The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.04.2019, 23:45
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
"Żadne prawa i ustawy nie zabiorą nam zabawy". Nie dajcie nigdy się sprzedać za jakieś jebane szekle, nie bądźcie żydami, którzy za pieniadze oddadzą wszystko, miejcie swój honor i nie dajcie sobie wejsć na głowe żadnym tyranom, żadnej UE i innym pedałom.
Bądźcie mężczyznami a nie cipami, które sie słuchają albo boją innych i nie mają swojego zdania.
Ładnie wam komisja ligi i inne pedalstwa weszły na głowę, że się byście wyrzekli ruchu ultras bo jakiś smieć wymyślił kary za... NIC (odpalenie rac). Krok po kroku. Najpierw race, kolejne będą transparenty niezwiązane z meczem (już też za to było wiele kar), później bluzgi itd. A na koniec usiadziecie na tych trybunach jak te ....y i się obudzicie z ręką w nocniku, ze jednak fajnie by było na derbach powyzywać żyda, i sami sobie przypomnicie jak to co sezon WY SAMI, wyzywaliście cracovie i jej kibiców albo Legię i jej kibiców.

Także obudźcie się póki nie jest za późno bo widzę, że części nienawiść do WSH wyżarła mózgi i już wszystko co ma jakies powiązanie z WSH jest złe i w sumie nie zależy już wam na niczym - na racach, dopingu itd - ale niezalezy pozornie bo jesteście w amoku a tak serio to przecież każdy lubi rzucić ....ą na meczu itd co świetnie pokazują derby czy właśnie mecz z Legią gdzie dużo osób ma ....icę w oczach i gdzie mają te kluby jechane od najgorszych z całego stadionu, czy to C czy E.

Także bądźcie ludźmi a nie poprawnymi politycznie idiotami, którzy kiedyś nawet mówili "pedał ble" a dziś mówią "gej" bo pedał to nieładnie - to tak przykład jak krok po kroku ludziom wyprano mózgi.
Piękna wizytówka.
Ostatnio edytowane przez czaro : 02.04.2019 o godz. 23:47.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:42.