
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles
Offline |
#121
|
|
Moskal jest trenerskim ZEREM! Był w kilku klubach i w żadnym się nie sprawdził. Chociaż, z drugiej strony.... z takimi kopaczami to nawet Mourinho by nic nie zrobił. Zaorać całe to towarzystwo.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#122
|
Niektórzy to myślą że trener to jakiś magik i każdy ruch nogą piłkarzy zależy od niego, ale tak nie jest. Mówię: wstawić Sobola/Wilka za Urygę i mielibyśmy pewne 3pkt, a Moskal pomimo identycznej pracy byłby super trenerem. Dać jeszcze napastnika z formą za Brożka a pewnie mielibyśmy komplet punktów i lidera. Ale jesteśmy zespołem o ogromnych brakach kadrowych i nawet Mourinho by nam zaplecza nie wyczarował. ![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#123
|
|
A mi dzisiaj kilka razy bardzo zaimponował. To już nie ten sam nieporadny chłopak co 1 czy 2 lata temu. Co wcale nie znaczy, że to odpowiedni rozmiar kapelusza na nasze aspiracje.
Nie wiem co to się dziś działo przy stałych fragmentach gry, ale kryminał to mało powiedziane. Rozumiem, że bronimy się systemem 1 na 1, ale jak to możliwe, że w obrębie pola karnego zostawało 2-3 niepilnowanych zawodników Co zrobił Guerrier w 90 minucie chyba tylko on raczy nam wytłumaczyć. To po prostu musiał być gol. Popović - nie wiem czy skróty pierwszej ligi były zmontowane w zwiększonej prędkości, czy facet przeżywa jakiś okres przekwitania, ale to również wprost nieprawdopodobne, jak można było mieć tak fantastyczne statystki w 1 lidze będąc naczelnym hamulcowym drużyny. Nie wierzę, że ten facet nie potrafi zagrać szybkiej piłki. Trema? Aklimatyzacja? Problemy w komunikacji? I słowo do sędziego - rozumiem, że terminy do specjalisty są często na kilka miesięcy do przodu, ale to już w interesie związku by wysłał Pana do okulisty w trybie "na wczoraj". Fatalne sedziowanie! Obawiam się, że jeśli w najbliższych 2 meczach, nie zgarniemy co najmniej 4 punktów, to Moskal może już pakować walizki. Pomimo mojej ogromnej sympatii do niego trzeba to jasno powiedzieć - ma fatalny bilans trenerski w Wiśle!
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.08.2015 o godz. 22:15.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#124
|
|
Bo mnie h... strzela jak za zachowanie grajków gromy lecą na trenera i to trenera który robi dobrą robotę. Mało tego przypieprzanie się do Moskala zaczęło się zanim zaczęliśmy grać, po pierwszym meczu go "fachowcy" zwalniali, a po Legii miało go już nie być. Więc bądź tak uprzejmy i powstrzymaj się z wypisywaniem litanii pretensji, bo jedyne na co zasługują to miano pieprzenia...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2011
Offline |
#125
|
|
Ciekawe kiedy któryś ze znawców w końcu przejrzy na oczy,że Głowa gra piach i tylko dlatego,że Guzmics ratuje mu dupe-to jakoś momentami wygląda ta gra Głowackiego.Burliga też słabo,ale już nie chodzi o samą formę sportową.Łukasz jest zawodnikiem,który po prostu chamsko gra i nie szanuje zdrowia zawodników.Może to się skończyć dla niego jak kiedyś dla Wasilewskiego.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#126
|
|
15.03 Legia - Wisła 90+ min.
06.04 Jagiellonia - Wisła 90+ min. 20.05 Wisła - Pogoń 90+ min. 23.05 Jagiellonia - Wisła 85 i 87 min. 16.08 Wisła - Lechia 87 min. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#127
|
|
Rozumiem że optujesz za Czekajem?
![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#128
|
|
Wszyscy się przyzwyczaili do jazdy po Boguskim. Dziś siedziałem na A 11 i widziałem jak grał Boguski . Jeździmy po nim a myślę że tyle ile on zdrowia zostawił to mało kto. Dużo przechwytów no i asysta, w porwaniu z Brożkiem który na zejściu dostał oklaski to niebo a ziemia.
Karnego na końcu nie było, ale wolnego też zderzyli się dwaj zawodnicy i tyle. Poczekajmy nie wieszajmy na nich psów. Remis derby wygrana Lech remis Legia remis Lechia. Nie grali z ogórkami zobaczymy co będzie w piątek ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#129
|
Czy winą Moskala są akcje w końcówkach meczów,tj.samobój Bobana na Łazienkowskiej, zaćmienie umysłów wśród graczy w Białymstoku albo u siebie z Pogonią? A w Derbach to pewnie Moskal za lekko podawał Cierzniakowi...karnego tydzień temu też Kazek strzelał,już nie mówiąc o tym,że beznadziejnie gwizdał w stolicy. Z Rafałem tak to już jest,że jakby założył czarne buty to dostał by zjebe tutaj,że nie kolorowe..pff
Ostatnio edytowane przez Babba : 16.08.2015 o godz. 22:25.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#130
|
A propos Brożka. Dziś problemem nie była defensywa (strzeliliśmy 3 bramki) ale ogranizacja gry obronnej całej drużyny. ![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#131
|
Wisła ma dar uszczęśliwiania rywali w końcówkach. Klątwa się zaczęła w Atenach i tak się ciągnie przez Nikozję, Jopa i wiele innych meczów i trwa nadal... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#132
|
Umiejętności mu brakuje ale przynajmniej nogi nie odstawia. Brożek na dzień dzisiejszy jest dobrym środkowym pomocnikiem, często cofa się po piłkę stara się rozgrywać. Moim zdaniem Jankowski powinien grać z przodu na Brożek za nim. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#133
|
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#134
|
Ja wskazałem tylko przypadki Moskala. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#135
|
|
W ofensywie u nas całą grę robili w pierwszej kolejności Guerrier z Jankowskim, w dalszej Boguski i Brożek. Dzięki nim padły te 3 bramki - ofensywnie było okej, więc może się odwalcie od nich?
Defensywa i inicjatywa drużynowa zawiodła na całej linii. Oddawaliśmy pole gry i dostaliśmy za to w palnik. Winny temu cały zespół i trener. |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#136
|
|
Ktoś mam końcówkę z Donaldem i bramkarzem Lechii
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#137
|
|
Z całym szacunkiem wygraliśmy jedno spotkanie z przeżywającym obecnie kryzys Lechem, z którym jak widać może wygrać beniaminek Ekstraklasy. Zaczną się teraz spotkania gdzie będzie trzeba dużo biegać i gryźć trawę jakoś tego nie widzę oglądając ostatnie mecze, że wszystkim będzie się chciało.
|
|
|
|
Member
Od: 07.2005
Offline |
#138
|
|
Ale Panowie czy my jakiś inny mecz oglądaliśmy? Taktyka jak taktyka, według mnie była ok, zaważyły indywidualne błędy przy stałych fragmentach, ale czepianie się, że Uryga jest hamulcowym w tym meczu to jakieś przegięcie. Chłopak pierwszy raz od iluś tam meczy miał udane dryblingi i nawet parę akcji do przodu, a z założeń taktycznych jest ustawiony ewidentnie za Mąką.
Co do bramek, to pierwsza ewidentnie na konto Bogusia (choć cały mecz grał dobrze), to tutaj niestety odpuścił Furmana i pobiegł nie wiadomo gdzie. Druga, to zaskoczenie przy stałym fragmencie gry, pewnie ktoś zapomniał wyjść jak Jović wyszedł z Burym do boku. Trzecia to wiadomo. Sędzia kryminał, Janicki (lub któryś inny z już zółtą) powinien z czerwoną zejść. W zamian tego jakieś faule widmo i żółta dla Cywki -_- Po za tym kupa jakiś wymyślonych fauli przy czystych wejściach Wiślaków. Pozostałe uwagi: Granie tylko przez 20 minut danej połówki, nie wiem w czym problem, ale chyba z psychiką graczy. Jankowski + Brożek w konfiguracji, gdzie Brożek bardziej wysuniety może i by się sprawdziło, ale zostaje dziura w środku, bo Maciek się tak nie cofa do tyłu jak inni pomocnicy. Pozostałe uwagi, trzeba zgrywać innego ŚO. Bo często któryś z ŚO ma jakieś drobne urazy które potem się odbijają na formię. (Rysiek dzisiaj troszkę poniżej swojej normalnej formy - dał się przepychać w polu karnym). ![]()
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#139
|
|
Puchar Polski odpuszczony; ostatnie 15 minut meczu z Lechią - zupełnie odpuszczone; można więc przypuszczać, że do piątku panowie piłkarze też się nie zregenerują.
Na co Moskal czekał ze zmianami? Momentami nasi zawodnicy wręcz chowali się za piłkarzami Lechii. Wydaje mi się zresztą, że wspólna gra nie sprawia im radości. Walczą ci, którzy mogą jeszcze gdzieś odejść, reszta coraz bardziej statyczna. Fajnie, że gramy efektownie, a mecze z naszym udziałem nalezą do najbardziej atrakcyjnych w każdej kolejce. Ale jeśli nie będzie punkcików, to ludzi na trybunach zacznie ubywać. A szkoda, bo drużyna ma potencjał. ![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Junior Member
Od: 09.2011
Offline |
#140
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Online |
#141
|
![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#142
|
|
Nie mieliscie wrazenia ze co by sie nie stalo i tak tego meczu nie wygramy?
Sytuacja dla Lechii na 3;3 ,faulu z miejsca gdzie byl wolny....tam o zdanycm faulu wogole nie ma mowy Sory ,ale ktos tu gra nie czysto,to co robil sedzia to jest krymniał. No i widze ze staly poziom forum zachowany,po meczu z Amiką -idziemy na Masjtra! Boguś King ! a dzis mieszają juz tego samego Bogusia z błotem jak i wiekszosc pilkarzy. Druzyna po nienajgorszym meczu remisjuje3;3 ,frekwencja lepsza ,gra wyglada o niebo lepiej niz chocby pare kolejek temu z Gornikiem. A malkontenci juz płacza bo Wisla nie wygrala 5;0.A ciekawe jaka liczba uzytkownikow byla dzis na stadionie? Jakby bylo na meczu 34 tys to by Wisla wygrala.Nie pomagacie chodzac na mecze to nie wymagajcie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 16.08.2015 o godz. 23:29.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#143
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#144
|
|
Na lewej obronie gra prawy obrońca, na środku Głowa który ma prawie 4 dychy na karku i wyłącznie przez sympatię do Wisły nie siedzi w tym momencie na zasłużonej piłkarskiej emeryturze. Nie oszukujmy się, to już nie jest 'ten' Głowa, a młodszy już nie będzie. Do tego defensywny pomocnik który obok klasowego zawodnika pokroju Wilka/Sobola nawet nie stał a ty jesteś wielce zdziwiony że z defensywą jest problem... A najlepsze jest że dla w/w nie ma nawet pół zmiennika. Więc problem jest i będzie dopóty dopóki skład nie będzie kompletny bo Moskal nie ma na imię Harry a na nazwisko Potter. Mamy średnią kadrę i średnie wyniki. Proste jak drut.
![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#145
|
|
Pięć stron postów, oczywiście nikt nie wspomniał, że ostatnie pół h powinniśmy grać w 10 za brutalny faul Burligi. Widzicie tylko jedną stronę medalu, jak zwykle zresztą.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#146
|
|
Teraz jest jak jest. Problem będzie jak w sezonie zaczną się kartki i kontuzje. Wtedy nie ma ani jednego wartościowego zmiennika. Wypadnie śo,bo,dp, skrzydłowy czy bramkarz to leżymy
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 17.08.2015 o godz. 00:29.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#147
|
|
6(7) punktów przy takim terminarzu pierwszych 5 kolejek to bardzo przyzwoity wynik. Zwolennikom zwalniania Moskala radzę ochłonąć.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#148
|
|
Na papierze terminarz był bardzo ciężki, ale w praktyce? Lepszego momentu na mecz z Lechem chyba nie mogliśmy trafić. Lechia i Górnik też wyraźnie nie mają formy. Może się okazać, że jeszcze w tej rundzie będziemy mieli trudniejszą serię spotkań przeciwko zespołom, które akurat wtedy będą w gazie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#149
|
|
A ten nasz nowy bramkarz to nadal najlepszy na świecie, czy już jest do wyje.bania?
no i boguski co z boguskim? P.s trener kiedy do wyje.bania? Po Gorniku, Lechu czy po Lechii? A może po ruchu?
Ostatnio edytowane przez regan : 17.08.2015 o godz. 01:34.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#150
|
|
Kiedyś czytałem wywiad o systemie szkolenia młodzieży, że wszystko jest podporządkowane seniorskiej piłce. Stracili gola w 95 minucie - wniosek?... od małego im to wpajają
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|