
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja
Offline |
#11
|
|
Jasne, ze tak. Wizerunkowo jest dramat. Warszawka ma używanie i druga strona ma uzywanie, bo przez lata budowana frustracja wreszcie znajduje od jakiegoś czasu ujście. Więc niestety każdy taki news będzie opisywany i interpretowany ze zdwojona siła.
Tym bardziej, ze spocony spaślak z lovekrakow pisał, ze w artykule umieścił tylko potwierdzone info a słyszał więcej. Wie .... wie co jeszcze wyjdzie. Tak czy inaczej wizerunkowo i PR jest bardzo zle. Jesli nic nie wyjdzie już i uda sie zrobić jakieś rozsądne transfery to jest szansa na ugaszenie pożaru i wyciszenie sprawy medialnie + zdobędzie sie na jakieś konkrety na konferencji - jakiś sponsor, pokazanie konkretnego planu, zawodnik itp., cokolwiek. Jak wyjdzie i zacznie sadzić ogólniki to będzie najgorzej.
Ostatnio edytowane przez nesta : 06.08.2016 o godz. 07:46.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|