The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.08.2016, 19:50
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
wyludzenie vatu jak dla mnie jest na + , sam place bardzo duzo vatu i dla mnie jest to najwiekszy bandycki podatek jaki mozna wymyslic , rozumie podatek dochodowy bo z czegos panstwo trzeba utrzymac ale vat jest nie do zaakceptowania , z tej prostej przyczyny nie widze w tym nic zlego
Skonstruowanie karuzeli podatkowej wymaga w zasadzie tylko kosztów obsługi księgowej kilku firm, "rentowność" zależy od tupetu delikwenta. Jak mniemam, prowadzisz realny biznes, więc nie ma się co podniecać i porównywać sytuację.

UKSy, prokuratury i sądy ścigają to jak mogą. Owszem jest to droga dla tych co chcą szybko kupić cztery wille, jeździć pięcioma porsche i mieć własny harem, ale ryzyko kryminału jest naprawdę spore no i trudno z takim CV liczyć na czlowieka roku Gazety Krakowskiej a tym bardziej przyciągnąć poważnych mecenasów do Wisły (tak, jest jeszcze inne znaczenie slowa mecenas) Na takich podstawach można awansować z A klasy do IV ligi. Na poziome ekstraklasowym jesteśmy skończeni. Porównajcie sytuację: na Cracovii szanowany profesor, najwiekszy polski dostawca oprogramowania, 1/3 akcji klubu należy do Miasta .a u nas? No name z zarzutami karuzelowymi...

CMSNero napisał(a):Wyświetl post
oszust , kupil mature - nie widze w tym nic zlego - jego plany na przyszlosc zakladaly skonczenie prawa , do czegos mu to bylo potrzebne , niestety bledy mlodosci ( nie przystapienie do egzaminu?) spowodowaly ze musial obejsc to , niestety ( dla nas tez ) wpadl
ogolnie + dla niego za ambicje
Wysłałeś już Meresiowi CV? Chwilowo nie może być prezesem, szukają kandydata.
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 12.08.2016 o godz. 20:25.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:58.