
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#11
|
|
Zgadzam się z ocenami Mixu w 100%.
Jedyna uwaga jest taka, że Brlek nie będzie miał rozegrania, bo to zawodnik innego typu. Dynamiczny, zagarniający przestrzeń boiska w wielkiej ilości, tworzący przewagę, który jednocześnie pomoże w defensywie. Ale to nie będzie dycha. Dla mnie też Llonch zdecydowanie zagrał najlepszy mecz w Wisle. Nawet nie chodzi o liczbę odbiorów, ale o kluczowe momenty w jakich następowały. Bardzo wartościowe 3 pkt, zdobyte na terenie drużyny, która: - zmieniła trenera - walczyła jak o życie po serii 5 porażek - wiedziała, ze zwycięstwo pozwoli jej oddalić sie od Lecznej i Ruchu. Wiele drużyn by sobie połamało zęby. A co do całości? Cóż, wbrew opiniom wielu, blisko mi do stwierdzenia Twarowskiego, ze to najlepszy mecz Wisły od czasu Ramireza. Wreszcie było trochę więcej dominacji w prowadzeniu gry. A chyba wiemy juz, że pięknej gry spodziewać sie za niego raczej nie możemy. I mam to gdzies ![]()
Ostatnio edytowane przez nesta : 05.03.2017 o godz. 00:11.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|