The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Tadeusz Pawłowski to odpowiednia osoba na stanowisku trenera Białej Gwiazdy?
TAK 92 22,44%
NIE 318 77,56%
Głosujących: 410. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.12.2015, 12:36
Cytat:
"Myślimy o wzmocnieniach zespołu, choć biorę pod uwagę sytuację klubu. Dlatego to muszą być gracze w zasięgu naszych możliwości finansowych. Na drogie transfery klubu nie stać. Trwa przeglądanie rynku i szukanie zawodników. Zależy mi, by była większa konkurencja w zespole i na ławce rezerwowych nie siedziała sama młodzież."
Kolejny wywiad, kolejne podkreślenie dalszego zaciskania pasa, nijakości i marazmu...

@edit Czyli tak naprawdę to co słyszeliśmy rok, dwa, trzy lata temu... Pieniędzy nie ma, zawodnicy z kartą, sytuacja klubu trudna, długi, trzeba poczekać będzie lepiej, blablabla. I dam sobie rękę uciąć, że konferencja prasowa zarządu będzie wyglądała jak kopia konferencji RG sprzed roku czyli 0 konkretów i dyplomatyczne, wymijające odpowiedzi na każde konkretne pytanie np. o sponsora...

@edit2 Zastanawia mnie tylko ile to jeszcze będzie trwało i kiedy w końcu Cupiał odejdzie (bo w to, że zainwestuje ponownie chyba nawet najwięksi optymiści nie wierzą, tak samo jak i w sprzedaż klubu z 100mln długiem wewnętrznym), no chyba, że zamienił się teraz w kogoś pokroju Sylwestra Cacka (nomen omen to co wygaduje teraz Pawłowski brzmi jota w jotę jak Stawowy, który zapewniał, że jego celem jest awans do LM w czasach kiedy Widzew znajdował się na dole tabeli 1 ligi, jak to się skończyło pół roku później wszyscy wiemy).
Ostatnio edytowane przez Stelio : 24.12.2015 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:38.