m_abg napisał(a):

kto z chuliganów próbował zabić klub - konkretnie. Kto z obecnych osób na trybunach próbował zabić klub ?
czy ktoś dostał jakieś zarzuty? czy masz jakiekolwiek dowody na to co napisaleś,oprócz doniesień medialnych ?
Jak już coś to można piętnować konkretne osoby, za konkretne przewinienia, a nie .......ić ogólników bez pokrycia
|
Żeby piętnować konkretne osoby z imienia i nazwiska to trzeba być z tego towarzystwa, a na moje nieszczęsie nie miałem raczej tego zaszczytu ( raczej bo paru wariatów z Wisły poznałem) Musisz mieć naprawdę sprany mózg skoro nie widzisz tego co wszyscy widzą. Wiedz, że takie wybielanie na siłę przynosi przeciwny rezultat. To już lepiej by było jakby sharksi, skwk wydali jakieś oświadczenie z jakąś bajką iż się odcinają, że osoby odpowiedzialne zostały pogonione z ekipy, że przepraszają wiesz takie typowe propagandowe bajki. Wnie by więcej kibiców uwierzyło niż w twoje wypociny.