The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Piatkowe spotkanie zakończy się:
Zwycięstwem Wisły! 35 52,24%
Zwycięstwem Śląska! 3 4,48%
Zwycięzkim remisem! 22 32,84%
Umacnianiem zgody! 15 22,39%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 67. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.08.2015, 10:15
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jeśli masz nadzieję, że będzie prokurował głupie rzuty wolne, rzadko się podłączał i przepuszczał ataki przeciwnika swoją stroną to pełna zgoda.

Edit: Dodam po czasie, że dopiero teraz oglądnąłem skrót w ekstraklasa.tv. Na żywo nie widziałem, że to on asystował przy bramce Boguskiego, co prawda chciał wykopać na aferę, a fartownie i niezamierzenie wyszła świetna piłka, ale jednak asysta to asysta Nadal uważam, że w defensywie zagrał cieniutko i się stosunkowo rzadziej podłączał do akcji niż w poprzednich meczach (w ogóle strona Burligi i Guerriera była jakieś 3x bardziej aktywna) - ale koniec końców liczby ma świetne (razem asystował dwukrotnie), więc nie zamierzam się sprzeczać.


Bardziej się ciskałem o Jankesa i Boguskiego (jakieś milion razy bardziej), o Popoviciu pisałem, że będzie to wzmocnienie i nadal to podtrzymuje.

Myślę, że jakby zagrał za Urygę to byłaby to korzystna zmiana dla nas. Największy problem z nim jest to, że ludzie myślą, że to ofensywny pomocnik - taka typowa 10, a Popovic to bardzo solidna 8. Ba, on nawet na defensywnym jest lepszy niż na 10. Ale nie bój nic - jeszcze zagra, nawet dziś pokazał jakość.
Jego głównym problemem jest Krzysiek Mączyński, dlatego ciężko mu o pierwszy skład, bo 'Mąka' jest dużo dojrzalszym piłkarzem. To coś jak sytuacja z Jovicem / Burligą / Sadlokiem. Któryś z nich będzie musiał w końcu zasiąść na ławce, co nie znaczy, że jest słabym piłkarzem. Chociaż ja chętnie bym podmienił Arka na Sadloka - przy naszej wysokiej grze naprawdę przydałby się chociaż jeden szybki stoper. Ale pewnie dostanę za to gromy, bo nie wolno ruszać naszej ikony. Nawet jeśli jest bez formy.
Popieram zdanie o Popovicu. Jego problemem jest to, ze ktoś przedstawił go jako następce Semira i wszyscy liczą na te magiczne zagrania. Jeśli wymienimy go za Urygę to w końcu będzie podanie do przodu, a nie tylko oddanie do stopera. I wydaje się, ze jednak jest szybszy niż Uryga, który minięty podaniami w środku boiska biegnie już jednostajnie i nie ma szansy na doskok do przeciwnika (choć wczoraj Popovic zaraz po wejściu kompletnie nie wrócił się do obrony, ale to mogło wynikać z założenia, że miał rozgrywać kontry i zbierać wybijane z obrony piłki). Dodatkowo Uryga bardzo gubi krycie przy stałych fragmentach gry, parę bardzo niepotrzebnych fauli też się uzbierało. Na plus tylko wzrost.

Szkoda, że nie mamy drugiego skrzydłowego. Wtedy Boguś zrobiłby się naturalnym konkurentem dla środka pola co zapewne podniosłoby mocno rywalizacje.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:57.