej porażce. Uwielbiam czytać te chwalebne peany po każdym zwycięstwie wychwalające charakter i jakość zespołu i trenera. Uwielbiam te wszystkie przesadzone i nadinterpretowane do granic możliwości tezy i hipotezy po każdej porażce i remisie. Aż w końcu uwielbiam to forum za każdą ocene meczu, gry, potencjału zespołu, trenera i piłkarzy, przez pryzmat wyniku Jednym słowem Forum to jest The Best! P.s uwielbiam również szyderców z Shoutboxa ![]() ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|