
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Tadeusz Pawłowski to odpowiednia osoba na stanowisku trenera Białej Gwiazdy? | |||
| TAK |
|
92 | 22,44% |
| NIE |
|
318 | 77,56% |
| Głosujących: 410. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#11
|
|
ochłonąłem po nominacji Pawłowskiego i jakby nie było musimy dać mu szanse...
początek w Śląsku miał bardzo udany... został nawet trenerem 2014 roku... ostatnie jego wyniki to mimo wszystko dramat... Tak czy siak czas pokaże jaka była to zmiana... Wg mnie jest to klasyczna zmiana dla zmiany... cały czas uważam, że Moskal nie miał piłkarzy do gry a i tak osiagał z nimi całkiem niezłe wyniki... brakowało napastnika, który strzelał by bramki... Pawłowskiemu nie zazdroszczę bo kadrę może mieć jeszcze słabszą od Moskala... jeśli sprzedadzą Cierzniaka i w bramce będzie grał Buchalik to będzie dramat... a jeszcze dorzucimy Czekaja na środek obrony i witamy się z pierwszą ligą... Jesli w bramce grałby Buchalik a na obronie Czekaj to uznam za cud utrzymanie... eh co za czasy:( |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|