
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Piatkowe spotkanie zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Wisły! |
|
35 | 52,24% |
| Zwycięstwem Śląska! |
|
3 | 4,48% |
| Zwycięzkim remisem! |
|
22 | 32,84% |
| Umacnianiem zgody! |
|
15 | 22,39% |
| Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 67. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2014
Offline |
#11
|
|
Jak zwykle: dobry (IMHO: bardzo!!!) mecz - raptem kilka komentarzy na forum, jak coś jest nie tak to świstaki wychodzą ze swych norek i dokazują na całego ...
BRAWO! Sedziowie robili co mogli a my się nie daliśmy!!! Było widać, że naprawdę checmy to wygrać. Emocje jak zwykle prawie do końca ale kilka(naście?) zagrań - palce lizać.I gdzie ANTYfanklub Rafała? Chyba tylko ślepy nie widzi, że chłopak daje z siebie wszystko. DG - dziękujcie Bogu, że tyle sytuacji psuje, bo już by u nas nie grał a ciągnie grę aż miło ... Paweł Brożek - jeśli utrzyma średnią 2 bramki na mecz to będziemy na podium ;-) |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|