The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.08.2016, 23:48
To chyba był najsmutniejszy mecz na jakim byłem przy R22. Takiego podziału miedzy kibicami nie było bardzo dawno.. a co do przyśpiewki ze nic sie nie stało.. ? Stało sie. Patetyczna konferencja a pozniej ? Grali bez ambicji. Bez ochoty. Mozna przegrać, byc słabszym. Ale nie tak. Obrona nie istnieje. Zal mi tylko Arka. zrobili mu nadzieje i został. Ani forma nie ta, ani nie zasłużył zeby sie tak żegnać. Zdecydowanie ławka. Gumisia sprzedać komukolwiek za cokolwiek.
I na koniec.. Nie wiem czy Wdowiec powinien zostać zwolniony. Ale wiem, ze on kompletnie nie panuje nad zespołem. A wstawianiem do zespołu urygi i brozka w tak tragicznym stanie prosi sie o zmianę zdania przez ts.



Mam nadzieje, ze ten mecz pokazał nowym władzom Wisły - natychmiastowa konieczność pozyskania dobrego środkowego pomocnika. Zaraz ktos powie ze to nie najważniejsze... Ale. My nie istniejemy. Nie da sie grac dwoma defensywnymi pomocnikami z czego jeden jest na poziomie amatora (uryga). I dwoma napastnikami. Kto miał te piłki rzucać ? Mąka bez formy ? Musimy miec 10 ( nie jakiegoś popovicia) bez tego gra sie nie poprawi. Nie bedzie wynikow -> nie bedzie kibiców -> nie bedzie sponsorów.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:18.