
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#91
|
|
Sędzia dramat, wolnego nie powinno byc!!!!! Ktoś mi wytłumaczy dlaczego nie grał Crivellaro
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#92
|
|
^ powyższy kwiatek zajebisty
Coś a'la "Jasiu całe życie miał pecha, ale trafił szóstkę w totka" Ja generalnie uważam, że nasza słaba gra to jednak kwestia założeń meczowych, trenera. Nie wierzę, że drużyna która prowadzi grę, gra ofensywnie nagle sama z siebie przestaje grać ofensywnie i daje się zepchnąć do obrony. Takie po prostu muszą być zalożenia - defensywa i gra z kontry. Duży błąd przy tym materiale ludzkim jakim dysponujemy. My gramy bardzo fajnie dopóki jest remis czy nawet przegrywamy. Wtedy gramy piłką - staramy się coś stworzyć - dramat zaczyna się wtedy jak zaczynamy wygrywać.......... No my po prostu jesteśmy żenującą słabi jako zespół w bronieniu się większą ilością zawodników! Skoro jest tak, to po co to robić Przez to, że szybko objęliśmy prowadzenie 2:0 był to nasz najsłabszy mecz w tym sezonie (chyba tylko gorzej było z Górnikiem na inaugurację), oddaliśmy całkowicie inicjatywę a nasze próby kontr były wręcz żałosne. Ten zespół nie wie co ma grać jak osiągnie prowadzenie. Chłopaki odruchowo oddają całe boisko i czekają na bramkę dla przeciwnika.... I rozumiem, słabszy mecz - zdarza się. Ale oni to robią notorycznie, póki wynik jest remisowy albo w dupę to grają ładnie dla oka, a jak już osiągną satysfakcjonujący rezultat to cała gra staje zupełnie od razu, aż szlag człowieka chce trafić.... Do tego te faule Cywki urojone przez sędziego i ta akcja z Guerrierem na koniec. Nie mam zbyt dobrego humoru po tym meczu.... ale dziwnie przeczuwałem taki obrót spraw jak widziałem co oni zaczynają robić przy prowadzeniu 2:0. Abstrahując od złego samopoczucia - gdybyśmy to wygrali przy takiej grze, nazwałbym to zwykłym fartem, a nie efektem rozegrania dobrego meczu. Lechia była lepsza. /edit : Boguski asystował przy bramce Guerriera. Przy tej niewykorzystanej przez Donalda okazji również. No ale fakt. W końcu to Boguś. Zjebać trzeba! )
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.08.2015 o godz. 21:50.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#93
|
Też się zastanawiam dlaczego nie wpuścili Crivellaro. Może uraz czy coś. Popović to gracz I ligi co udowodnił kolejny raz. Tylko pierwszej ligi. Nie potrafi się odnaleźć. Może potrzebuje więcej czasu. Ale my tego czasu nie mamy :/ Brożek ewidentnie potrzebuje ławki w jednym meczu. Boguski bez szału, cez tragedii. Guzmics mimo tej 3 bramki dobrze się ustawiał. Dobrze czyścił więc się nie zgodze. A co do Burego to nie zgodze się całkowicie. Co takiego zrobił |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Offline |
#94
|
Od roku mamy problem z ciągłymi remisami i frajersko traconymi bramkami w okolicach 90 minuty. Zawodnicy są winni? W dużym stopniu tak, ale pamiętaj że wymieniliśmy pół składu w okienku zimowym (całą drugą linię, bramkę) a problem nie zniknął, więc co piłkarze na złość nam robią? Problemem jest nastawienie mentalne drużyny która zaczyna się bronić jak tylko strzeli bramkę. Lechia dała nam 2 prezenty i w 13 minucie już powinno być po meczu, powinni zapierniczać pressingiem na nich jeszcze z 15-20 minut i Lechia byłaby na łopatkach. Każda drużyna która dostaje 2:0 w 15 minut ma przed sobą widmo pogromu i nie otworzy się żeby dostać kolejne bańki. Problemem jest to że my zamiast kontrolować mecz usypiamy i czekamy co zrobi przeciwnik. Przecież akcja na 2:1 to nic innego jak brak koncentracji i odstawianie nogi przez co przy każdym podaniu byliśmy spóźnieni i dostaliśmy bramkę, która moim zdaniem miała największy wpływ na końcowy wynik. Za szybko daliśmy sobie wbić bramkę mimo że Lechia nie istniała. To nie jest przypadek że w tamtej rundzie uznano nas za frajerów roku, którzy potrafią przegrać mecz prowadząc do 89 minuty. Dzisiaj się to potwierdziło i mało brakowało a skończyłoby się 3:4. Płyniemy na dno i to w bardzo szybkim tempie i jeżeli ktoś nie weźmie piłkarzyków za mordy to może się to skończyć bardzo źle.
Ostatnio edytowane przez radekogi : 16.08.2015 o godz. 20:33.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#95
|
|
Zremisować mecz w którym gramy dwa poziomy niżej niż Lechia, z napastnikiem, który jest cieniem własnego cienia, przeciwko sędziemu, z nieistniejącym środkiem pola, przez 75 minut gry
grając tylko jednym schematem to jest dzidą na Jankowskiego lub Donalda, z trenerem który najwyraźniej dzisiaj przysnął to jest sukces. Brakuje nam co najmniej trzech, czterech zawodników, którzy prezentują poziom ekstraklasowy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#96
|
Piłkę miał bodaj dwukrotnie, raz za długo holował, a raz ładnie wyszedł spod pressingu i w sumie tyle. Nie ma to jak się wyżywać na gościu co wszedł parę minut przed końcem, za to, że drużyna gdy go nie było na boisku po frajersku oddała 2 punkty. Ja podejrzewam, że jakby on wszedł zamiast Cywki, to byłaby szansa jakoś grę choć trochę poukładać, zwolnić i uspokoić. Cywka wniósł tylko chaos i niestety dał pretekst sędziemu do podyktowania faulu po którym padł gol (mocno dyskusyjna sytuacja, ale po kiego grzyba go łapał już po tym jak gość zagrał piłkę tylko on wie).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.08.2015 o godz. 20:46.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#97
|
|
Kazek jednak jest słabym ternerem, ale jak na to wszystko spojrzeć to piłkarze też są słabi nie ma co się oszukiwać. Kto jest dobry w Wiśle? Większość piłkarzy jest przeciętna taka prawda panowie. Nam potrzebny jest na gwałt stoper, lewy obrońca, defensywny pomocnik, skrzydłowy i napastnik!!!!!! Bury to nie jest lewy obrońca, Uryga to nie jest def pom. Boguski to nie jest skrzydłowy, Brożek to nie jest napastnik, nie te latka. Czasu sie nie oszuka niestety. Głowa też już co raz słabszy. Czekam na powrót Sarkiego!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#98
|
|
zgadzam się z przedmówcą (radekogi), ile to już było takich meczów? Warszawa, Pogoń u siebie, Jagiellonia? To nastawienie minimalistyczne mnie osobiście po prostu dobija, jak strzelimy 1 bramkę, od razu oddajemy pole gry, nie wiem czy to jest filozofia pracy trenera, ale przede wszystkim Moskal powinien to przekazać piłkarzom, że mają zapier.... do końca! skoro tracimy bramki broniąc się panicznie przed remisem to atakujmy, tym bardziej, że ofensywa stwarza sobie sytuacje. Dziś właściwie mamy powtórkę z meczu z wygranego meczu z Pogonią. Sędziowe? są beznadziejni, ale chyba to my na własne życzenie straciliśmy bramkę. Szukanie usprawiedliwienia w stronniczym sędziowaniu to jak wmawianie sobie że czarne jest białe a białe czarne:/
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#99
|
Masz rację ja wyszedłem na leszcza a ty doskonale wiesz co się dzieje w klubie i jaka to genialna taktyka. Chyle czoła przed twoim geniuszem i przenikliwością. Wcale nie przewidziałem przed meczem jak to się skończy. Tak przy okazji twoim zdaniem ziemia jest płaska? Wydaje mi się że tak i bardzo proszę o długi wykład dlaczego tak jest Jesteś mega zabawny pisz więcej lecę po piwko i popcorn. Niestety nasza ofensywa po raz kolejny frajersko traci bramkę brak koncentracji i złe ustawienie w obronie po raz tysiąc pięćset trzydziesty czwarty to jest wina trenera niestety. Ale Moskala nie ma co zwalniać bo nie bardzo wiem kogo za niego mielibyśmy zatrudnić może jak w końcu zacznie wyciągać wnioski to zaczniemy wygrywać a nie liczyć punkty stracone w końcówkach z drużynami które są aktualnie chłopcami do bicia w naszej lidze. To jest inteligenty człowiek musi pojąć że to nie pech tylko nasza defensywa jest zawsze o krok za późno. I trzeba mocno nad tym pracować plus zacząć ćwiczyć autobus w polu karnym jeśli chcemy dowozić wyniki. Dobrze, że mamy Cierzniaka to coś nam uratuje chłop przynajmniej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#100
|
|
Mi się przypomniały metody trenerskie Nawałki, który nakazywał piłkarzom po frajerskich przegranych czy remisach wstawać wcześnie rano i zapieprzać na treningi, gdyby tak Moskal miał jaja to jutro wszyscy by zapierniczali ze stadionu aż bo bazę treningową w Myślenicach i po drodze przemyśleliby kilka spraw. Może dałoby im to do zrozumienia, że trza walczyć do końca a nie do 75 minuty.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#101
|
|
Powtórka z rozrywki z zeszłego sezonu. Tracimy zwycięstwa w ostatnich minutach. Zawodnicy zaskoczeni szybkim prowadzeniem , robili wszystko aby był remis chociaż mogła być nawet porażka po słupku w ostatnich minutach. Moskal zmiana PB na Cywkę to znak dla przeciwnika, ze będziemy się bronić. No i zaczęła się obrona Częstochowy. Cywka zrobil swoje do tego wyniku. Jak bedziemy tak frajersko tracic punkty u siebie to daleko nie zajedziemy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#102
|
Płyniemy na dno? Chyba deczko przesadzasz. Fataliści przed meczami z Lechem i Legią już nas na dnie widzieli, a tu wygrana i remis na wyjeździe. Nie mamy drużyny żeby każdy remis traktować jak porażkę, a tak się niektórzy zachowują. Dzisiaj powinniśmy wygrać wszystko się dobrze ułożyło tylko lenistwo, minimalizm i kutas z gwizdkiem sprawili że znów jest remis. Bramka na 3:2 jest dowodem że jakby się tylko chciało chcieć mecz byłby wygrany. I trener choćby stał przy linii z batem zmian w głowach nie wymusi. Nas to potrzeba czasu i ambitnego celu... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#103
|
|
Od 65 min nasi grali kaszane. Guerrier za bardzo się przypalił, bo moglibysmy wygrac 4-3 rownie dobrze. Ku..wa czlowiek wk....ny na maksa po takim meczu!!
|
|
|
|
Guest
|
#104
|
|
Z kim i jak my mamy wygrywać - oto jest pytanie.
Mamy 2-0 i odtąd dajemy z sobą robić wszystko, jakimś cudem strzelamy 3 gole w meczu u siebie i o mało co go nie przegrywamy - to ciężkie do zrozumienia. Aby do piątku... może z paprykarzem pójdzie nam lepiej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko
Offline |
#105
|
|
Szczerze, to miałem nadzieje na wygraną w tym meczu, ale po 2:1 wiedziałem, że jak będzie remis to będzie cud.
Primo - Kazek Moskal wygrywa chyba raz na 7 kolejek, nie piszcie tu że to wina zawodników. Ich oczywiście jest wykonanie tego dramatycznego spektaklu, ale od czego jest reżyser Secundo - sędzia z Warszawy, nie dziwne że gwizdał jak gwizdał, ale umówmy się, jakbyśmy grali jak trzeba a nie w 60 minucie wy....ali piłkę byle dalej, to nawet pamiętny Kasierski (kto pamięta?) by nie dał rady przekręcić przy prowadzeniu 2:0 w 20 minucie. Ergo - Trener niestety do zmiany, tańsze to niż wymiana zespołu. Nie wiem czy pomoże, ale raczej nie zaszkodzi. Pamiętajmy - 5 remisów=5 punktów 2 remisy +3 porażki = 6 punktów... Jakie szóste miejsce? Panowie na razie to trzeba się modlić o ósemkę! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#106
|
A kto się na nim wyżywa 5 kolejka i tak naprawdę nie pokazał nic. W pierwszym meczu dobra 1 połowa. Później podania na kilka metrów niecelne. Widać różnice między I ligą, a ekstraklasą. Z tą grą nie nadaje się, ale to nie oznacza, że za tydzień nie zaskoczy wreszcie i zacznie grać. Na pewno nie jest to kandydat do pierwszej 11 jak na tą chwile. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#107
|
|
Ile spotkań za Moskala skończyliśmy na zero z tyłu? w ilu spotkaniach za Moskala Wisła prowadziła grę? ilu zawodników za Moskala osiągnęło bardzo dobrą formę potwierdzoną na przestrzeni kilku miesięcy?... Spotkały się w dniu dzisiejszym dwie drużyny, z których jedna ma potencjał (Lechia) a druga nie może odpalić od ponad pół roku. Brakuje nam jakości w każdej formacji. Wiem dlaczego Rysiek nie zrobił większej kariery bo to obrońca dobrze grający poza 16-tką a w nim gubi się strasznie choć i tak lepiej prezentuje się od Głowy, który widać samy doświadczeniem nie nadrobi swoich braków.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#108
|
|
Pisałem to przed meczem z Legią i napiszę jeszcze raz: bez w miarę ogarniętego defensywnego pomocnika stracimy jeszcze bardzo wiele punktów! Uryga to taki Buchalik środka pola. Jest bo jest i tyle z niego pożytku! Z Sobolem albo Wilkiem byłyby 3 punkty, i Moskalowi ciężko coś zarzucić. Bo przecież nie wyczaruje nagle z kapelusza twardziela do środka pola...
![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#109
|
|
Jesteśmy frajerami.
Z Boguskim to my nic nie osiagniemy, pozorant. Brozek potrzebuje zastepcy na wczoraj. Bury po dobrym poczatku na LO z z meczu na mecz coraz gorzej. Uryga gra taki hamulec ze glowa boli, wiecej ryzyka chlopaku. Dziękuję dobranoc. ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#110
|
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#111
|
Kazek robi co może, gra wygląda dobrze. Najpierw płacz o spadku, później po klepnięciu amici sen mistrzostwie, teraz znów spadek. I tak będzie w kółko. To nie jest już ta drużyna która będzie klepać każdego zawsze i wszędzie. Czytałem, że Lechia jest mocniejsza, ma lepszy skłąd i w ogóle jest zaje*ista, a my słaba kadra itp. Więc o co ten płacz. 1 pkt z mocniejszą drużyną(ponoć). Gra wygląda dobrze, jest nad czym pracować to wiadome. Lechia akurat dziś musiała się zgrać, nie mogli poczekać jeszcze jednej kolejki Remisujemy w niezłym nawet stylu, były okazje nawet na zwycięstwo, a płacz większy niż po 5-0 na ległej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#112
|
|
Krotochwila... Ale pieprzysz, wymień mi okazje Lechii do strzelenia gola, gdyby sędzia nie pomagał byliby bez szans.
Najbardziej charakterystyczne jest to ze nie przegrywamy, A pajace wyskakujące tutaj z pretensjami do Moskala o wszystko możecie sobie szczekać, mamy 3 pkt do 3 miejsca i niedługo nie będziecie mieli pretekstu żeby biadolić, a to będzie bardzo bolało... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko
Offline |
#113
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#114
|
|
Napastnik... i/lub Brożek na ławke na kilka meczów
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline |
#115
|
Szkoda że z wygrywaniem też jest problem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#116
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#117
|
|
Na razie to zdobywamy połowe tego co w zeszłym sezonie oby to się zmieniło bo naprawdę może być gorąco...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#118
|
|
SĘDZIA DNO!
Nawet komentatorzy C+ momentami byli zadziwieni tym co robi na niekorzyść Wisły. Gwizdnięte kilka fauli których nie było, brak odgwizdania faulu na Guerierze w 94 minucie w polu karnym. Cywka - nie wiem co to był za pomysł, piłkarz nadaje się do 2-3 ligi. A Popovic niech wraca do 1 ligi. Mecz fajersko zremisowany, stracone punkty. Niesamowity brak konsekwencji w grze - potrafimy grać super, niemal roznosząc rywala, by jeden stracony gol spowodował, że cała gra się sypie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#119
|
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#120
|
|
Bo nie mamy napastnika, co Moskal ma wejść i strzelać? Brożkowi się wydaje że jak jest jeden to ma pewny plac, ale do czasu...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|