The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.08.2016, 07:28
Jeśli szukaliście słupa to był nim właśnie Citko i już go nie ma.Citko jako znana postać miał uwiarygodnić pana M podczas rozmów z TF i jak widać zadanie wypełnił nieźle.Pewnie kapnął się że hajsu to on tu nie zrobi i trza spierdalać by nie przylgnęła do niego łatka przydupasa przekręta(M).

Jak dla mnie są 2 opcje.Jak da się nas wydoić jakoś legalnie to M nas wydoi i s.......i.Jak się nie da to będzie szukał kogoś kto nas kupi ale jak TF nie znalazła to ciężko by znalazł go gołodupiec.

Trza by go przegonić jak zrobiła to Gieksa z 'krulem', tyle że jak dla mnie nie ma kto to zrobić a jakieś manifestacje na 'pińcet' osób to będzie śmiech na sali.O ile tylu się zbierze bo chłopaki zgodnie z zasadą '.... z kibicami , liczy się miasto' zniechęciły mnóstwo osób do jakiejkolwiek działalności na Wiśle.
Tak więc jesteśmy w dupie.
Jedyny plus, jeśli to prawda, to pokrycie wewnętrznego zadłużenia przez TF czyli de facto zrzeczenie się długu.Choć to bardziej decyzja PR.Stadion miasta, baza treningowa chyba też, terenów brak, mogli jedynie kilka baniek przytulić za kopaczy ale chujowo by to wyglądało.

ps

wie ktoś kto ma hajs za transmisje i miejsce, ktróre zdobyliśmy w poprzednim sezonie?
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 19.08.2016 o godz. 07:38.
94 - Allah Akbar!!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:34.